OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Toruń
WYBIERZ INNY SALON:

Lifting urządzeniem PLASMA IQ

Skóra wokół oczu to miejsce, na którym najbardziej odbija się upływający czas. To właśnie powieki zdradzają nasz wiek, zmęczenie, niewyspanie. Mięśnie wokół oczu aktywnie uczestniczą w mimice twarzy - nieustannie pracują, co sprzyja powstawaniu zmarszczek tzw. kurzych łapek. Wraz z wiekiem zmarszczki mimiczne coraz bardziej się pogłębiają, pojawiają się też zmarszczki na dolnych powiekach. Skóra staje się coraz bardziej przesuszona i wiotka, powieki zaczynają opadać. Cienie i obrzęki pod oczami sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i starszą niż jest w rzeczywistości. Proces starzenia się skóry jest całkowicie naturalny, jednak nie oznacza to, że musimy się mu poddać. Istnieje sposób, by przywrócić twarzy świeżość oraz odmłodzić i rozjaśnić spojrzenie.

Wskazannia do zabiegu urządzeniem Plasma IQ:

  • Bezinwazyjny lifting powiek
  • Redukcja zmarszczek nad górną wargą tzw. „zmarszczek palacza”
  • Redukcja wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
  • Redukcja zmarszczek wokół oczu
  • Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
  • Leczenie rozstępów i blizn pooperacyjnych

Zobacz efekty zabiegu PLASMA.

 

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie, używane w celu niechirurgicznego liftingu powiek, niewielkich zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych.


tl_files/img/plasma_technologia.png

Urządzenie jest generatorem plazmy, która powstaje na skutek oddziaływania końcówki aparatu na skórę pacjenta oraz jonizacji gazów z powietrza. Plasma IQ wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy, która pozwala na sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu działania aparatu. W efekcie następuje miejscowe uniesienie skóry, poprawa napięcia oraz jej uelastycznienie. Co ważne zabieg wykonywany jest punktowo, bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Urządzenie działa jedynie w warstwie naskórka, nie uszkadzając warstwy podstawnej skóry właściwej. Dzięki temu podczas zabiegu nie następuje krwawienie, a Pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu Plasma IQ jest:

BEZINWAZYJNY – idealny dla osób, które nie chcą poddać się chirurgicznej korekcie powiek
PRECYZYJNY – mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a oddziałuje jedynie na naskórek
DAJĄCY NATYCHMIASTOWY EFEKT – widoczne rezultaty już po 1 zabiegu
BEZPIECZNY – nawet dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, którzy nie mogą korzystać z zabiegów z zastosowaniem prądu
KOMFORTOWY – zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji

Zabiegi urządzeniem PLASMA IQ w Laser DeLux® możesz rozpocząć już od 799 zł!

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

obszar cena
powieki górne 799 zł
powieki dolne 799 zł
kurze łapki 799 zł
powieki górne + powieki dolne + boczna okolica oka 1499 zł
górna warga 799 zł

 Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.