WYBIERZ SALON:


Niezliczona ilość skomplikowanych nazw zabiegów medycyny estetycznej może przyprawić o zawrót głowy. Kriolipoliza, karboksyterapia, mezoterapia, UltraContour – to tylko niektóre zabiegi, którym można poddać się w gabinetach medycyny estetycznej. Jak rozszyfrować te dziwnie brzmiące nazwy i jaki zabieg będzie odpowiedni do danego problemu? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w naszym Poradniku Medycyny Estetycznej.

Medycyna estetyczna – co to jest?

Najkrócej rzecz ujmując, medycyna estetyczna jest działem, który zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia osobom zdrowym. Obszarem zainteresowań tej dziedziny są działania profilaktyczne mające na celu spowolnienie procesów starzenia się skóry oraz działania rekonstrukcyjne służące naprawie stanu skóry oraz usunięciu niedoskonałości. Zabiegi medycyny estetycznej pomagają zlikwidować zmarszczki, rozszerzone naczynka, przebarwienia i inne niedoskonałości. Umożliwiają również wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Medycyna estetyczna wykorzystuje wiele narzędzi i metod, które są niezwykle skuteczne, a przy tym bezpieczne. Jednym z najbardziej wielofunkcyjnych i efektywnych narzędzi jest laser – może być wykorzystywany zarówno w celu depilacji, jak i w usuwaniu trądziku, blizn czy odmładzaniu skóry.

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej każda kobieta może zadbać o siebie i poczuć się wyjątkowo. Likwidacja niedoskonałości, walka z oznakami starzenia, poprawa sylwetki – każde działanie może znacząco podnieść jakość życia, poprawić samoocenę i pewność siebie. Na naszym blogu prezentujemy informacje i praktyczne porady, związane z zabiegami medycyny estetycznej.


Popularna tematykaNajnowsze artykuły

Bądź dumna, że jesteś kobietą i pokochaj siebie jeszcze bardziej!

Dziewczyny! Chcemy Wam podziękować za to, że byłyście dla nas inspiracją do stworzenia salonów Laser DeLux. To dzięki Wam każdego dnia od prawie 10 lat doskonalimy się i sprawiamy, żebyście wychodziły od nas szczęśliwsze, uśmiechnięte i bardziej pewne siebie. 


Kriolipoliza - pogromca tłuszczu i przyjaciel zgrabnej sylwetki

Pewnie nieraz zastanawiałaś się nad tym jak skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej. Kiedy ostatnio mogłaś swobodnie nosić swoje ulubione spodnie, które od kilku lat leżą w szafie? Pomyśl, jak fajnie byłoby iść do sklepu i kupić wymarzoną sukienkę w mniejszym rozmiarze. Zastanawiasz się, co zrobić, aby na lato pozbyć się zbędnych kilogramów? Koniecznie przeczytaj ten tekst i dowiedz się, jak bezpiecznie i szybko możesz cieszyć się szczupłą sylwetkę!


Co musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się na zabieg mezoterapii igłowej?

Wyobraź sobie, że Twoja twarz jest promienna, odpowiednio nawilżona, pozbawiona zmarszczek i cieni pod oczami. Wszystkie Twoje koleżanki zastanawiają się, co robisz, że masz tak promienną, zdrową cerę i szczupłą sylwetkę. Bo dzięki temu zabiegowi problemy z cellulitem i wypadaniem włosów przestają Cię dotyczyć. Czy chciałabyś tego doświadczyć?


Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.