WYBIERZ SALON:

Bezbolesna depilacja laserowa - dlaczego tak ważna?

bezbolesna depilacja laserowa

Co blokuje Cię przed podjęciem decyzji o wykonaniu depilacji laserowej? Czy przypadkiem w Twojej głowie nie pojawia się myśl, że zabiegi depilacji laserowej są bolesne? 

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, dzisiaj przekonamy Cię do tego, że wykonanie depilacji laserowej w sprawdzonymi salonie kosmetycznym przy użyciu lasera diodowego LightSheer jest zupełnie bezbolesną metodą depilacji.

Dla nas ważny jest Twój komfort i dobre samopoczucie, dlatego w Laser Delux bezpieczna i bezbolesna depilacja laserowa to absolutna podstawa! Co się z tym wiąże? Bardzo duży komfort dla Ciebie podczas zabiegów. A co robimy, że w naszych salonach wykonujemy bezbolesną depilację?

Jak przygotować się do bezbolesnej depilacji laserowej? 

Dzień przed przed planowanymi zabiegami depilacji laserowej, po odbytej konsultacji dokładnie ogól włoski maszynką, absolutnie nie stosuj żadnego depilatora, wosku ani pęsetki - przynajmniej 4 tygodnie przed planowanymi zabiegami depilacji laserowej.

Bezbolesna depilacja - jak działamy?

Przede wszystkim przed rozpoczęciem depilacji laserowej umówimy Cię na bezpłatną konsultację z kosmetologiem podczas której dokładnie powiemy Ci, jak wyglądają zabiegi depilacji laserowej, obejrzymy Twoją skórę i ocenimy rodzaj włosa jaki posiadasz. To  bardzo ważne, ponieważ skuteczność depilacji w dużym stopniu uzależniona jest o barwnika znajdującego się we włosie czyli melaniny. Światło lasera działa bezpośrednio na barwnik i tym samym uszkadza strukturę włosa. 

Depilację laserową rozpoczynamy od mapowania ciała, właśnie po to, żeby bardzo dokładnie miejsce przy miejscu działać laserem na włoski i nie powodować podrażnienia skóry. Przy braku mapowania ciała może się zdarzyć, że strzelimy laserem w to samo miejsce dwa razy i wtedy odczujemy ból. 

W salonach Laser Delux mapowanie ciała jest standardowym procesem depilacji laserowej, co przekłada się na jej bezbolesność i skuteczność.

Zatem do zastosowania bezbolesnej depilacji laserowej całego ciała potrzebujemy 3 bardzo ważnych rzeczy:

1  Mapowania ciała

2. Chłodzących woreczków z lodem

3. Diodowego lasera do depilacji light sheer 

Mając te wszystkie 3 czynniki wpływające na komfort zabiegu depilacji laserowej nie ma prawa ona sprawiać bólu. My stawiamy właśnie na to, żeby znalazły się one we wszystkich salonach Laser Delux i żeby Twoja depilacja laserowa w naszych gabinetach była całkowicie bezbolesna! 

Laser Diodowy Light Sheer - najwyższa skuteczność bezbolesnej depilacji! 

Jest to obecnie najlepszy laser do bezbolesnej i skutecznej depilacji laserowej.  Emituje on fale długości 800 nm, przez co pozwala na wniknięcie wiązki światła na tyle głęboko, żeby skutecznie zniszczyć mieszki włosowe.

Depilacja laserowa laserem diodowym light sheer nie niesie za sobą żadnego ryzyka oparzenia i uszkodzenia sąsiadujących tkanek, co czyni go najbezpieczniejszym laserem na rynku.  Oczywiście to do Ciebie należy decyzja, jaki salon depilacji laserowej wybierzesz ale gwarantujemy Ci, że decydując się na zabiegi w salonie Laser Delux przekonasz się o tym, że bezbolesna depilacja laserowa jest u nas standardem, od którego nie zamierzamy odchodzić. 

Oceń artykuł

Średnia ocen 4.9/5, ilość głosów 16

Powiązane artykuły

Depilacja laserowa głebokiego bikini - na czym polega?

Depilacja laserowa głębokiego bikini cieszy się obecnie niesłabnącą popularnością. Gabinety kosmetyczne prześcigają się w wykonywaniu tego typu zabiegów, oferując Klientom najnowocześniejszy sprzęt, który skutecznie pomaga w redukcji niechcianych włosków.

Depilacja pośladków - jak pozbyć się włosków?

Depilacja miejsc intymnych staje się coraz bardziej popularna. Już nie tylko kobiety, ale również mężczyźni pozbywają się niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja miejsc intymnych - temat tabu?

W ciągu miesiąca przeznaczamy wiele czasu na usuwanie niechcianego owłosienia. Szczególnie włoski w okolicach intymnych przysparzają nam wiele kłopotów. Pomyśl, czy nie warto wykonać depilacji w gabinecie kosmetycznym i pozbyć się problemu raz, na zawsze? Skuteczne efekty może przynieść nam depilacja laserowa.

Depilacja laserowa - kiedy zacząć depilację laserową?

Często słyszymy to pytanie: kiedy najlepiej rozpocząć depilację laserową? Jeżeli chcesz przygotować się do kolejnego sezonu bikini i cieszyć się idealnie gładką skórą już na zawsze, rozpocznij zabiegi depilacji laserowej jesienią!Jestem po serii depilacji laserowej i co dalej?

Pewnie jesteś już szczęśliwą posiadaczką gładkiej skóry, którą zawdzięczasz zabiegom depilacji laserowej. Wiesz już, że wystarczy 6 - 7 wizyt w salonie, żeby uzyskać zamierzony efekt.  Depilacja laserowa to bezbolesny i niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala utrzymać higienę, pozbyć się wrastających włosków i podrażnień. To absolutny MUST HAVE dla nowoczesnych kobiet, ceniących sobie komfort i pewność siebie.


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.