WYBIERZ SALON:

Najnowsze artykuły

Olejowanie włosów - czy warto je wykonywać?

Olejowanie włosów to w ostatnich latach bardzo modny sposób pielęgnacji. I słusznie! Regularne olejowanie przynosi niezwykle zadowalające rezultaty.


Szczotka do oczyszczania twarzy - jaką wybrać?

Na rynku kosmetycznym od dłuższego czasu dostępne są szczotki do mycia twarzy. Zyskują sobie nowe zwolenniczki, a producenci prześcigają się w udoskonalaniu ich oraz wzbogacaniu o nowe funkcje


Skóra naczyniowa a stosowanie kwasów złuszczających

Jeśli na Twojej skórze pojawiają się zmiany rumieniowe,  zauważasz na niej drobne, popękane naczynia krwionośne (teleangiektazje) a od czasu do czasu czujesz że Twoja skóra piecze i jest ściągnięta, to prawdopodobnie jesteś posiadaczką skóry naczyniowej. 


Popularna tematyka
Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.