OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Płock
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 737 836 092

Wypełnienie zmarszczek i bruzd

Zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym w Laser DeLux® możesz rozpocząć już od  zł!

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

obszar cena
wypełnianie zmarszczek i bruzd  700-800 zł / 1ml
dolina łez 849 zł / 1ml
wypełnianie ust 900 zł / 1ml

 


Zabieg można wykonywać o każdej porze roku oraz nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne), intensywnego wysiłku fizycznego i stosowania produktów zawierających alkohol bezpośrednio na miejsce korekcji.

  • Bezpośrednio po zabiegu nie wykonywać makijażu, masaży i nie używać szorstkich ręczników.
  • Przez około 7 dni po zabiegu nie można stosować silnych kremów przeciwzmarszczkowych, pić alkoholu i korzystać z sauny oraz solarium.
  • Przez 1-2 dni po zabiegu intensywne ćwiczenia mogą zaburzyć proces implantacji.
  • Przez około dwa tygodnie zaleca się spożywanie 1-1,5 litra wody dziennie. Osoba wykonująca zabieg może zalecić lekki masaż miejsc iniekcji.
  • Przez 2-3 dni należy unikać sytuacji sprzyjających zakażeniom: przytulanie i spanie ze zwierzętami, dotykanie i brudnymi rękoma itp.
  • Palenie tytoniu powoduje szybsze rozkładanie się kwasu hialuronowego, dlatego efekty zabiegu u palaczy utrzymują się krócej.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.