OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Opole
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  77 459 39 79 Lub  +48 506 328 628

Usuwanie Blizn

Na zawsze zapomnij o niechcianych bliznach.

Kto z nas nie marzy o nieskazitelnej, gładkiej skórze, pozbawionej przebarwień, znamion i blizn? Niestety niewielu z nas może pochwalić się skórą bez skazy. Blizny i znamiona często szpecą nasz wygląd zewnętrzny, wpływając tym samym na nasze samopoczucie.

Rozwiązaniem jest laserowe usuwanie blizn. Poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii, proponowane przez nas laserowe usuwanie blizn laserem PALOMAR® jest bezpieczniejsze i mniej bolesne w porównaniu do innych tego typu zabiegów. Przeprowadzany w sposób nieinwazyjny, zabieg wykonywany laserem PALOMAR® sprawia, że w krótkim czasie blizny znikają z powierzchni naszej skóry, pozostawiając ją bliższą naturalnemu wyglądowi. Dokładamy starań, by wykonywane przez nas zabiegi były bezbolesne, a komfort powrotu do zdrowia niezachwiany.

Zobacz, jakie spektakularne efekty przynoszą zabiegi usuwania blizn.

 

tl_files/logo/fotona_logo.pngZabiegi usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych wykonujemy laserem FOTONA®™. Jest to urządzenie oparte o technologię lasera frakcyjnego.

Impulsy laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, zdrowej tkanki. Okres gojenia się skóry jest krótki. Technologia laserowego usuwania blizn laserem FOTONA® może być stosowana na wszystkich typach skóry, co wraz z doskonałymi rezultatami, czyni ją najpopularniejszą metodą w przeprowadzaniu zabiegów laserowego usuwania blizn.

Połączenie dwóch, najskuteczniejszych długości fal Er:YAG i Nd:YAG w jednym laserze Fotona pozwala na pozbycie się wielu problemów estetycznych. 

Ceny za zabieg usuwania blizn są zróżnicowane i zależą od wielkości zmiany poddawanej zabiegowi. Dokładna cena ustalana jest na darmowej konsultacji przed zabiegiem.

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

część ciała cena cena w pakiecie 10 zabiegów
pojedyncza blizna  od 199 zł  od 159 zł
(za 1 zabieg)

 

Pakiet cena z 20% zniżką
10 zabiegów usuwania blizn od 1590 zł 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania blizn?

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.


 • Należy stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Można wykonywać makijaż.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikrofrakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."

- Jakub

- "Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLu i bardzo polecam to miejsce."

- Agata W.


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.