WYBIERZ SALON:

Najnowsze artykuły

Trendy w makijażu na 2020 rok

Makijaż, podobnie jak moda zmienia się wraz z porami roku. Oczywiście istnieją trendy, takie jak czerwona szminka czy kocie oko, które stały się symbolem elegancji, piękna oraz na stałe wpisały się w kanon dobrego stylu!


Depilacja laserowa dłoni dla kogo?

Chociaż zabieg depilacji laserowej dłoni, jest znacznie rzadziej wykonywany niż depilacja nóg czy pach, to jednak coraz więcej osób jest zainteresowanych usunięciem włosków właśnie z tej okolicy.


Pielęgnacja zero waste!

Każdego dnia spoglądając na ulubioną półkę w łazience możemy łatwo dostrzec ogromną ilość kosmetyków, które posiadamy.


Popularna tematyka
Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.