OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Szczecin
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 737 481 971

Kontakt


Salon: Szczecin

Adres:

Szczecin
ul. Aleja Wojska Polskiego 36

tel.: 737 481 971

 

Salon Laser Delux w Szczecinie mieści się na al. Wojska Polskiego, która jest najdłuższą szczecińską ulicą, pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Bramą Portową. Nieopodal znajduje się Pasaż Bogusława, który jest miejscem częstych spotkań biznesowych i towarzyskich mieszkańców SzczecinaNiedaleko salonu mieści się Galeria Sztuki Henryka Sawki i kultowy już Bar „Szczeciński Pasztecik”.

Dogodna lokalizacja salonu, pozwala mieszkańcom łatwo dojechać z każdej części miasta, dzielnic: Śródmieście, Stare Miasto, Pogodno, Niebuszewo, Krzekowo. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z zachodnimi sąsiadami, Niemcami. Od Berlina dzieli nas zaledwie 150km.

Zapraszamy klientów z okolicznych miast: Goleniów, Nowogard, Stargard, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia, Międzyzdrojów, Pyrzyc. 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 21:00
Sobota: od 9:00 do 17:00Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszymi kosmetologami. Jeżeli chcesz skorzystać z szybkiego kontaktu, użyj formularza zamieszczonego poniżej formularza. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Dokonamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Pola wymagane oznaczono *

Proszę o kontakt w sprawie

Moje dane

Wyślij prośbę o szybki kontakt