OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Kalisz
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  62 742 46 87 Lub  +48 607 055 524

Usuwanie Przebarwień

Zlikwiduj niedoskonałości skóry.

Blisko połowa kobiet zmaga się z problemem przebarwień. Pojawiają się one na naskórku pod postacią drobnych piegów lub rozległych, brązowych plam, odznaczających się na tle naturalnego kolorytu skóry. Zdarza się, że ich wielkość znacznie przekracza rozmiar drobnych znamion, co sprawia, że czujemy się niekomfortowo.

Nie jesteśmy w stanie określić dokładnej przyczyny powstawania przebarwień. Pojawiają się one najczęściej u osób, które intensywnie zażywają kąpieli słonecznych. Częste przebywanie na słońcu ma swoje odbicie na skórze, która kumuluje ilość energii słonecznej z biegiem lat. Każde oparzenie słoneczne, którego doznajemy w dzieciństwie ma wpływ na wygląd naszej skóry w dorosłym życiu. Jednym z czynników, który wymienia się jako powód powstawania przebarwień są także zmiany hormonalne. Ich przyczyny są fizjologiczne, np. w wyniku przebytej ciąży lub spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Przebarwienia pojawiające się nad górną wargą i pod oczami mogą być efektem chorób nadnerczy. Inne przyczyny to środki konserwujące zawarte w kosmetykach i mydłach, a także związki zapachowe (np. olej bergamotowy).

Niektóre przebarwienia znikają z naszej skóry samoistnie, jak choćby te, które pojawiają się po przebytej ciąży. Inne utrzymują się przez wiele lat. Osoby o ciemnej karnacji są narażone na powstawanie częściej niż te o jasnym kolorze skóry. Częściej z problemem przebarwień zmagają się kobiety – tylko 10% mężczyzn jest dotkniętych tym problemem.

Kolor przebarwień zależy od ilości wytwarzanej przez organizm melaniny.
Jak walczyć z przebarwieniami? Podczas kuracji powinniśmy używać kremów o wysokich filtrach, minimum SPF 50. Wspomóc możemy się także kremami wybielającymi, dostępnymi w aptekach.

Zobacz, jak wspaniałe efekty przynoszą zabiegi laserowego usuwania przebarwień w salonach Laser DeLux.

tl_files/logo/logo_alma.pngLaser ALMA® pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie to znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie w ramach usuwania zmian naczyniowych i pigmentowych.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach przed każdym zabiegiem jest zawsze BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena cena w pakiecie 6 zabiegów
twarz od 399 zł od 339 zł
(za 1 zabieg)
policzki od 299 zł od 254 zł
(za 1 zabieg)
szyja od 299 zł od 254 zł
(za 1 zabieg)
dekolt od 299 zł od 254 zł
(za 1 zabieg)
dłonie od 299 zł  od 254 zł
(za 1 zabieg)
pojedyncze przebarwienie  od 199 zł od 169 zł
(za 1 zabieg)

 

Pakiety zabiegów cena ze zniżką 15%
6 zabiegów laserowego usuwania pojedynczych
przebarwień
od 1014 zł
6 zabiegów laserowego usuwania przebarwień z całej twarzy od 2034 zł
6 zabiegów laserowego usuwania przebarwień z szyji/dekoltu/dłoni od 1524 zł

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania przebarwień?

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • obniżenie odporności organizmu.

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi. Dlatego zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu. Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Przebarwienia potrądzikowe spędzały mi sen z powiek. Przeczytałam w internecie o możliwości usuwania przebarwień laserem i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolona z efektów – po przebarwieniach nie został ślad! Już nie wstydzę się swojego wyglądu."

- Karina

- "Na twarzy miałem bardzo brzydkie, widoczne przebarwienia po trądziku. Żadne z domowych sposobów nie działały - kremy, maseczki, peelingi. W końcu zdecydowałem się usunąć przebarwienia laserowo. Skorzystałem z usług Laser DeLux i nie żałuję. Wszystkie przebarwienia zniknęły. Polecam gorąco ten salon."

- Kinga

- "Od kilku lat na twarzy miałam przebarwienia pociążowe. Nie wiedziałam, jak sobie z nimi poradzić, aż w końcu odkryłam w internecie metodę usuwania przebarwień laserem. Zaryzykowałam i zapisałam się na serię zabiegów w Laser DeLux. Jestem zachwycona efektami, gdybym wiedziała, że tak łatwo mogłam pozbyć się problemu, już dawno bym to zrobiła. Polecam wszystkim!"

- Wioletta79


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.