OFERTA DLA SALONU W MIEŚCIE Bydgoszcz
WYBIERZ INNY SALON:
Zadzwoń do nas  +48 506 610 131

Lifting urządzeniem PLASMA IQ

Nasza twarz zmienia się z biegiem czasu. Skóra traci jędrność, zaczynają pojawiać się zmarszczki. Najczęściej to skóra wokół oczu pierwsza zdradza nasz wiek oraz styl życia. Pojawiają się ciemne sińce i obrzęki, powieki stają się cięższe i zaczynają opadać. Spojrzenie wygląda bardziej złowrogo, a twarz zdaje się być zmęczona. Niestety, skóra wokół oczu, starzeje się dwa razy szybciej, ponieważ jest znacznie cieńsza niż na innych partiach twarzy. Posiada niewiele gruczołów łojowych, w związku z tym łatwo ulega przesuszeniu. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, pragnąc zachować atrakcyjny wygląd jak najdłużej.

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie, używane w celu niechirurgicznego liftingu powiek, niewielkich zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych.

Wskazannia do zabiegu urządzeniem Plasma IQ:

  • Bezinwazyjny lifting powiek
  • Redukcja zmarszczek nad górną wargą tzw. „zmarszczek palacza”
  • Redukcja wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
  • Redukcja zmarszczek wokół oczu
  • Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
  • Leczenie rozstępów i blizn pooperacyjnych

Urządzenie Plasma IQ jest generatorem plazmy, która powstaje na skutek oddziaływania końcówki aparatu na skórę pacjenta oraz jonizacji gazów z powietrza.


tl_files/img/plasma_technologia.png

Plasma IQ wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy, która pozwala na sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu działania aparatu. W efekcie następuje miejscowe uniesienie skóry, poprawa napięcia oraz jej uelastycznienie. Co ważne zabieg wykonywany jest punktowo, bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Urządzenie działa jedynie w warstwie naskórka, nie uszkadzając warstwy podstawnej skóry właściwej. Dzięki temu podczas zabiegu nie następuje krwawienie, a Pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu Plasma IQ jest:

BEZINWAZYJNY – idealny dla osób, które nie chcą poddać się chirurgicznej korekcie powiek
PRECYZYJNY – mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a oddziałuje jedynie na naskórek
DAJĄCY NATYCHMIASTOWY EFEKT – widoczne rezultaty już po 1 zabiegu
BEZPIECZNY – nawet dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, którzy nie mogą korzystać z zabiegów z zastosowaniem prądu
KOMFORTOWY – zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi.