OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Poznań
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  61 293 91 74 Lub  +48 883 120 880

Usuwanie Przebarwień

Zlikwiduj niedoskonałości skóry.

Przebarwienia skórne to problem, który dotyka niemal połowy kobiet i 10% mężczyzn. Zmagają się z nimi bardzo często osoby o ciemnej karnacji. Przybierają one postać drobnych znamion i piegów lub brązowych plam, które wyróżniają się na tle naszej skóry. Bardzo często przebarwienia szpecą naszą urodę, co obniża z kolei naszą pewność siebie i wzmaga kompleksy.

Nie znamy dokładnej przyczyny powstawania przebarwień. Z pewnością przyczynia się do tego częste przebywanie na słońcu, ponieważ energia słoneczna, którą absorbujemy, z wiekiem kumuluje się w naszej skórze. Również oparzenia słoneczne, których doznajemy w dzieciństwie mają wpływ na wygląd naszej dojrzałej skóry. Jednym ze znanych powodów powstawania przebarwień są zmiany hormonalne, spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych lub przebytą ciążą. Osoby zmagające się z chorobami nadnerczy mogą zauważyć przebarwienia pod oczami i nad górną wargą.

Do powstawania przebarwień przyczyniać się mogą również kosmetyki, a konkretniej środki konserwujące, które w nich występują, podobnie jak w mydłach. Wpływ na naszą skórę mają także związki zapachowe, np. olej bergamotowy. Kolor przebawień zależy od ilości wytwarzanej melaniny, w związku z czym w trakcie leczenia należy używać kremów z wysokimi filtrami UV, np. SPF 50. Warto też sięgnąć po kremy wybielające, dostępne w aptekach.

Zobacz, jak wspaniałe efekty przynoszą zabiegi laserowego usuwania przebarwień w salonach Laser DeLux.

tl_files/logo/logo_alma.png

Laser Alma Harmony XL to multiaplikacyjna platforma najnowszej generacji. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony XL oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. 

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Posiada różne typy głowic, a w naszej ofercie znajduje się głowice I-Pixel, Dye VL oraz Q-Switch.

Do usuwania przebarwień używamy głowicy Dey VL, która wychwytuje barwnik melaniny czy hemoglobiny. Powoduje to termiczne podgrzanie komórek, które następnie ulegają zniszczeniu. Zmiany barwnikowe podczas zabiegu ciemnieją, a następnie ulegają wchłonięciu i stopniowemu zanikowi. Urządzenie posiada system chłodzenia, który zwalcza nieprzyjemne odczucia zabiegu. 


Konsultacja kosmetologa w naszych salonach przed każdym zabiegiem jest zawsze BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena cena w pakiecie 6 zabiegów
twarz od 399 zł od 339 zł
(za 1 zabieg)
policzki od 299 zł od 254 zł
(za 1 zabieg)
szyja od 299 zł od 254 zł
(za 1 zabieg)
dekolt od 299 zł od 254 zł
(za 1 zabieg)
dłonie od 299 zł  od 254 zł
(za 1 zabieg)
pojedyncze przebarwienie  od 199 zł od 169 zł
(za 1 zabieg)

 

Pakiety zabiegów cena ze zniżką 15%
6 zabiegów laserowego usuwania pojedynczych
przebarwień
od 1014 zł
6 zabiegów laserowego usuwania przebarwień z całej twarzy od 2034 zł
6 zabiegów laserowego usuwania przebarwień z szyji/dekoltu/dłoni od 1524 zł

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania przebarwień?

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • obniżenie odporności organizmu.

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi. Dlatego zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu. Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Polecam zabieg usuwania przebarwień w salonie Laser DeLux w Poznaniu. Niezwykle profesjonalna obsługa no i efekty! Plamki, które miałam na twarzy zniknęły. Jestem bardzo zadowolona."

- Marta

- "Miałam po ciąży okropne przebarwienia na twarzy, których się wstydziłam. Zdecydowałam się na zabieg usuwania laserowego za namową koleżanki – w ten sam sposób pozbyła się swoich. Obie korzystałyśmy z usług Laser DeLux w Poznaniu i jesteśmy bardzo zadowolone."

- Kamila87


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.