WYBIERZ SALON:

Laserowe Odmładzanie Skóry

Zatrzymaj młodość

Wiele z nas marzy o tym żeby czas zatrzymał się gdy mamy 20 lat i piękną gładką skórę. Niestety z biegiem lat zaczynają pojawiać się zmarszczki lub przebarwienia. Czasai problemem stają się również potrądzikowe blizny. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest zabieg laserowego odmładzania skóry. Doskonałe efekty można uzyskać już po 3-4 wizytach. Dużą zaletą laserowego odmładzania skóry jest również bezbolesność zabiegu. Pacjenci mogą odczuwać jedynie niewielki dyskomfort, który dodatkowo łagodzony jest strumieniem zimnego powietrza, kierowanego na leczone miejsce.

Skóra twarzy

Laserowe odmładzanie skóry najczęściej przeprowadzane jest właśnie na skórze twarzy. W porównaniu z innymi metodami, jest to najmniej inwazyjny sposób. Z tego względu, zabieg często określany jest jako „odmładzanie bez użycia skalpela”. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się frakcyjny laser, tworzący mikrouszkodzenia na skórze. Ponieważ poza wskazanym miejscem reszta naskórka pozostaje nienaruszona, zaczyna się on bardzo szybko regenerować, eliminując przy tym niechciane zmarszczki lub inne niedosonałości.

Odmładzanie skóry szyi

Ze względu na bardzo szybką możliwość powrotu do normalnego funkcjonowania, zabieg ten może być przeprowadzany również na innych miejscach ciała. Działanie lasera doskonale sprawdzi się np. na skórze szyi. Zabieg przebiega dokładnie tak samo jak w przypadku twarzy, jednak ze względu na większy obszar, może zająć nieco więcej casu.

Zobacz, jak wspaniałe efekty przynoszą zabiegi laserowego odmładzania skóry w salonach Laser DeLux.


Frakcyjny laserowy resurfacing skóry za pomocą naszych laserów
™ pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka bólu czy powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie to znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności.

To inteligentne rozwiązanie w ramach zabiegów resurfacingu skóry, stosujące mikrowiązki, dzięki którym powstają strefy tkanki uszkodzonej otoczone przez nietknięte tkanki. Umożliwia to szybsze gojenie i zmniejsza efekty uboczne zabiegu.

Laserowe odmładzanie skóry w Laser DeLux, możesz rozpocząć już od 299zł.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena
policzki 499 zł
czoło 499 zł
szyja 499 zł
usta 299 zł
dekolt 499 zł
twarz 999 zł
twarz + szyja 1299 zł
twarz + szyja + dekolt 1499 zł

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu laserowego odmładzania skóry?

  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • świeża opalenizna,
  • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
  • niektóre alergie,
  • infekcje np. czynna opryszczka,
  • tendencje do keloidów,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • przyjmowanie antykoagulantów,
  • choroba nowotworowa,
  • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Postępowanie pozabiegowe obejmuje stosowanie zaleconych preparatów do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.

Pzykładowe opinie naszych klientów:

- "Po zabiegu laserowego odmładzania skóry udało mi się w końcu pozbyć śladów potrądzikowych. Dodatkowym atutem zabiegu było pozbycie się zmarszczek. Skorzystałem z usług salonu Laser DeLux. Polecam wszystkim."

- Marcin

- "Dzięki zabiegom laserowego odmładzania skóry moja twarz znów wygląda promiennie i młodo. Do tej pory miałam widoczne zmarszczki, które z dnia na dzień coraz gorzej wpływały na moje samopoczucie. Polecam salon Laser DeLux - tam wykonałam całą serię zabiegów i jestem zadowolona."

- Rafaella


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.