OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Gdańsk
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  58 719 58 41 Lub  +48 507 195 841

Mikronakłuwanie

DermaPen - odmładzanie i regeneracja

Zabieg mikronakłuwania skóry urządzeniem DermaPEN® pozwala:

  •  zniwelować łysienie
  •  widocznie spłycić zmarszczki
  •  pogrubić skórę
  •  pobudzić naturalną stymulację produkcji kolagenu
  •  zmniejszyć widoczne pory
  •  usunąć rozstępy
  •  pozbyć się blizn potrądzikowych i oparzeniowych.

 

DermaPEN to rewolucyjne urządzenie, które pozwala w szybki i skuteczny sposób walczyć z niedoskonałościami cery oraz zahamować nadmierne wypadanie włosów. Tym co wyróżnia DermaPEN spośród innych urządzeń stosowanych w mikronakłuwaniu, jest funkcja automatycznego, pulsującego nakłuwania skóry. Urządzenie wyposażone jest w głowicę zakończoną zestawem cienkich jednorazowych igieł. Nowoczesna technologia sprawia, że zabieg jest znacznie bardziej komfortowy dla Pacjenta, gwarantuje też najwyższą precyzję i efektywność.

Podczas zabiegu w warstwę naskórka oraz w głąb skóry dostarczane są, odpowiednio dobrane, substancje aktywne. Na skutek ukłuć powstają drobne urazy, które gojąc się, stymulują fibroblasty oraz produkcję kolagenu i elastyny. Poprawie ulega także ukrwienie skóry, co przekłada się na jej odżywienie i dotlenienie.
Mikronakłuwanie DermaPEN to zabieg dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje włosy oraz zahamować ich wypadanie, spowodowane różnymi czynnikami – stresem, chorobami, przyjmowaniem leków. Zabieg jest skuteczny zarówno w terapii łysienia androgennego, jak i plackowatego.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

część ciała cena cena przy zakupie 3 zabiegów
pojedyncza okolica od 499 zł od 424 zł
(cena za 1 zabieg)
szyja 599 zł 509 zł
(cena za 1 zabieg)
dekolt 599 zł  509 zł
(cena za 1 zabieg)
twarz 599 zł  509 zł
(cena za 1 zabieg)
twarz + szyja 899 zł 764 zł
(cena za 1 zabieg) 
twarz + szyja + dekolt 1399 zł 1189 zł
(cena za 1 zabieg)

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty odmładzające i estetyczne rekomendujemy wykonanie min. 3 zabiegów na wybraną okolicę. Skorzystaj z atrakcyjnych pakietów, które dla Ciebie przygotowaliśmy: 

pakiet 3 zabiegów z 15% zniżką cena pakietu
Pojedyncza okolica od 1 272 zł
Szyja/Dekolt/Twarz

1 527 zł

Twarz + Szyja 2 292 zł
Twarz+Szyja+Dekolt 3 567 zł

Główne przeciwwskazania do zabiegu mikronakłuwania skóry to:

  • nowotwory i stany po ich przebyciu do 5 lat wstecz;
  • padaczka;
  • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegowym (bakteryjne, grzybicze, wirusowe).

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Należy nie wystawiać skóry na promieniowanie słoneczne (również solarium), w przypadku braku możliwości uniknienia słońca należy zabezpieczać skórę kremami z wysokimi filtrami, ponieważ promieniowanie może powodować przebarwienia. Przez kilka dni po zabiegu nie stosować na skórę środków drażniących i wysuszających.

Zaleca się również używanie kremu przyspieszającego gojenie. Powinno się unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele) oraz zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych). Należy odpowiednio codziennie pielęgnować skórę naczynkową przy zastosowaniu odpowiednich kosmetyków/kosmeceutyków do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne. Uzupełnienie niedoborów witaminowych głównie B2, PP i C. Ochrona skóry przed zimnem i wilgocią – stosowanieochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.