OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Płock
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 737 836 092

Makijaż Permanentny

nie tylko dla kobiet

Makijaż permanentny to zabieg przeznaczony nie tylko dla Pań! Coraz częściej poddają się mu również mężczyźni, którzy chcą podkreślić w naturalny sposób czerwień wargową ust, ich kontury, brwi i linię rzęs. Zabieg wykonywany jest całkowicie bezboleśnie dzięki znieczuleniom działającym miejscowo, jak i znieczuleniom stomatologicznym.

Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentów pochodzenia naturalnego do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Są one nietoksyczne oraz niealergizujące, a efekt utrzymuje się nawet do 3 lat.
Z upływem czasu dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika, a przy bardzo delikatnych makijażach pigment będzie szybciej zanikał, co należy uwzględnić przy wyborze kolorystyki.

Makijaż permanentny w salonie Laser DeLux® możesz wykonać już od 149 zł.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena
usta z wypełnieniem 799 zł
usta z cieniowaniem 799 zł
usta kontur 449 zł
kreska górna typu eyeliner 299 zł
kreska górna w linii rzęs 299 zł
kreski dolne 299 zł
brwi 449 zł
pogrubienie kresek 149 zł

Kiedy wykonanie makijażu permanentnego jest niemożliwe?

 • kiedy zmagasz się z cukrzycą (jeśli jest uregulowana - zabieg może zostać wykonany);
 • jeśli przyjmujesz leki sterydowe (powoduje to trudniejsze gojenie ran);
 • jeśli masz łuszczycę (można wywołać rzut łuszczycowy);
 • przy czynnych zmianach skórnych – bakteryjnych, grzybiczych, wirusowych;
 • przy infekcjach, stanach podgorączkowych;
 • jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe;
 • kiedy zmagasz się z bielactwem (podrażnienie skóry może wywołać nowe ogniska);
 • przy chorobach siatkówki i rogówki oka.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia preferencji dotyczących kształtu i koloru. Przed wykonaniem pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny, dzięki któremu Klient ma szansę zapoznać się ze zbliżonym efektem końcowym. Zawsze pod uwagę brane są takie kryteria jak: symetria, kształt, naturalny kolor.

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia - jest to zupełnie normalny objaw, który szybko ustępuje. Dyskomfort związany z bólem niwelują specjalistyczne, nowoczesne kremy znieczulające, które redukują przykre doznania prawie do zera. W zależności od miejsca pigmentacji zabieg trwa od 30min do 1h. Już następnego dnia można wrócić do swoich codziennych obowiązków, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie ust, brwi lub oczu.

 • 2-3 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, stąd bardzo ważne jest stałe nawilżanie skóry specjalnym kremem lub maścią - my rekomendujemy Solcoseryl lub Alantan.
 • 4-5 dni po zabiegu zabarwienie blednie o 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu jest wyjątkowo intensywne, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo naturalnego.
   
 • W przypadku osób z tendencją do opryszczek zalecane jest zażywanie leków antywirusowych Heviran oraz maści Zovirax w celu zabezpieczenia konturu ust przed nadmiernym złuszczeniem oraz wydłużonym okresem gojenia. Przez pierwsze dni po zabiegu zalecamy, by unikać opalania i korzystania z sauny.
 • 3-4 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeżeli korekta nie zostanie wykonana, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Cena korekty to 50 zł (jest to koszt igły), pod warunkiem że zostanie wykonana do 5 tygodni po zabiegu. Termin korekty rezerwowany jest bezpośrednio po zabiegu. W innych przypadkach jest to koszt ok. 200-300 zł.
 • Po roku od daty wykonania zabiegu ponowny makijaż permanentny – nazywany dopełnieniem – wycenia się na połowę wartości aktualnej ceny zabiegu. Dopełnienie makijażu można również wykonać po dłuższym okresie niż rok w zależności od stopnia rozjaśnienia makijażu.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.