WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące zabiegu fotoodmładzania

fotoodmladzanie - poradyStarzenie się skóry jest fizjologicznym procesem i zaczyna się już po 25 roku naszego życia. To właśnie wtedy zaczyna spadać poziom kolagenu, który jest jednym z budulców skóry. Zaczyna się również obniżać poziom elastyny. Na twarzy pojawiają się pierwsze, z początku delikatne zmarszczki. Z biegiem czasu skóra staje się coraz mniej elastyczna, traci blask i równomierny koloryt. Nie oznacza to jednak, że starzenia się skóry nie można spowolnić lub walczyć z jego objawami. Jednym ze sposobów jest fotoodmładzanie, któremu jest poświęcony ten dział bloga.

Czym jest fotoodmładzanie

Jest to zabieg dermatologiczny, który wykorzystuje światło lasera. Ta nieinwazyjna i uniwersalna metoda regenerowania skóry, pozwala za jednym razem zlikwidować widoczne oznaki starzenia – drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone naczynka i pory. Zabiegowi można poddać nie tylko twarz, ale również inne partie, na których pojawiły się oznaki starzenia np. szyję, dłonie, dekolt.

Powiązane artykuły

W Laser DeLux skorzystasz podwójnie! Przyjdź do nas ze swoją przyjaciółką!

Profesjonalne zabiegi laserowe, świetna atmosfera, dostęp do światowej klasy laserów - to tylko nieliczne korzyści płynące z wizyt w naszym salonie.


Dzień Kobiet razem z Laser Delux

Patrząc na kalendarz powoli zdajemy sobie sprawę, że już niebawem będziemy obchodzić Dzień Kobiet!


Fotoodmładzanie - pomóż swojej skórze dzięki zabiegom fotoodmładzania!

Przez cały czas nasza skóra narażona jest na działanie różnych czynników zewnętrznych. Wiatr, mróz, słońce deszcz - to wszystko odbija się na naszej skórze. 


W jaki sposób unikać pękających naczynek? Problemy z cerą zimą

Pękające naczynka, to problem z którym dosyć często się borykamy. Powodują one duży dyskomfort estetyczny, są mocno zauważalne, skóra jest zaczerwieniona. W jaki sposób sobie pomóc? Zaczynamy od tego, że szukamy odpowiednich kosmetyków, które ukryją istniejący problemBliscy Ci za to podziękują! Poznaj najlepszy prezent pod choinkę!

Już wchodzimy w okres kiedy przygotowania do Świąt zajmują nasze myśli. Pośpiech, niepewność czy zdążymy ze wszystkim na czas - to uczucia, które będą towarzyszyły nam przez cały grudzień. Planujemy, myślimy o tym, jak sprawić radość najbliższym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie prezentów wcale nie jest taką prostą sprawą! 


Zioła fotouczulające i fototoksyczne - z czego zrezygnować przed zabiegami laserowymi?

Zioła światłoczułe w połączeniu z laserem mogą spowodować skutki uboczne i doprowadzić do poparzenia skóry, wystąpienia rumienia, obrzęku, bolesnych pęcherzy. Przygotowujesz się do zabiegu laserowego? Musisz wiedzieć, jakich ziół unikać!


Sprawdź, jak gwiazdy dbają o swój wygląd! Nie uwierzysz jakie to proste!

Znane kobiety Hollywood mają swoje sposoby na zatrzymanie uciekających lat, idealnie gładką skórę i jędrne, piękne ciało! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy spis najbardziej popularnych i skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, z których korzystają sławy. Poznaj urodowe sekrety gwiazd!


Czy zabiegi laserowe są ryzykowne latem?

Wakacje mobilizują nas do zmian, dlatego kiedy tylko pojawią się pierwsze promienie słońca szukamy dla siebie najlepszego sposobu na poprawienie wyglądu. Niestety, lato to nie zawsze odpowiedni moment na rozpoczęcie zabiegów w gabinecie kosmetycznym, zwłaszcza tych przy użyciu światła lasera. Czy w okresie letnim powinniśmy wystrzegać się wszystkich zabiegów laserowych? Jeśli nie, to jakich zasad musimy się trzymać, żeby uchronić się przed działaniami niepożądanymi? 1 2


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.