OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Gdynia
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  58 535 06 35 Lub  +48 517 281 241

Peelingi medyczne

Złuszczanie kwasami to zabieg polegający na profesjonalnym oczyszczaniu skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji objawów związanych z trądzikiem (różowatym i ropnym), działa antybakteryjnie, dzięki czemu znacząco wpływa na poprawę stanu skóry. Dodatkowo hamuje proces powstawania przebarwień.

Wskazania

- trądzik
- przebarwienia
- blizny potrądzikowe
- rozszerzone pory
- drobne zmarszczki
- łojotok
- biorewitalizacja skóry
- nierównomierny koloryt

TCA-JESSNER to żel o unikalnej recepturze na bazie klasycznego Jessnera z dodatkiem 5% resweratrolu, 
w którym rezorcyna zostaje zastąpiona 5% kwasem trójchlorooctowym. Zapobiega to ewentualnym podrażnieniom i alergiom, które mogą wystąpić przy częstym używaniu rezorcyny. Peeling ma działanie keratolityczne i złuszczające, powoduje usunięcie martwych komórek naskórka oraz uszkodzonych komórek epidermy, jednocześnie stymulując regenerację skóry. TCA przyczynia się do produkcji nowych włókien kolagenowych i odnowy komórkowej.


SRT to peeling o unikalnej recepturze bazującej na kombinacji trzech nisko skoncentrowanych kwasów. To sprawia, że może być on stosowany do każdego typu skóry bez ryzyka wystąpienia alergii. Ponadto jest bezpieczny do użycia nawet w czasie zwiększonego nasłonecznienia, co umożliwia przedłużenie okresu kuracji. Posiada właściwości rozjaśniające, przyczynia się do uzyskania równomiernego kolorytu cery i odnowy komórkowej.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

część ciała cena
TCA - JESSNER: 1 zabieg 350 zł

TCA - JESSNER: Pakiet 3 zabiegów -15%

893 zł
SRT: 1 zabieg 300 zł
SRT: Pakiet 3 zabiegów -15% 765zł

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.