WYBIERZ SALON:

Porady dotyczące depilacji ciała

depilacja laserowa - poradyDepilacja jest chyba jednym z najpowszechniejszych zabiegów kosmetycznych. Gładkie ciało chcą mieć nie tylko kobiety, równie często mężczyźni pragną pozbyć się niechcianego owłosienia. Istnieje wiele metod usuwania włosków – niektóre można wykonać samodzielnie, a inne w salonach kosmetycznych. W poniższym dziale będziemy prezentować porady związane z tematyką depilacji ciała, które mogą zainteresować zarówno Panie, jak i Panów.

Depilacja dla każdego
Każda metoda depilacji ma swoje zalety i wady, do każdej należy się odpowiednio przygotować oraz zapoznać się z przeciwskazaniami. Ważne jest, by wybrać sposób, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni i satysfakcjonujący. Osoby wyjątkowo wrażliwe na ból raczej nie zdecydują się na depilację woskiem, a osoby, które mają wrażliwą, alergiczną skórę mogą obawiać się kremów do depilacji. Metodę warto dobrać również do miejsca, z którego chcemy usunąć owłosienie – twarz, pachy i okolice bikini są wyjątkowo wrażliwe i podatne na podrażnienia.

Właściwa pielęgnacja

Niezależnie od tego, na jaki sposób się zdecydujemy, skóra po depilacji wymaga szczególnej pielęgnacji. Najlepszym i najbezpieczniejszym kosmetykiem jest krem, który zawiera substancje łagodzące – D-panthenol i alantoinę. Świeżo wydepilowanej skóry lepiej też nie opalać oraz nie używać do jej pielęgnacji peelingów oraz kosmetyków zawierających alkohol, ponieważ przyczyni się to wysuszenia skóry i dodatkowego jej podrażnienia. Osoby, które cierpią z powodu wrastających włosków powinny, pomiędzy zabiegami depilacji, zadbać o regularne złuszczanie naskórka, stosując peelingi lub masaże szorstką gąbką.

Powiązane artykuły

Depilacja laserowa dla mężczyzn - co musisz o niej wiedzieć?

Depilacja laserowa jest zabiegiem znanym nie od dziś. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że nie traci ona na popularności a wręcz przeciwnie pojawiają się kolejni zwolennicy


Depilacja laserowa a miesiączka

Czas menstruacji, to dla wielu kobiet bardzo trudny moment, ze względu na pogorszenie nastroju, uczucie dyskomfortu i nierzadko ból w okolicach podbrzusza.


Depilacja laserowa w salonach Laser Delux

Jesteśmy siecią salonów kosmetyki laserowej specjalizującą się w bezbolesnej depilacji przy pomocy najnowocześniejszego lasera diodowego Light Sheer Duet!


Depilacja laserowa dłoni dla kogo?

Chociaż zabieg depilacji laserowej dłoni, jest znacznie rzadziej wykonywany niż depilacja nóg czy pach, to jednak coraz więcej osób jest zainteresowanych usunięciem włosków właśnie z tej okolicy.


Laserowa depilacja twarzy

Czy kiedykolwiek miałaś problem z nadmiernym owłosieniem nad górną wargą na policzkach lub brodzie? Czy czułaś skrępowanie i zawstydzenie patrząc w lustro?


Depilacja laserowa a antybiotyk?

Jest to  zdecydowanie jedno z najczęściej zadawanych pytań podczas wizyt klientów w naszym salonie.


Pękająca skóra na dłoniach - częsty problem każdej z nas!

Wizytówką każdej  kobiety powinna być zadbana, zdrowa, piękna skóra rąk. Niestety większość z nas ma problem związany z pękającą skórą na dłoniach


Jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?

Salony Laser Delux w całej Polsce są znane z doskonałej jakości oferowanych usług i najwyższej klasy sprzętu przeznaczonego do zabiegów laserowych.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.