WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące mikrodermabrazji

mikrodermabrazja - poradyMikrodermabrazja jest jednym z bardziej popularnych zabiegów, wykonywanych w salonach kosmetycznych. Nic w tym dziwnego – jest skuteczna, bezpieczna i bezbolesna. Zastosowanie zabiegu jest bardzo szerokie – trądzik, blizny potrądzikowe, przebarwienia, rozszerzone pory i zaskórniki – to tylko niektóre problemy z którymi pomoże się uporać. Na co jeszcze może pomóc mikrodermabrazja? Jak się do niej przygotować? Jakie są przeciwskazania? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w naszym dziale.
Czym jest mikrodermabrazja
Jest to zabieg mechanicznego złuszczania naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalne głowice, które ścierają zrogowaciały naskórek. Dzięki temu w głębszych warstwach naskórka zachodzi produkcja nowych komórek, które zajmują miejsce tych usuniętych. Stopień złuszczania jest dostosowywany do problemów skórnych. Efekt zabiegu w postaci gładkiej i świeżej skóry jest widoczny już po pierwszym razie. Nie oznacza to jednak, że jedna sesja wystarczy, by uporać się ze skórnymi problemami. Ilość i częstotliwość zabiegu są dopasowywane do potrzeb i wymagań skóry.

Powiązane artykuły

Dlaczego warto wykonywać mikrodermabrazję skóry twarzy?

Wiosna to czas, w którym budzi się w nas chęć do większego dbania o siebie i swoją skórę


Sprawdzony pomysł na świąteczny prezent!

W grudniu każda doba jest zdecydowanie za krótka - 24 godziny to przecież za mało, żeby przed świętami wszystko ogarnąć! Ciągle się spieszymy, a w naszej głowie kłębią się pytania: Czy zdążymy z przygotowaniami kolacji wigilijnej? Jakie zakupy mamy zrobić? Czy wybrane prezenty są odpowiednie? Chyba doskonale znasz te pytania, które w okresie przedświątecznym przysparzają nam wiele zmartwień. Czas usiąść, ochłonąć i pomyśleć, że nie jesteśmy w tym sami, z pewnością tak jak my, czuje się większość ludzi! Kiedy stosować mikrodermabrazję? Porady specjalisty

Marzenie o pięknej skórze jest bliskie wielu z nas. Dzięki ciągłemu rozwojowi kosmetologii estetycznej mamy do wyboru coraz większy wachlarz zabiegów, które pomagają przywrócić idealny stan naszej skóry. Jednym z nich jest zabieg mikrodermabrazji.1


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.