WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące usuwania rozstępów

rozstępyRozstępy to problem, który dotyczy większości kobiet. Nabywamy je w okresie dojrzewania, kiedy zmienia się nasze ciało. Często również pojawiają się w czasie ciąży, kiedy brzuch i piersi się powiększają. Predyspozycje do powstawania rozstępów mogą być dziedziczne, sprzyjają im również zaburzenia hormonalne.

Usuwanie rozstępów

Istnieje wiele metod walki z rozstępami, również takich, z których można skorzystać w domu. Bardzo ważne jest jednak, by zacząć działać, kiedy rozstępy są świeże. W pierwszej fazie powstawania rozstępy mają kolor różowy, czerwony lub fioletowy. To właśnie wtedy najłatwiej jest je rozjaśnić, stosując domowe sposoby. Sprawa jest znacznie trudniejsza, kiedy rozstępy stają się białe. Nie oznacza to jednak, że musimy je zaakceptować. Wiele zabiegów medycyny estetycznej, w tym laserowe usuwanie rozstępów, może przynieść znaczną poprawę. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami związanymi z tematyką usuwania rozstępów, które można znaleźć w naszym dziale.

Powiązane artykuły

Prezent na święta dla mamy, czy masz już pomysł?

Pss... Święta zbliżają się wielkim krokami, a w głowie rodzi się wiele pomysłów związanych z wyborem idealnego prezentu dla najbliższych.


Zabiegi laserowe na jesień, które wybrać?

Powoli wakacje dobiegają końca, większość z nas wróciła już z urlopów albo niedługo ma taki zamiar. Wypoczęci, zrelaksowani będziemy powracać do codziennych obowiązków


Podejmij wyzwanie i zostań Królową Lata z Laser Delux!

Jak przygotowujesz swoje ciało do lata, które zbliża się wielkimi krokami? Czy pożegnałaś się już z boczkami, cellulitem i niechcianym tłuszczykiem?


W Laser DeLux skorzystasz podwójnie! Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką!

Profesjonalne zabiegi laserowe, świetna atmosfera, dostęp do światowej klasy laserów - to tylko nieliczne korzyści płynące z wizyt w naszym salonie.


Dzień Kobiet razem z Laser Delux

Patrząc na kalendarz powoli zdajemy sobie sprawę, że już niebawem będziemy obchodzić Dzień Kobiet!


Jak skutecznie usunąć rozstępy? To najlepszy sposób!

Nieestetyczne wrzecionowate pasma, które pojawiają się na naszej skórze to nic innego jak rozstępy. Są one trudnym przeciwnikiem do pokonania. Dotykają osoby, które mają duże wahania wagi, kiedy rozciąganie skóry przekracza dopuszczalne normy. Dochodzi wówczas do rozerwania włókien kolagenowych. W konsekwencji na skórze pojawiają się rozstępy.


Czy karboksyterapia jest skutecznym zabiegiem usuwającym rozstępy?

Problem związany z rozstępami dotyka wiele kobiet. Bardzo często powstają one na skutek efektywnego chudnięcia lub tycia, po ciąży oraz w okresie dojrzewania. Jeszcze do niedawna wszyscy myśleli, że jak już pojawią się te nieestetyczne zmiany na skórze to będziemy musieli borykać się z nimi do końca życia. Spokojnie. Możesz pozbyć się rozstępów dzięki nowoczesnemu i bardzo skutecznemu zabiegowi karboksyterapii.


Rozstępy na piersiach - jak sobie z nimi radzić?

Pojawiają się na piersiach u kobiet w różnym wieku, są nieestetyczne, odbierają pewność siebie i stają się powodem kompleksów - mowa o rozstępach. Wyglądem zazwyczaj przypominają wrzecionowate pręgi ułożone prostopadle do kierunku rozciągania skóry. Przyczyną powstawania rozstępów jest przerwanie włókien kolagenowych, do którego dochodzi podczas szybkiego przyrostu masy ciała, w okresie intensywnego wzrostu i ciąży.
1 2


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.