OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Płock
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 737 836 092

Makijaż Permanentny

Podkreśl swoje naturalne piękno

Codzienny makijaż wymaga od każdej kobiety nie tylko umiejętności, ale i poświęcenia mnóstwa czasu. Kiedy tego brakuje - najlepszym rozwiązaniem staje się makijaż permanentny.

Zadaniem makijażu permanentnego jest podkreślenie w naturalny sposób czerwieni wargowej ust, ich konturów oraz brwi i linii rzęs. Zabieg wykonywany jest całkowicie bezboleśnie dzięki znieczuleniom działającym miejscowo.

Popularność tego zabiegu znacznie wzrasta, nie ma się co dziwić, ponieważ makijaż zapewnia perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i dodatkowo pozwoli nam zaoszczędzić czas przy codziennym wykonywaniu makijażu. Makijaż permanentny jest to makijaż utrzymujący się od 2 do 5 lat. Makijaż wykonany agresywnie będzie utrzymywał się dłużej, jednak jeśli chcemy uzyskać naturalny efekt, potrzebne jest jego odświeżenie trochę częściej.

Pierwsze spotkanie to bezpłatna konsultacje, gdzie kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, omówić procedurę zabiegu powiedzieć jak przygotować się do zabiegu i jaką pielęgnacje zastosować po wykonanym makijażu. Na tym spotkaniu wykonujemy także rysunek wstępny. W tym wypadku najlepiej jest gdy klientka "ponosi" makijaż kilka godzin by przekonałała się że taki makijaż spełnia jej oczekiwania. 

Mikropigmentacja w naszym salonie składa się z dwóch spotkań. Na pierwszym zabiegu wykonujemy delikatny makijaż, natomiast na drugiej wizycie (bezpłatnej) wykonujemy drobną korektę, natężamy kolor.

Zabieg wykonywany jest w 100 % sterylnych warunkach. Korzystamy z jednorazowych igieł, (które otwieramy w obecność klientki), rękawiczek, maseczek, czepków. Jednorazowe igły są przechowywane w specjalnych pojemnikach, które później są zabierane do utylizacji. Nasz gabinet jest przystosowany do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

tl_files/img/mp.pngMakijaż permanentny polega na wprowadzeniu naturalnego barwnika pod skórę. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną pigmentów amerykańskiej firmy Natural Perfection®. Dzięki możliwości ich mieszania jesteśmy w stanie stworzyć kolor idealny dla Klientki.

Pracujemy na niemieckim sprzęcie, który charakteryzuje się wysoką częstotliwością ukłuć dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

 

tl_files/img/np.png

Możemy również ustawiać różną prędkość igły, zależnie od rodzaju skóry- nie ma mowy o krwawieniu, szarpaniu skóry. Proces gojenia jest szybki.

 

Przed zabiegiem stosujemy maść znieczulającą z lidokainą na 15 - 20 min., podczas zabiegu dokładamy skuteczny żel znieczulający, który daje nam duży komfort podczas wykonywanego zabiegu.

Oczy


Możemy wykonać delikatną kreskę, tylko w linii rzęs- optycznie zagęścimy górną i dolną linie. Takie rozwiązanie sprawdza się u klientek z jasną oprawą oka, ponieważ u Klientek z ciemną oprawą ta kreska nie będzie widoczna. Kto nie zna się na makijażu nie zauważy go, jednak oko będzie wyglądało na bardziej otwarte, wypoczęte.

Nie jest prawdą to, że dolna linia zmniejsza oko. Kreska wykonana perfekcyjnie między rzęsami, potrafi pięknie podkreślić oko. Każde oko wygląda z taką kreską dobrze, tylko należy dobrać odpowiednią grubość takiej kreski. Specjalizujemy się w bardzo naturalnych kreskach, które na wyglądają na “więzienny makijaż”. Najbardziej widoczna kreska jest na ⅓ oka od zewnętrznej strony, jej dalsza część staje się cieńsza i jaśniejsza.

Kształt kreski dobieramy indywidulanie, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientką, wszystkie zmiany konsultujemy.

Dla klientek, które chcą mocniejszego efektu proponujemy kreski dekoracyjne. Tutaj dopieramy kształt, długość, grubość do upodobań Klientki oraz do kształu oka. Tutaj każde oko nie wygląda dobrze w takiej samej kresce. To jest niesamowite jak możemy wpłynąć na kształt okna, modelować je, podkreślać jego piękno.

----------

Brwi

 • metoda henny / delikatny cień
 • metoda włosa / imituje naturalny włosach

Brwi są najważniejszym elementem naszej twarzy, dlatego tak ważny jest ich kształt, kolor. Gdy mamy idealne brwi natychmiast nasza twarz wygląda młodziej, bardziej świeżo. Brwi nie mogą rzucać się mocno w oczy, dlatego stawiamy na ich naturalność.

Najbardziej modną metodą jest metoda włosa, jednak ona nie u wszystkich się sprawdza- możemy ją zastosować tylko u klientek które mają swoje brwi, ponieważ narysowane włoski schowamy pomiędzy naturalne, wtedy są niewidoczne, a my chcemy im tylko nadać odpowiedni kształt i je zagęścić.

Technika henny czyli delikatnego cienia sprawdza się u każdej kobiety. Kolor jest najmocniejszy na łuku brwiowym natomiast idąc bliżej nosa kolor staje się jaśniejszy. Taki cień wygląda rewelacyjnie u klientki która ma gęste brwi i u klientki, która ich praktycznie nie ma.

----------

Usta

 • kontur
 • wypełnienie
 • cień

Podczas tego makijażu możemy wykonać korektę ust: powiększyć je, pomniejszyć, wyrównać, nadać odpowiedni kolor.

Subtelnie podkreślona czerwień wargowa, lekko przecieniowana naturalnym kolorem ust wygląda najpiękniej. Staramy się zachęcić Klientki do tego by wybierały naturalne barwy: róże, maliny, delikatne czerwienie. Idealnie dobrany barwnik podkreśla usta, że usta wyglądają na równe, większe, po prostu  soczyste. Unikamy zbyt mocnej pigmentacji, gdyż to zdecydowanie dodaje nam lat, twarz wygląda na smutniejszą i bardziej surową. Dodatkowo delikatny kolor możemy zmienić za pomocą błyszczyka, natomiast mocne pigmentacje będą nam towarzyszyć bardzo długo bez możliwości zmiany.

----------

Preferujemy naturalną pigmentacje. Makijaż wykonany na całej twarzy nie musi wyglądać nienaturalnie. Należy jednak pamiętać, żeby znać umiar.

Zobacz efekty makijażu permanentnego wykonanego w salonie Laser DeLux®.

Makijaż permanentny w salonie Laser DeLux® możesz wykonać już od 299 zł.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena
kreska górna/dolna zagęszczająca rzęsy 299 zł
kreska dekoracyjna typu eyeliner 399 zł
pełny makijaż oczu (kreska dekoracyjna górna i zagęszczająca dolna) 649 zł
brwi metodą włosa/mieszaną 649 zł
brwi metodą cienia/półcienia 649 zł
usta z wypełnieniem/cieniem 799 zł
dodatkowa korekta 150 zł

Kiedy wykonanie makijażu permanentnego jest niemożliwe?

 • kiedy zmagasz się z cukrzycą (jeśli jest uregulowana - zabieg może zostać wykonany);
 • jeśli przyjmujesz leki sterydowe (powoduje to trudniejsze gojenie ran);
 • jeśli masz łuszczycę (można wywołać rzut łuszczycowy);
 • przy czynnych zmianach skórnych – bakteryjnych, grzybiczych, wirusowych;
 • przy infekcjach, stanach podgorączkowych;
 • jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe;
 • kiedy zmagasz się z bielactwem (podrażnienie skóry może wywołać nowe ogniska);
 • w przypadku ciąży;
 • przy chorobach siatkówki i rogówki oka.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia preferencji dotyczących kształtu i koloru. Przed wykonaniem pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny, dzięki któremu Klientka ma szansę zapoznać się ze zbliżonym efektem końcowym. Zawsze pod uwagę brane są takie kryteria jak: symetria, kształt, naturalny kolor oraz przyzwyczajenia Klientki. W przypadku ust warto 3-4 dni przed zabiegiem wykonać delikatny peeling oraz zadbać o nawilżenie.

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia - jest to zupełnie normalny objaw, który szybko ustępuje. Dyskomfort związany z bólem niwelują specjalistyczne, nowoczesne kremy znieczulające, które redukują przykre doznania prawie do zera. W zależności od miejsca pigmentacji zabieg trwa od 30min do 1h. Już następnego dnia można wrócić do swoich codziennych obowiązków, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie ust, brwi lub oczu.

 • 2-3 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, stąd bardzo ważne jest stałe nawilżanie skóry specjalnym kremem lub maścią - my rekomendujemy Solcoseryl lub Alantan.
 • 4-5 dni po zabiegu zabarwienie blednie o 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu jest wyjątkowo intensywne, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo naturalnego.
 • W przypadku osób z tendencją do opryszczek zalecane jest zażywanie leków antywirusowych Heviran 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu oraz maści Zovirax w celu zabezpieczenia konturu ust przed nadmiernym złuszczeniem oraz wydłużonym okresem gojenia. Przez pierwsze dni po zabiegu zalecamy, by unikać opalania i korzystania z sauny.
 • 3-4 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeżeli korekta nie zostanie wykonana, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Korekta I jest oczywiście bezpłatna, pod warunkiem że zostanie wykonana do 5 tygodni po zabiegu. Termin korekty rezerwowany jest bezpośrednio po zabiegu. W innych przypadkach jest to koszt ok. 200-300 zł.
 • Po roku od daty wykonania zabiegu ponowny makijaż permanentny – nazywany dopełnieniem – wycenia się na połowę wartości aktualnej ceny zabiegu. Dopełnienie makijażu można również wykonać po dłuższym okresie niż rok w zależności od stopnia rozjaśnienia makijażu.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.