OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Kraków
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 533 220 062

Usuwanie Blizn

Na zawsze zapomnij o niechcianych bliznach.

Ślady na skórze, pozostawione w wyniku uszkodzeń mechanicznych i zranień bywają źródłem psychicznego dyskomfortu, związanego z wyglądem fizycznym. Blizny powodują często wiele kompleksów, z którymi nie możemy poradzić sobie przez całe lata.

Decyzja o usunięciu blizn i znamion często jest przez nas przekładana, ze względu na koszty i bolesność zabiegów. Dzięki nowoczesnej technologii, laserowe usuwanie blizn laserem PALOMAR® sprawia, że zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Poprzez zastosowanie lasera frakcyjnego blizny znikają w sposób szybki i efektywny, a okres rekonwalescencji zmniejsza się do minimum. Zminimalizowany zostaje również ból w trakcie i po zabiegu.

Zobacz, jakie spektakularne efekty przynoszą zabiegi usuwania blizn.

 

tl_files/logo/m22.png

Zabiegi usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych odbywa się za pomocą lasera frakcyjnego Lumenis M22. Impulsy laserowe powodują usuwanie tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej skóry- zdrowej i gładkiej. Innowacyjna technologia pozwala na indywidualny dobór metody wykonania zabiegu.

Nasi kosmetolodzy w zależności od rodzaju, genezy i struktury blizny decydują o wykonaniu jej redukcji IPL-em bądź głowicą laserową. Unikalny system chłodzenia i znieczulenie minimalizuje dyskomfort zabiegów.


Ceny za zabieg usuwania blizn są zróżnicowane i zależą od wielkości zmiany poddawanej zabiegowi. Dokładna cena ustalana jest na darmowej konsultacji przed zabiegiem.

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

część ciała cena cena w pakiecie 10 zabiegów
pojedyncza blizna  od 199 zł  od 159 zł
(za 1 zabieg)

 

Pakiet cena z 20% zniżką
10 zabiegów usuwania blizn od 1590 zł 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania blizn?

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.


 • Należy stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Można wykonywać makijaż.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikrofrakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Pozdrawiam serdecznie panie z Laser DeLux w Krakowie! Dzięki wam moja twarz została uratowana! Lata wyrzeczeń zakończyły się, kiedy skorzystałam z laserowego usuwania blizn potrądzikowych. Znów czuję się atrakcyjna!"

- T.K.

- "Nigdy nie pomyślałabym, że laserowe usuwanie blizn może przynieść takie efekty. Przez lata stosowałam kremy, które nie dawały nic w porównaniu do kuracji laserowej. W chwili obecnej blizny pooperacyjne, które szpeciły moje ciało, zniknęły. Dziękuję Laser DeLux we Krakowie!"

- Antonina


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.