OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Kraków
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 533 220 062

TOX Peel

Efekt liftingu

Zabieg TOX PEEL  opiera się na koreańskiej technologii i recepturze łączącej właściwości peptydów i kwasów owocowych. Jego działanie polega na głębokiej stymulacji komórek , dzięki czemu poprawia się znacznie napięcie, jędrność oraz koloryt skóry. Tox peel dedykowany jest osobom w każdym wieku, którym zależy na natychmiastowym efekcie „liftingu” całej twarzy. Jako jeden z nielicznych może być nakładany w delikatnej okolicy oka, nie powodując podrażnień. Jest to zabieg bankietowy, jednak zastosowany w serii posiada efekt długofalowy i terapeutyczny. Znacznym atutem preparatu jest możliwość stosowania go przez cały rok.


WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • zmarszczki mimiczne i utrwalone
  • skóra z oznakami fotostarzenia
  • skóra szara, pozbawiona blasku
  • nierównomierny koloryt

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach przed KAŻDYM ZABIEGIEM zawsze jest BEZPŁATNA!

1 zabieg cena 
twarz

200 zł

twarz + szyja

300 zł

twarz + szyja + dekolt

400 zł

-aktywna opryszczka

-stany zapalne

-infekcje i choroby skórne

-przerwanie ciągłości naskórna

-uczulenie na składniki preparatu

Przed peelingiem węglowym nie należy przyjmować suplementów diety mogących zawierać substancje światłouczulające np. skrzyp, pokrzywa, dziurawiec, duże ilości nagietka, rumianku.

Zabiegu nie wykonuje się również podczas i zaraz po antybiotykoterapii. Przeciwwskazaniem jest też świeżo opalona skóra.

Należy szczególnie zadbać o nawilżenie skóry oraz nie wykonywać peelingu w trakcie serii zabiegów.


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.