OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Lublin
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  511 601 221

Laserowe Odmładzanie Skóry

Zatrzymaj młodość.

Wszystkie kobiety chcą wyglądać młodo, cieszyć się idealnie gładką i promienną skórą jak najdłużej. Teraz jest to możliwe bez konieczności stosowania wypełniaczy. Laserowe odmładzanie skóry to wiele korzyści w jednym. Podczas pojedynczego zabiegu działamy zarówno na zmarszczki, blizny potrądzikowe, przebarwienia, zmniejszamy widoczność porów, uelastyczniamy, a także ujędrniamy skórę. Zabieg polega na uruchomieniu procesów regeneracyjnych w skórze dzięki którym następuje jej przebudowa, w wyniku czego nowe komórki zaczynają się intensywnie namnażać. Nowoczesna technologia zastosowana w laserze frakcyjnym Lumenis M22 minimalizuje odczucia podczas jego wykonywania, przy użyciu głowicy chłodzącej. Czas rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku zastosowania innego rodzaju lasera

tl_files/logo/m22.pngZabieg laserowego odmładzania skóry laserem frakcyjnym Lumenis M22 odbywa się przy użyciu specjalnie stworzonej w tym celu głowicy – ResurFX. Inteligentna technologia urządzenia stwarza nieograniczone możliwości doboru konkretnych, precyzyjnych i dających najlepsze efekty parametrów.

Dzięki temu nasi kosmetolodzy mogą działać na zmiany zarówno głębokie jak i powierzchniowe, niezależnie też od tego jak dawno powstały i jaka jest ich geneza.

część ciała cena cena w pakiecie 3 zabiegów
dłonie
policzki
czoło
szyja
dekolt
od 499 zł od 424 zł
(za 1 zabieg)
usta od 299 zł od 169 zł
(cena za 1 zabieg)
twarz od 999 zł
od 849 zł
(cena za 1 zabieg)
twarz + szyja od 1299 zł
od 1104 zł
(cena za 1 zabieg)
twarz + szyja + dekolt od 1499 zł

1274 zł
(cena za 1 zabieg)


Aby osiągnąć najlepsze rezultaty odmładzające rekomendujemy wykonanie min. 3 zabiegów na wybraną okolicę. Skorzystaj z atrakcyjnych pakietów, które dla Ciebie przygotowaliśmy: 

pakiet 3 zabiegów z 15% zniżką cena pakietu
Laserowe odmładzanie: 
dłoni/policzków/czoła/szyi/dekoltu
od 1272 zł
Laserowe odmładzanie twarzy

od 2547 zł

Laserowe odmładzanie twarzy + szyi + dekoltu od 3822 zł
Laserowe odmładzanie ust od 762 zł
Laserowe odmładzanie twarzy i szyi od 3312 zł

Zobacz, jak wspaniałe efekty przynoszą zabiegi laserowego odmładzania skóry w salonach Laser DeLux.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego odmładzania skóry?

  • świeża opalenizna,
  • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
  • niektóre alergie,
  • infekcje np. czynna opryszczka,
  • tendencje do keloidów,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • przyjmowanie antykoagulantów,
  • choroba nowotworowa,
  • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Postępowanie pozabiegowe obejmuje stosowanie zaleconych preparatów do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie. Można wykonywać makijaż


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.