WYBIERZ SALON:

Makijaż Permanentny

Podkreśl swoje naturalne piękno

Aby codzienny makijaż wyglądał perfekcyjnie, potrzeba nie lada umiejętności. Dodatkowo to całkiem spora strata czasu. Najczęściej brakuje właśnie tego drugiego czynnika. Wtedy najlepszym rozwiązaniem staje się makijaż permanentny.Zapewnia on perfekcyjny wygląd ust, brwi oraz rzęs w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i dodatkowo pozwoli zaoszczędzić czas.

Makijaż permanentny ust

Dzięki permanentnemu makijażowi ust, możliwe jest uzyskanie wyraźnego koloru oraz podkreślonego konturu ich kształtu. Na długi czas możemy zapomnieć o konturówce,
czy szminkach, malując się jedynie błyszczykiem. Efekt jest trwały i utrzyma się nawet po jedzeniu i pocałunku. Dobrany kolor zawsze konsultowany jest ze specjalistą i dobierany pod naturalny odcień skóry.

Makijaż permanentny brwi

Kształt brwi pojawiający się w naturalny sposób, bardzo często nie jest najlepszym jaki możemy dopasować do naszej twarzy. Z kolei samodzielna depilacja, niesie za sobą ryzyko popełnienia drobnej pomyłki, widocznej aż do czasu odrośnięcia włosów. Dzięki permanentnemu makijażowi brwi, zyskujemy możliwość przetestowania kilku kształtów i wybraniu tego najbardziej optymalnego. Makijaż eliminuje również konieczność dodatkowego farbowania brwi.

Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentów pochodzenia naturalnego do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Są one nietoksyczne oraz niealergizujące, a efekt utrzymuje się nawet do 3 lat.

Z upływem czasu dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika, a przy bardzo delikatnych makijażach pigment będzie szybciej zanikał, co należy uwzględnić przy wyborze kolorystyki.

Makijaż permanentny w salonie Laser DeLux® możesz wykonać już od 149 zł.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena
usta z wypełnieniem 799 zł
usta z cieniowaniem 799 zł
usta kontur 449 zł
kreska górna typu eyeliner 299 zł
kreska górna w linii rzęs 299 zł
kreski dolne 299 zł
brwi 449 zł
pogrubienie kresek 149 zł

Kiedy wykonanie makijażu permanentnego jest niemożliwe?

 • kiedy zmagasz się z cukrzycą (jeśli jest uregulowana - zabieg może zostać wykonany);
 • jeśli przyjmujesz leki sterydowe (powoduje to trudniejsze gojenie ran);
 • jeśli masz łuszczycę (można wywołać rzut łuszczycowy);
 • przy czynnych zmianach skórnych – bakteryjnych, grzybiczych, wirusowych;
 • przy infekcjach, stanach podgorączkowych;
 • jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe;
 • kiedy zmagasz się z bielactwem (podrażnienie skóry może wywołać nowe ogniska);
 • w przypadku ciąży;
 • przy chorobach siatkówki i rogówki oka.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia preferencji dotyczących kształtu i koloru. Przed wykonaniem pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny, dzięki któremu Klientka ma szansę zapoznać się ze zbliżonym efektem końcowym. Zawsze pod uwagę brane są takie kryteria jak: symetria, kształt, naturalny kolor oraz przyzwyczajenia Klientki.

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia - jest to zupełnie normalny objaw, który szybko ustępuje. Dyskomfort związany z bólem niwelują specjalistyczne, nowoczesne kremy znieczulające, które redukują przykre doznania prawie do zera. W zależności od miejsca pigmentacji zabieg trwa od 30min do 1h. Już następnego dnia można wrócić do swoich codziennych obowiązków, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie ust, brwi lub oczu.

 • 2-3 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, stąd bardzo ważne jest stałe nawilżanie skóry specjalnym kremem lub maścią - my rekomendujemy Solcoseryl lub Alantan.
 • 4-5 dni po zabiegu zabarwienie blednie o 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu jest wyjątkowo intensywne, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo naturalnego.
 • W przypadku osób z tendencją do opryszczek zalecane jest zażywanie leków antywirusowych Heviran oraz maści Zovirax w celu zabezpieczenia konturu ust przed nadmiernym złuszczeniem oraz wydłużonym okresem gojenia. Przez pierwsze dni po zabiegu zalecamy, by unikać opalania i korzystania z sauny.
 • 3-4 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeżeli korekta nie zostanie wykonana, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Korekta I jest oczywiście bezpłatna, pod warunkiem że zostanie wykonana do 5 tygodni po zabiegu. Termin korekty rezerwowany jest bezpośrednio po zabiegu. W innych przypadkach jest to koszt ok. 200-300 zł.
 • Po roku od daty wykonania zabiegu ponowny makijaż permanentny – nazywany dopełnieniem – wycenia się na połowę wartości aktualnej ceny zabiegu. Dopełnienie makijażu można również wykonać po dłuższym okresie niż rok w zależności od stopnia rozjaśnienia makijażu.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.