WYBIERZ SALON:

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wizyt w salonach Laser Delux w trakcie trwania pandemii Covid-19

kosmetolog w przyłbicy i rękawiczkach

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że już 18 maja ruszamy do pracy i otwieramy wszystkie nasze salony Laser Delux w całej Polsce. W ostatnich dniach spędziliśmy bardzo dużo czasu nad tym, aby przygotować specjalistyczne procedury mające na celu zapewnienie Tobie i nam całkowitego bezpieczeństwa podczas wizyt w gabinetach. Jakie dokładnie zasady będą obowiązywały wszystkich klientów przychodzących do Laser Delux już od poniedziałku? 

Dekalog wizyt w salonie Laser Delux w trakcie trwania pandemii!

 1. Na wizytę  umów się telefonicznie lub drogą elektroniczną. Masz do dyspozycji: LiveChat, Social Media,Moment.pl

 2. W dniu poprzedzającym zabieg przygotuj się na to, że zadzwonimy do Ciebie z potwierdzeniem wizyty. Podczas rozmowy przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad bezpieczeństwa. 

Zapytamy Cię m.in: 

- czy w ostatnim czasie wystąpiły u Ciebie objawy przeziębienia lub grypy: duszności, kaszel, gorączka, katar

- czy miałeś kontakt z osobą zakażoną lub z podejrzeniem infekcji. 

Pamiętaj!  Nie zatajaj przed nami żadnych informacji odnośnie obecnego stanu Twojego zdrowia.

 1. Jeśli czujesz się gorzej w dniu wizyty zadzwoń do nas i koniecznie ją odwołaj. Nie przychodź chory.

 2. Do salonu przynieś swój długopis, w celu wypełnienia specjalnej ankiety zdrowia.

 3. Bądź na wizycie punktualnie, a jeśli jesteś wcześniej - poczekaj przed wejściem. 

 4. Zaraz po wejściu zdezynfekuj oraz umyj ręce, wyrzuć do kosza zużyte rękawiczki. Maskę noś przez cały okres wykonywania zabiegu, chyba, że Twoja wizyta w salonie dotyczy zabiegu na twarz. Po wejściu zmierzymy Ci też temperaturę (na odległość).  

 5. Będąc w Laser Delux dotykaj, jak najmniejszą ilość powierzchni płaskich.

 6. Podczas wizyty nie korzystaj z telefonu komórkowego, prosimy aby został w torbie lub okryciu wierzchnim 

Salony Laser Delux są zaopatrzone we wszelkie środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej 

Możesz mieć 100% pewność, że jesteśmy przygotowani do tego, żeby powitać się w salonie. Do wszystkich salonów dotarły już dodatkowe:

 • przyłbice 
 • rękawiczki
 • płyny do dezynfekcji 

Zawsze stawialiśmy na wysoką higienę i sterylność naszego miejsca pracy dlatego, bez zmian pozostaje dezynfekcja gabinetów po każdym kliencie. Wprowadzamy też dodatkowo dezynfekcję klamek, włączników światła, wszelkich powierzchni biurowych. Jesteśmy pewni, że z takim podejściem z naszej strony i zaangażowaniem i stosowaniem się do powyższych zasad z Twojej strony jesteśmy w stanie zapewnić Ci 100% bezpieczeństwo!

Oceń artykuł

Średnia ocen 5/5, ilość głosów 3

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.