WYBIERZ SALON:

Czy wiesz, że człowiek w ciągu całego swojego życia usuwa niechciane owłosienie przeciętnie 1540 razy? To bardzo dużo, prawda? A gdy do tego wszystkiego dodamy czas, który musimy poświęcić na jego jednorazowe usuwanie, jak również finalny efekt końcowy: nieestetycznie wyglądające wrastające włoski czy podrażnioną skórę – nie napawa to optymizmem.

Na szczęście istnieje skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia, która szturmem zdobywa serca naszych Klientów - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa oczywiście o depilacji laserowej - najskuteczniejszej metodzie depilacji niechcianych włosków. Zabieg depilacji laserowej przeprowadzany w salonach Laser DeLux, pozwala pozbyć się na trwałe problemu nadmiernego owłosienia, tym samym przywracając naszym Klientom komfort życia. By osiągnąć zamierzone efekty wystarczy systematyczność w powtarzaniu zabiegu- spektakularne rezultaty są już bowiem widoczne po ok. 5-6 seriach.

Depilacja laserowa w salonach Laser DeLux

W salonach Laser DeLux wykonasz usługi kosmetyki laserowej oparte na najwyższych standardach przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Pracujemy z najlepszymi kosmetologami, a w swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej – laser LightSheer Duet. Za pomocą naszego urządzenia wykonujemy zabiegi laserowe w 3x krótszym czasie, a wchodzącego w jego skład dwie głowice jeszcze dokładniej i precyzyjniej usuwają włoski z różnych partii ciała.

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej, nasi Klienci biorą udział w bezpłatnych konsultacjach, podczas których oceniany jest typ i stan skóry oraz specyfika włosa, tak by do planowanego zabiegu dobrać optymalne parametry wiązki lasera LightSheer Duet. W naszych salonach dbamy o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa, dlatego też zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy tzw. próbę laserową, by zyskać pewność, iż dobrana wiązka lasera będzie w pełni efektywna w prowadzonych seriach. Jednym słowem – można nam w pełni zaufać!

Laser DeLux- wybór jest prosty!

 • Do tej pory wykonaliśmy ponad 300 tys. zabiegów depilacji laserowej w 18 lokalizacjach w Polsce;
 • Pracujemy na laserze LightSheer Duet - najnowocześniejszym certyfikowanym sprzęcie na świecie, uznawanym w świecie specjalistów za złoty standard w tej dziedzinie;
 • Nasz zespół to najlepsi specjaliści, którzy oferują Klientom najwyższą jakość usług w zakresie laserowego usuwania owłosienia, przyjednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen;
 • Jesteśmy liderem na rynku w obszarze kosmetyki laserowej!

W salonach Laser DeLux wykonujemy zabieg depilacji laserowej na różnych partiach ciała. Do najpopularniejszych należą:

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach jest krótkim zabiegiem depilacyjnym, trwającym około 20 minut. Pachy
i ich okolice stanowią niewielką powierzchnię ciała, dlatego też zabieg całościowo można przeprowadzać z użyciem małej głowicy lasera LightSheer Duet. Kosmetyka laserowa tych części ciała, jest praktycznie bezbolesna - podczas przeprowadzania zabiegu Klienci mogą odczuwać niewielki dyskomfort.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini wymaga dłuższej pracy naszego lasera. Zabieg depilacyjny tych partii ciała trwa około 30 minut. W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg prowadzony jest przy użyciu dużej głowicy lasera LightSheer Duet. Nie ulega wątpliwości, iż strefy intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg może być bardziej odczuwalny, jednakże zależy to od indywidualnej odporności Klienta na ból.

Depilacja laserowa nóg

Laserowe usuwanie niechcianego owłosienia z okolic nóg cieszy się w naszych salonach ogromną popularnością. Jest to jeden z dłuższych zabiegów i trwa około 1,5 godziny. Ze względu na dużą powierzchnię jaką stanowią te partie ciała, zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem dużej głowicy lasera LightSheer Duet. Wrażliwość na ból podczas przeprowadzenia zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji Klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Przekonaj się, jakie fenomenalne rezultaty przynosi depilacja laserowa - zobacz zdjęcia!

tl_files/img/lightsheer.png

Zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux wykonywany jest tylko na najlepszym sprzęcie. Do dyspozycji naszych Klientów mamy dwa rodzaje urządzeń firmy LUMENIS®: lasery LIGHT SHEER® oraz LIGHTSHEER®DUET™. Nasze lasery, to nowoczesne i niezwykle precyzyjne urządzenia. Delikatne i rozległe ruchy głowic, nagrzewają wybrane partie ciała pod skórą,efektywnie działając na niechciane owłosienie.

tl_files/logo/lightsheer_duet.png

Na szczególną uwagę zasługuje laser LIGHTSHEER®DUET™ - najnowocześniejsze urządzenie na

świecie, uznawaneprzez specjalistów za złoty standard w dziedzinie kosmetyki laserowej od ponad 15 lat!

LIGHTSHEER®DUET™ - najnowocześniejszy laser na świecie!

tl_files/banner/glowice_efekt/lightsheer_glowice.png

Działanie lasera LightSheer Duet opiera się na pracy dwóch głowic: mniejszej o wymiarach 9mm x 9mm oraz większej 22mm x 35mm. Mniejsza głowica wykorzystywana jest do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc na ciele, natomiast większa idealnie nadaje się do laserowego usuwania owłosienia większych powierzchniowo partii, tj. nóg, pleców czy brzucha. Taka konstrukcja lasera umożliwia depilację skóry w 3x krótszym czasie, z jeszcze większą dokładnością i precyzją.

Rola drugiej głowicy w laserze LIGHTSHEER®DUET™

Różnica między LightSheer DUET a zwykłym LightSheerZastosowanie drugiej, większej głowicy w połączeniu z dużą powierzchną działania i podciśnienia, umożliwia dokładniejszą penetrację oraz absorpcję energii w głąb ciała. Duża głowica lasera doskonale sprawdza się u Klientów z ciemną karnacją, wrażliwą skórą, jak również z tendencją do pękających naczynek. Wielkość głowicy ma również bezpośredni wpływ na promień rozchodzenia się wiązki lasera i głębsze wnikanie światła laserowego w skórę - jeszcze bardziej zwiększając efektywność całego zabiegu!

 

Zasada działania LIGHTSHEER®DUET™

Zasada działania LIGHTSHEER®DUET™Poniżej przedstawiamy Państwu film, który w sposób bardzo szczegółowy opisuje działania naszego lasera LightSheer Duet. Materiał firmowy został przygotowany przez producenta urządzenia, firmę LUMENIS® (film jest w języku angielskim).

Przykładowe opinie naszych klientów:

- "Od dawna nosiłam się z zamiarem skorzystania z zabiegów depilacji laserowej. Do tej pory używałam pasty cukrowej lub wosku. Jestem zadowolona z efektów, polecam!"

- Marta

- "Skorzystałam z zabiegu depilacji laserowej ud i pach. Obie serie zakończyły się sukcesem, nie martwię się już niechcianymi włoskami."

- Aga

- "Dziewczyny, polecam wszystkim usługi Laser DeLux. Byłam na zabiegu depilacji laserowej pach i jestem pozytywnie zaskoczona. Zabieg nie był bolesny, trwał niedługo, a obsługa była naprawdę profesjonalna. Byłam w salonie w Opolu i ten salon szczerze polecam."

-  Marianna

W salonach Laser DeLux zabieg depilacji laserowej zrobisz już od 99 zł! Pracujemy na najnowszych laserach diodowych: LIGHT SHEER® oraz LIGHTSHEER®DUET™.

Nie jesteś pewny, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Skorzystaj z BEZPŁATNYCH konsultacji, podczas których specjaliści Laser DeLux dokładnie opowiedzą o zabiegu, jego korzyściach i dobiorą odpowiednie parametry do Twojej skóry!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o cenach depilacji laserowej lub zarezerwować czas na bezpłatne konsultacje.

Poznaj nasze aktualne promocje:

tl_files/img/PolecNas.jpg

część ciała cena 1 zabiegu
baki

199 zł

bikini całkowite (szpara pośladkowa GRATIS)

199 zł

broda

199 zł

brzuch (linia brzucha GRATIS)

199 zł

cała twarz

199 zł

dłonie

199 zł

kark

199 zł

klatka piersiowa

199 zł

kolana

99 zł

linia brzucha

99 zł

łydki (stopy GRATIS)

199 zł

nogi (łydki + uda)

398 zł

pachy

199 zł

plecy

199 zł

policzki

199 zł

pośladki

199 zł

przedramiona

199 zł

ramiona

199 zł

stopy

199 zł

sutki

99 zł

szpara pośladkowa

199 zł

szyja

199 zł

uda (kolana GRATIS)

199 zł

wąsik

99 zł

Depilacja laserowa jest obecnie najlepszą i najskuteczniejszą metodą w walce z nadmiernym owłosieniem ciała. Decydując się na zabieg, należy pamiętać, iż systematyczność w poddawaniu się kolejnym seriom (wymarzony efekt uzyskamy po ok. 5-6 seriach), powtarzanych w ściśle określonych odstępach czasu da współmierne efekty. Dlaczego jedna wizyta w naszym salonie nie wystarczy? Wiąże się to z procesem cyklicznego wzrastania włosa, na który składają się trzy fazy: anagen, katagen oraz telogen.

Anagen

Jest fazą aktywnego wzrostu włosa, podczas którego zabieg depilacji laserowej będzie najskuteczniejszy. W okresie trwania tej fazy, wiązka naszego lasera dociera bezpośrednio do tzw. brodawki włosowej, ogrzewając ją i skutecznie niszcząc. Włos w wyniku uwalniającego się ciepła, zostaje spalony, wykrusza się (ma to miejsce po ok. 2-3 tygodniach) i wypada ze skóry. Włosy uchwycone przez laser w tej właśnie fazie nie odrastają - macierz włosa zostaje odcięta od substancji budulcowych i odżywczych produkowanych przez brodawkę, nie mając możliwości reprodukcji.

Katagen

To faza przejściowa wzrostu włosa, podczas której jego cebulka zostaje oddzielona od brodawki
i zmierza ku górze, tym samym stopniowo hamując proces rozrodczy włosa, czyli jego dalszy wzrost. W czasie trwania tej fazy, produkcja melaniny (barwnika skóry) zostaje zatrzymana, a dolna część włosa ulega odbarwieniu. Wiązka lasera dociera do brodawki włosa z niewielką energią, która nie jest wystarczająca do jego zniszczenia. Mieszek i brodawka włosa nie zostają uszkodzone, dając tym samym możliwość produkcji nowego włosa.

Telogen

Faza spoczynku włosa, podczas której zachodzi zjawisko obumierania włosa wraz z jego całkowitym usunięciem ze skóry. Przeprowadzanie zabiegu w momencie trwania tej fazy jest bezskuteczne, ze względu na brak przepływu dostatecznej ilości energii. Mieszek włosowy oraz macierz są w stanie uśpienia, aż do momentu rozpoczęcia kolejnego cyklu wzrostu włosa

Zaprezentowane powyżej fazy wzrostu włosa odgrywają ogromną rolę w procesie depilacji laserowej, warunkując częstotliwość i liczbę powtórzeń serii w ramach zabiegu usuwania niechcianego owłosienia.

Fazy Wzrostu Włosa

Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.

Zobacz artykuł: Przeciwwskazania do stosowania depilacji laserowej

Właściwe przygotowanie się do zabiegu depilacji laserowej jest jednym z kluczowych elementów warunkujących uzyskanie przez Klienta satysfakcjonujących rezultatów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższa listą zasad, a w razie dodatkowych pytań - kontakt z naszymi specjalistami!

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.
 2. Skóra nie może być sucha, podrażniona. Przed zabiegiem stosuj krem i balsamy oraz wypij 2 litry wody mineralnej.
 3. Przed każdym zabiegiem włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -8 tygodni. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować kremem.
 4. Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac i inne), Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed zabiegiem.
 5. Peelingi należy odstawić 1 tydzień wcześniej.
 6. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
 7. Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura 1, 2) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.
 8. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. Zabieg jest możliwy 1 miesiąc po infekcji.
 9. Aktywna opalenizna oraz samoopalacze są przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po opalaniu wynosi 4-6 tygodni.

Po każdorazowym zabiegu laserowego usuwania owłosienia, należy pamiętać, by w rzetelny i odpowiedni sposób zadbać o skórę swojego ciała.

Poniżej przedstawiamy zasady, którymi należy się kierować w codziennej pielęgnacji skóry:

 1. Opalanie jest bezwzględnie przeciwwskazane do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 2. Kolejne zabiegi należy wykonywać w odstępach od 4 do 12 tygodni.
 3. Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nóg oraz okolic bikini należy założyć lekkie, zwiewne ubranie. Nie należy ubierać obcisłych lub nieprzepuszczających powietrza spodni.
 4. Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry oraz/lub strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach. W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:
 • myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą,
 • nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu (jeśli depilacja dotyczyła pach),
 • stosować zasypkę, krem lub maść Alantan albo Bepanthen czy Dermopanthen,
 • delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
 • preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.

Sieć salonów Laser DeLux oferuje swoim Klientom usługi z zakresu kosmetyki laserowej. Profesjonalni i kompetentni kosmetolodzy, najnowocześniejszy sprzęt, atrakcyjna cena naszych zabiegów, jak również indywidualne podejście do każdego Klienta, sprawiają, iż jesteśmy liderami na rynku w Polsce.

Specjalizujemy się w zakresie laserowego usuwania niechcianego owłosienia, zawsze spełniając oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy na najnowocześniejszym na świecie laserze diodowym LIGHTSHEER®, który trwale usuwa problem niechcianych włosków. To jednak nie wszystko!

W naszych salonach przeprowadzamy różnorodne zabiegi, które w ogromnym stopniu przyczyniają się do poprawy komfortu w codziennym funkcjonowaniu – kobiet i mężczyzn.  Naszą przewagą jest innowacyjność, zaangażowanie i pasja do pracy.

Wykonujemy zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej, który niweluje problemy z przebarwieniami, zmarszczkami, suchością skóry, cellulitem, jak również wypadaniem włosów. Nasi kosmetolodzy przeprowadzają popularne w Polsce zabiegi karboksyterapii, skutecznie niwelując rozstępy, cellulit, zmarszczki, a także nadmierną tkankę tłuszczową. Z myślą o naszych Klientach wprowadziliśmy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji, podczas których kosmetolodzy Laser DeLux oceniają stan skóry, wykluczają przeciwskazania do wykonania danego zabiegu i doradzają najlepsze rozwiązania. To wszystko sprawia, iż nasi Klienci zawsze do nas wracają!

Pozostańmy w kontakcie!


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.