OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Toruń
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  56 612 60 95 Lub  +48 512 115 113

Lifting urządzeniem PLASMA IQ

Skóra wokół oczu to miejsce, na którym najbardziej odbija się upływający czas. To właśnie powieki zdradzają nasz wiek, zmęczenie, niewyspanie. Mięśnie wokół oczu aktywnie uczestniczą w mimice twarzy - nieustannie pracują, co sprzyja powstawaniu zmarszczek tzw. kurzych łapek. Wraz z wiekiem zmarszczki mimiczne coraz bardziej się pogłębiają, pojawiają się też zmarszczki na dolnych powiekach. Skóra staje się coraz bardziej przesuszona i wiotka, powieki zaczynają opadać. Cienie i obrzęki pod oczami sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i starszą niż jest w rzeczywistości. Proces starzenia się skóry jest całkowicie naturalny, jednak nie oznacza to, że musimy się mu poddać. Istnieje sposób, by przywrócić twarzy świeżość oraz odmłodzić i rozjaśnić spojrzenie.

Wskazannia do zabiegu urządzeniem Plasma IQ:

  • Bezinwazyjny lifting powiek
  • Redukcja zmarszczek nad górną wargą tzw. „zmarszczek palacza”
  • Redukcja wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
  • Redukcja zmarszczek wokół oczu
  • Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
  • Leczenie rozstępów i blizn pooperacyjnych

Zobacz efekty zabiegu PLASMA!

 

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie, używane w celu niechirurgicznego liftingu powiek, niewielkich zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych.


tl_files/img/plasma_technologia.png

Urządzenie jest generatorem plazmy, która powstaje na skutek oddziaływania końcówki aparatu na skórę pacjenta oraz jonizacji gazów z powietrza. Plasma IQ wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy, która pozwala na sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu działania aparatu. W efekcie następuje miejscowe uniesienie skóry, poprawa napięcia oraz jej uelastycznienie. Co ważne zabieg wykonywany jest punktowo, bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Urządzenie działa jedynie w warstwie naskórka, nie uszkadzając warstwy podstawnej skóry właściwej. Dzięki temu podczas zabiegu nie następuje krwawienie, a Pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu Plasma IQ jest:

BEZINWAZYJNY – idealny dla osób, które nie chcą poddać się chirurgicznej korekcie powiek
PRECYZYJNY – mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a oddziałuje jedynie na naskórek
DAJĄCY NATYCHMIASTOWY EFEKT – widoczne rezultaty już po 1 zabiegu
BEZPIECZNY – nawet dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, którzy nie mogą korzystać z zabiegów z zastosowaniem prądu
KOMFORTOWY – zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji

Zabiegi urządzeniem PLASMA IQ w Laser DeLux® możesz rozpocząć już od 799 zł!

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

obszar cena
powieki górne 799 zł
powieki dolne 799 zł
kurze łapki 799 zł
powieki górne + powieki dolne + boczna okolica oka 1499 zł
górna warga 799 zł

 Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.