OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Wrocław
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 537 007 089

Kontakt


Salon: Wrocław

Adres:

Laser DeLux Wrocław
ul. Kołłątaja 8

tel.: +48 537 007 089

 

Salon Laser DeLux we Wrocławiu jest położony przy ulicy Hugona Kołłątaja 8, przy skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki, pomiędzy Dworcem Głównym a Galerią Dominikańską. Najbliższe przystanki tramwajowe to Wzgórze Partyzantów oraz Dworzec Główny. Dzięki położeniu salonu w samym centrum Wrocławia i bliskości Dworca Głównego.
 
Dogodny dojazd mają do nas klienci ze wszystkich dzielnic i okolic miasta, jak również z Oleśnicy, Kłodzka, Obornik Śląskich, Trzebnicy, Świdnicy, Oławy, Dzierżoniowa, Środy Śląskiej i innych regionów całego Dolnego Śląska.

Posiadamy bardzo dobry dojazd dla naszego salonu z każdej części Wrocławia: Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Partynice, Jagodno  Wysoka, Biskupin, Zalesie, Zacisze

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 22:00

Sobota: od 8:00 do 17:00Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszymi kosmetologami. Jeżeli chcesz skorzystać z szybkiego kontaktu, użyj formularza zamieszczonego poniżej formularza. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Dokonamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Pola wymagane oznaczono *

Proszę o kontakt w sprawie

Moje dane

Wyślij prośbę o szybki kontakt