OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Toruń
WYBIERZ INNY SALON:

Laserowe Odmładzanie Skóry

Zatrzymaj młodość.

Wszelkie zmiany pojawiające się na skórze twarzy mogą powodować dyskomfort i obniżać pewność siebie. Skóra sprawia wrażenie starszej, co, niestety, dodaje nam lat. Jeśli zatem zmagasz się z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi czy też pierwszymi zmarszczkami - laserowe odmładzanie skóry to idealny sposób na większość dolegliwości skórnych.

Zobacz, jak wspaniałe efekty przynoszą zabiegi laserowego odmładzania skóry w salonach Laser DeLux.

 

Frakcyjny laserowy resurfacing skóry za pomocą urządzenia PALOMAR®™ pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka bólu czy powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie to znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach zabiegów resurfacingu skóry, stosujące mikrowiązki, dzięki którym powstają strefy tkanki uszkodzonej otoczone przez nietknięte tkanki. Umożliwia to szybsze gojenie i zmniejsza efekty uboczne zabiegu.

Laserowe odmładzanie skóry w Laser DeLux, możesz rozpocząć już od 299zł.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena
dłonie 499 zł
policzki 499 zł
czoło 499 zł
szyja 499 zł
usta 299 zł
dekolt 499 zł
twarz 999 zł
twarz + szyja 1299 zł
twarz + szyja + dekolt 1499 zł

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego odmładzania skóry?

  • świeża opalenizna,
  • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
  • niektóre alergie,
  • infekcje np. czynna opryszczka,
  • tendencje do keloidów,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • przyjmowanie antykoagulantów,
  • choroba nowotworowa,
  • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Postępowanie pozabiegowe obejmuje stosowanie zaleconych preparatów do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie. Można wykonywać makijaż


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.