WYBIERZ SALON:

Najnowsze artykuły

Olej lniany to sposób na piękną skórę!

Sucha skóra na twarzy, trądzik, nadmierne rogowacenie naskórka i wypryski?  Ten problem znany jest niemal każdej kobiecie i często powoduje kompleksy.


Włosy na brzuchu u dziewczyny, czy to normalne?

Wiele kobiet marzy o idealnym wyglądzie, nierzadko z tego powodu patrzymy na siebie zbyt krytycznym okiem. Oczywiście często taka ocena jest bezpodstawna i powoduje tylko gorszą samoocenę i niepotrzebne kompleksy.


Zabiegi laserowe na jesień, które wybrać?

Powoli wakacje dobiegają końca, większość z nas wróciła już z urlopów albo niedługo ma taki zamiar. Wypoczęci, zrelaksowani będziemy powracać do codziennych obowiązków


Popularna tematyka
Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.