WYBIERZ SALON:

UltraContour

Zabieg urządzeniem ULTRACONTOUR to nieinwazyjna metoda redukująca miejscowe depozyty tkanki tłuszczowej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i umożliwia natychmiastową kontynuację codziennej aktywności życiowej i zawodowej. Prowadzi do zmniejszenia obwodu wybranych partii ciała – brzucha, pośladków, ud, bioder oraz ukształtowania sylwetki.

Zobacz efekty ultraContouru wykonanego w salonie Laser DeLux®.

Pierwsza część zabiegu urządzeniem Ultracontour ma na celu „rozbicie” tkanki tłuszczowej. Polega na lokalnym uszkodzeniu błon komórek tłuszczowych i uwolnieniu tłuszczu do przestrzeni międzykomórkowej. Odbywa się to przez przyłożenie do powłok głowicy zabiegowej, która za pośrednictwem żelu przekazuje w głąb tkanek ultradźwiękowe wiązki wysokiej intensywności. Drugą część stanowi drenaż limfatyczny, czyli odprowadzenie płynów tkankowych z przestrzeni międzykomórkowej w kierunku najbliższej „stacji” układu limfatycznego.

Modelowanie sylwetki za pomocą najnowszego systemu ULTRACONTOUR® w Laser DeLux® możesz rozpocząć już od 299 zł!

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

część ciała cena
brzuch 299 zł
uda 299 zł
pośladki 299 zł
brzuch + uda (oszczędzasz 149zł) 449 zł
brzuch + uda + pośladki (oszczędzasz 248zł) 649 zł
W pakiecie taniej cena
6 zabiegów na jedną partię ciała (oszczędzasz 394zł) 1399 zł
6 zabiegów na dwie partie ciała (oszczędzasz 889zł) 2599 zł


Kiedy nie można poddać się zabiegowi metodą Ultracontour? Wykluczeniem do zabiegu jest:

  • choroba nowotworowa
  • zakrzepowe zapalenie żył
  • nieustabilizowana hemofilia
  • krwawienie w miejscu wykonywania zabiegu
  • łuszczyca (w miejscu wykonania zabiegu)
  • stymulator serca i metalowe implanty
  • ostry stan zapalny
  • ciąża, karmienie piersią.

Zabieg urządzeniem Ultracontour nie wymaga specjalnych przygotowań. Zalecamy jedynie, aby 24h przed zabiegiem wypijać minimum 2 litry wody.

Aby zabieg przyniósł oczekiwanie rezultaty, zalecamy stosowanie ograniczeń dietetycznych. Należy spożywać szczególnie pokarmy niskotłuszczowe oraz wypijać duże ilości płynów – minimum 2 litry na dobę. Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalanie tłuszczu z organizmu i zmniejsza obciążenie wątroby. Efekty zabiegu wspomaga także zwiększenie aktywności fizycznej.

 


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.