WYBIERZ SALON:

Usuwanie Rozstępów

Gładka skóra - bez śladu rozstępów

Rozstępy, czyli linijne, białe, bądź sinoczerwone przerwania w strukturze skórysą defektem, który dotyczy zdecydowanej większości ludzi na całym świecie.Szacuje się, że z problememtymboryka się niemal 90% kobiet.
Rozstępy najczęściej pojawiają się głownie na brzuchu, udach, piersiach, czy biodrach. Skłonność do ich powstawania uwarunkowana jest genetycznie, jednakmogą być one skutkiem także gwałtownych wahań wagi – przyrostu tkanki tłuszczowej, czy masy mięśniowej. Rozstępy często stanowią takżenieodłącznyelement wieku dojrzewania, ciąży, czy zmian hormonalnych następujących w organizmie.

Dla większości osób, rozstępy są źródłem kompleksów i znacznego dyskomfortu. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, można się ich pozbyć w łatwy, szybki i bezinwazyjny sposób. Jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w walce z tym problemem są zabiegi laserowe.

Przekonaj się na własne oczy o spektakularnych efektach, jakie przynoszą zabiegi usuwania rozstępów, przeprowadzane w naszych salonach na terenie całego kraju.

 

W salonach Laser DeLux dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą do redukcji rozstępów. Stosowany przez nas frakcyjny nieablacyjny laser do resurfacingu skóry minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów. Dzięki nieinwazyjnej technologii, pacjent niemal od razu po zabiegu może powrócić do normalnego funkcjonowania.

Wykorzystywany podczas zabiegów laser diametralnie poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów. Po zabiegu, pacjenci mogą cieszyć się widocznie gładszą i piękniejszą skórą pozbawioną szpecących śladów.

Usuwanie rozstępów możesz rozpocząć w salonie Laser DeLux® już od 199zł.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

zabieg cena
pojedynczy rozstęp  od 199 zł

Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania rozstępów. Oto ich lista:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • kilku - kilkunastodniowa opalenizna,
  • niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca,
  • niektóre alergie,
  • infekcje skóry, takie jak np. czynna opryszczka,
  • tendencje do keloidów,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • przyjmowanie antykoagulantów,
  • choroba nowotworowa,
  • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma żadnych specjalnych wymagań związanych z przygotowaniem skóry do zabiegu laserowej redukcji rozstępów. Należy jednak pamiętać o tym, że skóra powinna być dokładnie oczyszczona i pozbawiona wykwitów patologicznych.
Każdy zabieg w naszych salonach poprzedzony zostaje konsultacją ze specjalistą, na której kosmetolog przeprowadza wywiad i wskazuje kolejne kroki postępowania.

Zabieg jest bezinwazyjny i niemal bezbolesny. Zaawansowany system chłodzenia niweluje wszelki dyskomfort, dzięki czemu nie ma konieczności zastosowania dodatkowego znieczulenia na skórę. Po zabiegu może wystąpić jedynie krótkotrwałe, niewielkie zaczerwienienie i obrzęk (do 2 dni).

Niemal natychmiast po zabiegu pacjent może wrócić do swojej codziennej aktywności. Należy jednak pamiętać, aby uważać na swoją skórę przez kilka pierwszych dni. W tym czasie wskazane jest odstawienie mydła, spirytusu oraz innych preparatów na bazie alkoholu.

Ważne jest również, aby wstrzymać się od wykonywania peelingów i innych zabiegów drażniących naskórek. Istotne jest także unikanie wycierania skóry gąbką, czy ręcznikiem, co mogłoby spowodować dodatkowe podrażnienia w okolicy przeprowadzonego zabiegu.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Rozstępy szpeciły moje ciało. Dzięki poznańskiemu salonowi Laser DeLux pozbyłam się ich raz na zawsze. Laserowe usuwanie rozstępów zadziałało na mnie jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki. Polecam każdemu, kto ma ten sam problem. "

- Olechowska

- "W ciągu ostatniego roku zmagałam się z wahaniami wagi, w wyniku czego zrobiły mi się rozstępy na brzuchu i plecach. Postanowiłam się ich pozbyć i zdecydowałam się na zabieg w Laser DeLux. Efekty są wspaniałe, rozstępy prawie całkowicie zniknęły"

- Paulina


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.