WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące pielęgnacji okolic bikini

porady dotyczące pielęgnacji ustNasza strefa bikini jest obszarem bardzo delikatnym, wymagającym szczególnej pielęgnacji i troski. Łatwo ulega podrażnieniom, a nieprawidłowo pielęgnowana może stać się podatna na infekcje. I choć na co dzień pozostaje niewidoczna, zależy nam, by pozostawała w dobrej kondycji i atrakcyjnie się prezentowała. Nie zawsze wiemy jak zadbać o okolice bikini. Czasami oprócz standardowej pielęgnacji, chcemy zadbać o piękny wygląd strefy intymnej, jednak nie jesteśmy przekonani do zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej. Dla wszystkich osób, które poszukują rzetelnych informacji w tym zakresie, przygotowaliśmy specjalny dział naszego bloga.

Wrażliwa strefa bikini

Zdrowa skóra okolic intymnych pełni różne funkcje: chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarazkami oraz wysuszeniem. Jest również odpowiedzialna za odczuwanie dotyku. By spełniała swoje funkcje należy o nią dbać i właściwie pielęgnować. Podrażnienia okolic bikini mogą przyczyniać się do infekcji, swędzenia, pieczenia oraz innych nieprzyjemnych objawów.

Pielęgnacja

Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Okolice intymne nie lubią nadmiaru kosmetyków – wystarczy im woda z dodatkiem płynu do higieny intymnej. Szkodzi im również zbyt częste mycie, które narusza naturalną barierę ochronną. Podobnie jest z nieumiejętnym goleniem i depilacją, które mogą przyczynić się do powstawania krostek i podrażnień.

Powiązane artykuły

Dlaczego depilacja laserowa przydaje się sportowcom?

Wiele osób, które podejmują regularną aktywność fizyczną zwraca uwagę na to, aby mieć gładkie ciało, bo daje im to większe poczucie komfortu.


W Laser DeLux skorzystasz podwójnie! Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką!

Profesjonalne zabiegi laserowe, świetna atmosfera, dostęp do światowej klasy laserów - to tylko nieliczne korzyści płynące z wizyt w naszym salonie.


Dzień Kobiet razem z Laser Delux

Patrząc na kalendarz powoli zdajemy sobie sprawę, że już niebawem będziemy obchodzić Dzień Kobiet!


Bezbolesna depilacja laserowa - dlaczego tak ważna?

Co blokuje Cię przed podjęciem decyzji o wykonaniu depilacji laserowej?


Bliscy Ci za to podziękują! Poznaj najlepszy prezent pod choinkę!

Już wchodzimy w okres kiedy przygotowania do Świąt zajmują nasze myśli. Pośpiech, niepewność czy zdążymy ze wszystkim na czas - to uczucia, które będą towarzyszyły nam przez cały grudzień. Planujemy, myślimy o tym, jak sprawić radość najbliższym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie prezentów wcale nie jest taką prostą sprawą! 


Jestem po serii depilacji laserowej i co dalej?

Pewnie jesteś już szczęśliwą posiadaczką gładkiej skóry, którą zawdzięczasz zabiegom depilacji laserowej. Wiesz już, że wystarczy 6 - 7 wizyt w salonie, żeby uzyskać zamierzony efekt.  Depilacja laserowa to bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala utrzymać higienę, pozbyć się wrastających włosków i podrażnień. To absolutny MUST HAVE dla nowoczesnych kobiet, ceniących sobie komfort i pewność siebie.


10 lat Laser Delux! Kiedy to minęło?

Wiele osób marzy o stworzeniu firmy. To naturalne, pragniemy realizować pomysły i wizje na własnym podwórku, tworzyć coś nowego, swojego. Rzadko możemy sobie pozwolić na to w pracy na etacie. Decyzja o budowaniu firmy wymaga odwagi, podjęcia ryzyka i ciężkiej pracy - to totalna zmiana życia!


Depilacja laserowa dla jasnych włosów

“Mam jasne blond włosy czy w takiej sytuacji depilacja laserowa jest dla mnie?” Takie pytanie bardzo często zadają nam nasze klientki. Wiele kobiet posiada jasne owłosienie zwłaszcza w okolicach twarzy.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.