WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące zabiegów na nogi

zabiegi na nogi - poradyDługie, gładkie i smukłe nogi są marzeniem prawie każdej kobiety. Niestety mało która z nas została obdarzona przez naturę nogami modelki. Prawdą jest, że długości nóg nie możemy zmienić. Całą resztę jednak tak! Dzięki zabiegom medycyny estetycznej możemy sprawić, że nasze nogi będą prezentować się atrakcyjnie i w końcu z chęcią zaczniemy nosić spódnice.

Zabiegi

Wygląd nóg możemy znacznie poprawić – zlikwidować cellulit, usunąć szpecącą tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę, zredukować rozstępy oraz pajączki. Odpowiednio dobrane zabiegi mogą stanowić remedium na powszechne niedoskonałości, z powodu których kobiety często wstydzą się odsłaniać nogi. Możliwe jest usunięcie tzw. bryczesów, zbyt wiotkiej skóry na wewnętrznej stronie ud oraz rozwiązanie problemu tłuszczu zgromadzonego nad kolanami. Na estetykę naszych nóg możemy wpłynąć również pozbywając się niechcianego owłosienia, dzięki czemu nasze nogi będą gładkie przez długi czas.

Codzienna pielęgnacja

Oprócz zabiegów, które można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej, warto również samodzielnie dbać o nogi. Podstawą jest regularne nawilżanie oraz złuszczanie martwego naskórka. Dzięki tym czynnościom skóra na nogach będzie przyjemna w dotyku, lśniąca i świeża. Nie zapominajmy o tym, że na wygląd naszych nóg ma wpływ, prowadzony przez nas, tryb życia. Warto zadbać o zdrową dietę, odpowiednie nawodnienie oraz codzienną dawkę aktywności fizycznej. Porady związane z pielęgnacjaą nóg oraz zabiegami, które pomagają w utrzymaniu ich pięknego wyglądu, można znaleźć w dziale naszego bloga.

Powiązane artykuły

W Laser DeLux skorzystasz podwójnie! Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką!

Profesjonalne zabiegi laserowe, świetna atmosfera, dostęp do światowej klasy laserów - to tylko nieliczne korzyści płynące z wizyt w naszym salonie.


Wpływ cyklu wzrostu włosa na powodzenie zabiegów depilacji laserowej

Pewnie kilka razy zbierałaś się z decyzją o rozpoczęciu zabiegów depilacji laserowej.


Dzień Kobiet razem z Laser Delux

Patrząc na kalendarz powoli zdajemy sobie sprawę, że już niebawem będziemy obchodzić Dzień Kobiet!


Bezbolesna depilacja laserowa - dlaczego tak ważna?

Co blokuje Cię przed podjęciem decyzji o wykonaniu depilacji laserowej?


Bliscy Ci za to podziękują! Poznaj najlepszy prezent pod choinkę!

Już wchodzimy w okres kiedy przygotowania do Świąt zajmują nasze myśli. Pośpiech, niepewność czy zdążymy ze wszystkim na czas - to uczucia, które będą towarzyszyły nam przez cały grudzień. Planujemy, myślimy o tym, jak sprawić radość najbliższym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie prezentów wcale nie jest taką prostą sprawą! 


Jestem po serii depilacji laserowej i co dalej?

Pewnie jesteś już szczęśliwą posiadaczką gładkiej skóry, którą zawdzięczasz zabiegom depilacji laserowej. Wiesz już, że wystarczy 6 - 7 wizyt w salonie, żeby uzyskać zamierzony efekt.  Depilacja laserowa to bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala utrzymać higienę, pozbyć się wrastających włosków i podrażnień. To absolutny MUST HAVE dla nowoczesnych kobiet, ceniących sobie komfort i pewność siebie.


10 lat Laser Delux! Kiedy to minęło?

Wiele osób marzy o stworzeniu firmy. To naturalne, pragniemy realizować pomysły i wizje na własnym podwórku, tworzyć coś nowego, swojego. Rzadko możemy sobie pozwolić na to w pracy na etacie. Decyzja o budowaniu firmy wymaga odwagi, podjęcia ryzyka i ciężkiej pracy - to totalna zmiana życia!


Depilacja laserowa dla jasnych włosów

“Mam jasne blond włosy czy w takiej sytuacji depilacja laserowa jest dla mnie?” Takie pytanie bardzo często zadają nam nasze klientki. Wiele kobiet posiada jasne owłosienie zwłaszcza w okolicach twarzy.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.