WYBIERZ SALON:

Fotoodmładzanie

Przywróć skórze dawny blask!

Z wiekiem nasza skóra coraz szybciej traci elastyczność oraz jędrność. To tylko kwestia czasu kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki i przebarwienia. Wtedy warto zainteresować się zabiegiem fotoodmładzania skóry. Jest to nowatorska metoda regenerowania skóry z wykorzystaniem światła. Co więcej jest to bardzo uniwersalny zabieg. Emitowane światło działa bowiem zarówno na drobne zmarszczki, jak i piegi, pęknięte naczynka, rumień, czy nawet rozszerzone pory

Zabieg ten jest dużo mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, takich jak peelingi chemiczne lub dermabrazja lekarska. Wykonuje się go dość szybko, a już następnego dnia można wrócić do normalnej codziennej aktywności. Zabieg zawsze jest poprzedzony konsultacją z dyplomowanym kosmetologiem, podczas której wykluczone zostają wszelkie przeciwwskazania.

Jak przebiega zabieg?

Skóra jest najpierw oczyszczana, a następnie głowicą zaopatrzoną w specjalną końcówkę, aplikuje się serię świetlnych strzałów. W tym samym czasie określona długość fali działa na rozszerzone naczynia na twarzy, likwiduje przebarwienia oraz pobudza produkcję kolagenu. Zabieg trwa zwykle do godziny. Zaraz po zabiegu na skórze widoczny będzie obrzęk i zaczerwienienie, a po kilku dniach zacznie się ona złuszczać. Pierwsze efekty fotoodmładzania są widoczne już po pierwszej wizycie. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wykonać około 3-5 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Zobacz, jak wspaniałe efekty przynoszą zabiegi fotoodmładzania w salonach Laser DeLux.

 

Fotoodmładzanie skóry polega na oddziaływaniu na nią wiązką światła. Urządzenie PALOMAR® emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu likwiduje jednocześnie wiele efektów fotostarzenia. Nasze lasery pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań.

W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku urządzenie to znacznie skraca czas powrotu do pełnej funkcjonalności. To inteligentne rozwiązanie stosowane w przebiegu redukowania efektów starzenia.

Ceny za zabieg fotoodmładzania są zróżnicowane i zależą od wielkości zmiany poddawanej zabiegowi.

Konsultacja kosmetologa w naszych salonach zawsze jest BEZPŁATNA!

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/Promocje_cennik/PolecNas.jpg

część ciała cena
twarz 399 zł
dekolt 299 zł
szyja 299 zł
twarz + szyja+ dekolt 599 zł


Jakie są przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania skóry?

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp);
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • nowotwory skóry;
 • fotodermatozy;
 • stany zapalne skóry;
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • niedawne peelingi;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
 • ciąża;
 • obniżenie odporności organizmu;

Więcej w artykule: Fotoodmładzanie - przeciwwskazania do zabiegu

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Skóra musi być czysta, bez wykwitów patologicznych. Zabiegi poprzedzone są konsultacją.

System chłodzenia niweluje dyskomfort związany z zabiegiem i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu można spodziewać się wystąpienia krótkotrwałego (do 2 dni), niewielkiego zaczerwienienia i obrzęku. Ich nasilenie nie stwarza potrzeby ograniczenia aktywności.

Zalecamy, by chronić skórę przed promieniami słonecznymi, zakrywając poddane zabiegowi części ciała lub używając kremów do opalania z wysokim filtrem +50 przez okres 4 tygodni od wykonania zabiegu. Nie należy zażywać środków fotouczulających (dziurawiec, nagietek, bratek, niektóre leki).

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Wybrałam się na zabieg fotoodmładzania ze względu na przebarwienia i rumień na twarzy, które nie dawały mi spokoju. Serię zabiegów wykonywałam w salonie Laser DeLux.. Efekty pojawiły się naprawdę szybko – po jednej wizycie widziałam już znaczną różnicę. Bardzo przyjemna metoda. Polecam."

- Sonia

- "Polecam fantastyczne zabiegi fotoodmładzania w salonie Laser DeLux! Cztery zabiegi wystarczyły, by wszystkie moje problemy związane z przebarwieniami się skończyły. Efekty są rewelacyjne!"

- Alina


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.