WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące pielęgnacji okolic bikini

porady dotyczące pielęgnacji ustNasza strefa bikini jest obszarem bardzo delikatnym, wymagającym szczególnej pielęgnacji i troski. Łatwo ulega podrażnieniom, a nieprawidłowo pielęgnowana może stać się podatna na infekcje. I choć na co dzień pozostaje niewidoczna, zależy nam, by pozostawała w dobrej kondycji i atrakcyjnie się prezentowała. Nie zawsze wiemy jak zadbać o okolice bikini. Czasami oprócz standardowej pielęgnacji, chcemy zadbać o piękny wygląd strefy intymnej, jednak nie jesteśmy przekonani do zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej. Dla wszystkich osób, które poszukują rzetelnych informacji w tym zakresie, przygotowaliśmy specjalny dział naszego bloga.

Wrażliwa strefa bikini

Zdrowa skóra okolic intymnych pełni różne funkcje: chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarazkami oraz wysuszeniem. Jest również odpowiedzialna za odczuwanie dotyku. By spełniała swoje funkcje należy o nią dbać i właściwie pielęgnować. Podrażnienia okolic bikini mogą przyczyniać się do infekcji, swędzenia, pieczenia oraz innych nieprzyjemnych objawów.

Pielęgnacja

Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Okolice intymne nie lubią nadmiaru kosmetyków – wystarczy im woda z dodatkiem płynu do higieny intymnej. Szkodzi im również zbyt częste mycie, które narusza naturalną barierę ochronną. Podobnie jest z nieumiejętnym goleniem i depilacją, które mogą przyczynić się do powstawania krostek i podrażnień.

Powiązane artykuły

Porównanie laserów diodowych Light Sheer Duet oraz Light Sheer Desire

Dwa znakomite lasery diodowe, które od lat są obecne w salonach depilacji laserowej Laser Delux


Dlaczego depilacja laserowa przydaje się sportowcom?

Wiele osób, które podejmują regularną aktywność fizyczną zwraca uwagę na to, aby mieć gładkie ciało, bo daje im to większe poczucie komfortu.


W Laser DeLux skorzystasz podwójnie! Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką!

Profesjonalne zabiegi laserowe, świetna atmosfera, dostęp do światowej klasy laserów - to tylko nieliczne korzyści płynące z wizyt w naszym salonie.


Dzień Kobiet razem z Laser Delux

Patrząc na kalendarz powoli zdajemy sobie sprawę, że już niebawem będziemy obchodzić Dzień Kobiet!


Bezbolesna depilacja laserowa - dlaczego tak ważna?

Co blokuje Cię przed podjęciem decyzji o wykonaniu depilacji laserowej?


Bliscy Ci za to podziękują! Poznaj najlepszy prezent pod choinkę!

Już wchodzimy w okres kiedy przygotowania do Świąt zajmują nasze myśli. Pośpiech, niepewność czy zdążymy ze wszystkim na czas - to uczucia, które będą towarzyszyły nam przez cały grudzień. Planujemy, myślimy o tym, jak sprawić radość najbliższym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie prezentów wcale nie jest taką prostą sprawą! 


Jestem po serii depilacji laserowej i co dalej?

Pewnie jesteś już szczęśliwą posiadaczką gładkiej skóry, którą zawdzięczasz zabiegom depilacji laserowej. Wiesz już, że wystarczy 6 - 7 wizyt w salonie, żeby uzyskać zamierzony efekt.  Depilacja laserowa to bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala utrzymać higienę, pozbyć się wrastających włosków i podrażnień. To absolutny MUST HAVE dla nowoczesnych kobiet, ceniących sobie komfort i pewność siebie.


10 lat Laser Delux! Kiedy to minęło?

Wiele osób marzy o stworzeniu firmy. To naturalne, pragniemy realizować pomysły i wizje na własnym podwórku, tworzyć coś nowego, swojego. Rzadko możemy sobie pozwolić na to w pracy na etacie. Decyzja o budowaniu firmy wymaga odwagi, podjęcia ryzyka i ciężkiej pracy - to totalna zmiana życia!

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.