WYBIERZ SALON:

Pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne pach – porady

gładkie pachy - poradySkóra pod pachami jest szczególna – nie tylko jest znacznie bardziej wrażliwa niż na innych częściach ciała, ale również znacznie częściej ulega podrażnieniom. Zapominamy o jej pielęgnacji, a skupiamy się jedynie na depilacji i używaniu dezodorantu.

Pielęgnacja

Warto zadbać o skórę pod pachami, ponieważ podrażniona reaguje swędzeniem, krostkami oraz reakcjami alergicznymi. Podstawą pielęgnacji jest codzienne dokładne mycie oraz stosowanie antyperspirantów. Warto wybrać taki, który nie zawiera alkoholu (wysusza i podrażnia skórę), a oprócz zabezpieczania przed poceniem, dodatkowo nawilża skórę.

Depilacja

Usuwanie owłosienia jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również higienicznych. Włoski są idealnym miejscem dla rozwoju bakterii, poza tym utrudniają kontrolę pocenia. Jeśli preferujemy golenie maszynką, to najlepszym momentem na to jest kąpiel – skóra wtedy jest miękka i nawilżona. Po depilacji warto zadbać o skórę - doskonale do tego nadają się balsamy po goleniu, które dodatkowo opóźniają odrastanie włosków. Jeśli chcemy pozbyć się owłosienia na dłuższy czas, możemy zdecydować się na inną formę depilacji – wosk, pasta cukrowa, kremy, depilator, epilacja. Możliwości jest wiele, warto wybrać tą, która będzie dla nas najbardziej wygodna i komfortowa. W naszym dziale można znaleźć wiele wskazówek, które mogą pomóc w dobraniu właściwej formy depilacji, oraz odpowiedniej pielęgnacji.

Powiązane artykuły

Porównanie laserów diodowych Light Sheer Duet oraz Light Sheer Desire

Dwa znakomite lasery diodowe, które od lat są obecne w salonach depilacji laserowej Laser Delux


Dlaczego depilacja laserowa przydaje się sportowcom?

Wiele osób, które podejmują regularną aktywność fizyczną zwraca uwagę na to, aby mieć gładkie ciało, bo daje im to większe poczucie komfortu.


W Laser DeLux skorzystasz podwójnie! Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką!

Profesjonalne zabiegi laserowe, świetna atmosfera, dostęp do światowej klasy laserów - to tylko nieliczne korzyści płynące z wizyt w naszym salonie.


Wpływ cyklu wzrostu włosa na powodzenie zabiegów depilacji laserowej

Pewnie kilka razy zbierałaś się z decyzją o rozpoczęciu zabiegów depilacji laserowej.


Dzień Kobiet razem z Laser Delux

Patrząc na kalendarz powoli zdajemy sobie sprawę, że już niebawem będziemy obchodzić Dzień Kobiet!


Bliscy Ci za to podziękują! Poznaj najlepszy prezent pod choinkę!

Już wchodzimy w okres kiedy przygotowania do Świąt zajmują nasze myśli. Pośpiech, niepewność czy zdążymy ze wszystkim na czas - to uczucia, które będą towarzyszyły nam przez cały grudzień. Planujemy, myślimy o tym, jak sprawić radość najbliższym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie prezentów wcale nie jest taką prostą sprawą! 


Jestem po serii depilacji laserowej i co dalej?

Pewnie jesteś już szczęśliwą posiadaczką gładkiej skóry, którą zawdzięczasz zabiegom depilacji laserowej. Wiesz już, że wystarczy 6 - 7 wizyt w salonie, żeby uzyskać zamierzony efekt.  Depilacja laserowa to bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala utrzymać higienę, pozbyć się wrastających włosków i podrażnień. To absolutny MUST HAVE dla nowoczesnych kobiet, ceniących sobie komfort i pewność siebie.


10 lat Laser Delux! Kiedy to minęło?

Wiele osób marzy o stworzeniu firmy. To naturalne, pragniemy realizować pomysły i wizje na własnym podwórku, tworzyć coś nowego, swojego. Rzadko możemy sobie pozwolić na to w pracy na etacie. Decyzja o budowaniu firmy wymaga odwagi, podjęcia ryzyka i ciężkiej pracy - to totalna zmiana życia!1 2


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.