OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Gdańsk
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  58 719 58 41 Lub  +48 507 195 841

Usuwanie Blizn

Na zawsze zapomnij o niechcianych bliznach.

Blizny potrądzikowe to wbrew pozorom problem, dotyczący również dorosłych. Bywa, że okres młodzieńczy już dawno za nami, a nieestetyczne ślady po trądziku wciąż nam towarzyszą. Podobnie problem blizn prezentuje się w przypadku osób, które w przeszłości przebyły operację. Po zabiegu chirurgicznym pozostała duża, twarda i linijna blizna, która z czasem stała się źródłem kompleksów i dyskomfortu psychicznego. Naprzeciw osobom, borykającym się z tym problemem wychodzi współczesna medycyna estetyczna.

Dotychczasowe metody redukcji blizn były zazwyczaj bolesne, inwazyjne i obarczone ryzykiem infekcji i innych powikłań. Współczesne metody walk z tym problemem są dużo bardziej komfortowe, bezbolesne i bezpieczne niż jeszcze kilka lat temu. Najskuteczniejszą, najbardziej precyzyjną i bezpieczną technologią stosowaną do redukcji blizn jest laseroterapia. Dzięki niej pacjent może czuć się komfortowo podczas zabiegu i nieporównywalnie szybciej do tradycyjnych metod, może wrócić do pełnej funkcjonalności.

Technologia stosowana w gabinetach Laser DeLux to najbardziej zaawansowany i nowatorski sposób na pozbycie się szpecących, nieestetycznych śladów na skórze.  W walce z tym problemem stosujemy supernowoczesny laser frakcyjny ALMA®, który bezpiecznie i niezwykle precyzyjnie likwiduje blizny. Dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom technologicznym, laser pozwala na osiągnięcie maksimum efektów, przy niemal nieodczuwalnych dolegliwościach, związanych z zabiegiem.

Zobacz, jakie spektakularne efekty przynoszą zabiegi usuwania blizn.

 

tl_files/logo/logo_alma.pngZabiegi usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych laserem ALMA® oparte są o technologię lasera frakcyjnego. Impulsy laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, zdrowej tkanki. Okres gojenia się skóry jest krótki, ryzyko infekcji wyeliminowane, a ból jest praktycznie nieodczuwalny.

Technologia laserowego usuwania blizn laserem ALMA® może być stosowana na wszystkich typach skóry, co wraz z doskonałymi rezultatami czyni ją najpopularniejszą metodą w przeprowadzaniu zabiegów tego typu.

Ceny za zabieg usuwania blizn są zróżnicowane i zależą od wielkości zmiany poddawanej zabiegowi. Dokładna cena ustalana jest na darmowej konsultacji przed zabiegiem.

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

 

część ciała cena cena w pakiecie 10 zabiegów
pojedyncza blizna  od 199 zł  od 159 zł
(za 1 zabieg)

 

Pakiet cena z 20% zniżką
10 zabiegów usuwania blizn od 1590 zł 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu usuwania blizn?

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, fotodermatozy, cukrzyca),
 • niektóre alergie,
 • infekcje np. czynna opryszczka,
 • tendencje do keloidów,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • choroba nowotworowa,
 • leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.


 • Należy stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry i działających fotoprotekcyjnie.
 • Można wykonywać makijaż.
 • W porównaniu z laserami ablacyjnymi (CO2) zastosowanie nieablacyjnej technologii mikrofrakcyjnej niesie znacznie mniejsze ryzyko bliznowacenia, nierównomiernej pigmentacji i infekcji.
 • Efekty poprawy klinicznej widoczne są stopniowo w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zależnie od wskazania, zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 sesji leczniczych w odstępach 1 miesiąca.

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Na mojej twarzy miałem szpecącą bliznę pooperacyjną. Zdecydowałem się usunąć ją laserowo w salonie Laser DeLux. Jestem bardzo zadowolony z efektów, po bliźnie nie ma śladu. Polecam."

- Jakub

- "Zabieg laserowego usuwania blizn uratował moją twarz. Od lat zmagałem się z rozległymi śladami po trądziku, na które nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Laser pomógł. Zabieg robiłem w salonie Laser DeLu i bardzo polecam to miejsce."

- Agata W.


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.