OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Płock
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 737 836 092

Depilacja Laserowa

Przywróć Gładkość Swojej Skóry.

Pierwszy raz zaczęto usuwać włosy za pomocą lasera już w latach 60 XX wieku. W tej chwili jest to najskuteczniejszy sposób w walce z owłosieniem. Depilacja laserowa polega na zniszczeniu cebulki włosa wraz z jej korzeniami za pomocą wiązki lasera. Wiązka ta podgrzewa włos, niszczy go, jednocześnie nie uszkadzając okolicznych tkanek. Jest to bezpieczna, nieinwazyjna i przede wszystkim trwała metoda pozbycia się niechcianego owłosienia.

Zalet depilacji laserowej jest wiele- usunięte włosy już nigdy nie odrosną, oszczędzamy swój czas i pieniądze. Wystarczy kilka zabiegów powtarzanych co 8 tygodni by cieszyć się gładką skórą na zawsze. Ilość zabiegów zależna jest od grubości i koloru włosa, płci oraz od gospodarki hormonalnej.

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją, na której kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Jeżeli takie nie występują wykonana jest próba laserowa. Taką próbę wykonujemy w kilku miejscach na ciele, by ustawić odpowiednie parametry (zależy od koloru skóry i włosa) oraz sprawdzić reakcje skóry na wiązkę lasera. Po 24 godzinach możemy wykonać bezpieczny zabieg, który trwa w zależności od wybranej partii od 20 minut do 1,5 godziny.

Depilacja laserowa pach, bikini i nóg to zabiegi, z których nasi Pacjenci korzystają najczęściej.

 

Depilacja pach

To krótki zabieg, trwający około 20 minut. Ze względu na małą powierzchnię zabiegową, wykonuje się go małą głowicą. Zabieg powoduje jedynie minimalny dyskomfort.

Depilacja laserowa bikini

Na ten zabieg trzeba przeznaczyć nieco więcej czasu, niż na depilację laserową pach. Wykonuje się go dużą głowicą lasera LightSheer® Duet™ - co pozwala na skrócenie długości zabiegu. To, czy będzie on bolesny jest uwarunkowane indywidualną wrażliwością Pacjenta na ból.

Laserowe usuwanie owłosienia nóg

To jeden z dłuższych zabiegów usuwania owłosienia  w naszych salonach - trwa około półtorej godziny. Ze względu na dużą powierzchnię zabiegową, wykonuje się go dużą głowicą lasera.

tl_files/logo/lightsheer_duet.png

Zabieg w naszym gabinecie jest wykonywany przed doświadczonych kosmetologów, natomiast laser LightSheer® Duet™ firmy Lumenis® jest obecnie najskuteczniejszym laserem do depilacji, posiadający certyfikat jakości i bezpieczeństwa.

LIGHTSHEER®®DUET™™ - złoty standard w depilacji laserowej od ponad 15 lat.

Najnowszy Depilacyjny Laser na Świecie

tl_files/banner/glowice_efekt/lightsheer_glowice.png

Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w 3x krótszym czasie i z jeszcze lepszą jakością. 

Nasz laser posiada dwie głowice: dużą 22mm x 25xx i małą 9mm x 9 mm. Dużą głowicą wykonujemy nogi, bikini, pośladki, plecy, ręce czy plecy, natomiast małą głowicę używamy do niewielkich, trudno dostępnych powierzchni. Duża głowice daje nam możliwość wykonywania zabiegu u osób z ciemną karnacją, bardzo wrażliwą skórą, tendencją do pękania naczynek. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a co za tym idzie lepsze efekty!

Druga Głowica

Różnica między LightSheer DUET a zwykłym LightSheerWłaśnie dzięki dodaniu drugiej większej głowicy i połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia, umożliwia głębszą penetrację oraz absorbcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a co za tym idzie lepsze efekty!

 

Zasada Działania

Prezentujemy Państwu film pokazujący zasadę działania lasera LIGHTSHEER® DUET™. Film jest przygotowany przez producenta, firmę LUMENIS®, dlatego też jest w j. angielskim

Laserowe usuwanie owłosienia w Laser DeLux® możesz zacząć już od 99 zł. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj bezpłatną konsultację przed zabiegiem! 

Aktualne promocje:

tl_files/Promocje elastyczne/W-pakiecie-taniej.jpg

tl_files/img/PolecNas.jpg

 

część ciała cena 1 zabiegu  
bikini całkowite (szpara pośladkowa GRATIS)

199 zł

baki

199 zł

broda

199 zł

brzuch (linia brzucha GRATIS)

199 zł

cała twarz

199 zł

dłonie

199 zł

kark

199 zł

klatka piersiowa

199 zł

kolana

99 zł

linia brzucha

99 zł

łydki (stopy GRATIS)

199 zł

nogi (łydki + uda)

398 zł

pachy

199 zł

plecy

199 zł

policzki

199 zł

pośladki

199 zł

przedramiona

199 zł

ramiona

199 zł

stopy

199 zł

sutki

99 zł

szpara pośladkowa

199 zł

szyja

199 zł

wąsik

99 zł

uda (kolana GRATIS)

199 zł

Dlaczego pojedynczy zabieg depilacji laserowej nie wystarczy, by całkowicie pozbyć się owłosienia?

Istotną rolę odgrywa tutaj cykliczne wzrastanie włosa. Na cały ten proces składają się trzy odmienne fazy: anagen, katagen, telogen. Najskuteczniejsze efekty daje zabieg przeprowadzony w fazie anagenu.

Anagen

Jest to pierwsza faza, podczas której depilacja laserowa będzie najbardziej efektywna , przebiegała prawidłowo i pozwoli osiągnąć oczekiwane rezultaty. Cebulka jest otwarta, a włos osiąga całkowitą długość.

Katagen

Druga faza, zwana przejściową. Włos uwalniany jest z brodawki, następnie przesuwa się ku górze. Zatrzymane są wszystkie procesy rozrodcze zachodzące we włosach.

Telogen

Trzecia faza, nazywana fazą spoczynku. Włos martwieje i następnie wypada. W tej fazie raczej nie przeprowadza się depilacji laserowej, ponieważ jest ona mało skuteczna.

Fazy Wzrostu Włosa

Kiedy bezwzględnie nie możemy wykonać zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • zażywanie antybiotyków, retinoidów, wit.A, suplementów diety i ziół wrażliwych na światło
 • choroby dermatologiczne: łuszczyca, egzema, rybia łuska  
 • aktywne infekcje skóry, opryszczka
 • skóra bezpośrednio po opalaniu
 • po wykonanym peelingu
 • po usuwaniu włosów pęsetą, woskiem, depilatorem
 • niektóre choroby autoimmunologiczne

Bardzo ważne jest właściwe przygotowanie się do zabiegu, należy trzymać się następujących zasad:

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.
 2. Skóra nie może być sucha, podrażniona. Przed zabiegiem wypij 2 litry wody mineralnej.
 3. Przed każdym zabiegiem włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -8 tygodni. Można natomiast je golić wyłącznie maszynką.
 4. Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac i inne), Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed zabiegiem.
 5. Peelingi należy odstawić 1 tydzień wcześniej.
 6. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
 7. Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura 1, 2) wymagają odstawienia na 2 tygodnie przed zabiegiem.
 8. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. Zabieg jest możliwy po wyleczeniu infekcji.
 9. Aktywna opalenizna oraz samoopalacze są przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po opalaniu wynosi 4-6 tygodni.

Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie, obrzęk okołomieszkowy w okolicy wykonywanego zabiegu. Objawy zazwyczaj ustępują po kilku godzinach maksymalnie 3-4 dni. Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg oraz okolic bikini należy założyć lekkie, zwiewne ubranie. Nie należy ubierać obcisłych lub nieprzepuszczających powietrza spodni. Po zabiegu należy nawilżać skórą, unikać mydła, spirytusu, preparatów zawierających alkohol. Po zabiegu na twarz nie wolno stosować podkładów, ponieważ może to przyczyniać się do powstawania podrażnień. Skórę przemywamy czystą wodą lub wodą termalną, delikatnie osuszamy ręcznikiem.  Przez około 2 tygodnie nie możemy wystawiać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie słoneczne. Stosujemy krem z filtrem 30 UVA/B. W celu zmniejszenia podrażnień możemy stosować preparaty z alantoiną, pantenolem np. alantan.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Z usług Laser DeLux korzystam od jakiegoś czasu. Byłam na zabiegach na różne części ciała i za każdym razem wychodziłam tak samo zadowolona. Jest to miejsce godne polecenia!"

- Hania

- "W zeszłym miesiącu skończyłam serię zabiegów depilacji laserowej ud i łydek w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z wyniku końcowego – moje ciało jest gładkie i miękkie w dotyku jak nigdy! Koniec z depilacją woskiem. Polecam!"

- Gosia

- "Miałam dość wyrywania włosków woskiem i ciągłego golenia maszynkami. Koleżanka poleciła mi salony Laser DeLux. Udałam się na zabieg depilacji laserowej i nagle problem golenia przestał mnie dotyczyć."

- Zuzanna

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET® firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Nasi Klienci mogą wykonać u nas już nie tylko depilację laserową, ale i mezoterapię, mikrodermabrazję czy makijaż permanentny.

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy!


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.