WYBIERZ SALON:

Najnowsze artykuły

Depilacja a epilacja czym się różnią?

Jest w życiu jedna rzecz której z pewnością nie chcesz codziennie robić - częste golenie się! Depilujesz się wieczorem, a rano już widzisz na swojej skórze wrastające włoski czy czerwone kropeczki.


Keratynowe prostowanie włosów - czy rzeczywiście pomaga?

Keratynowe prostowanie włosów to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów w salonie fryzjerskim w ciągu ostatnich lat.


Laser LightSheer Duet czy Vectus – jaki laser wybrać?

Depilacja laserowa od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem klientów. Pozwala  ona na zaoszczędzenie czasu dnia codziennego, wyeliminowanie problemu wrastających włosów czy podrażnień po goleniu.


Popularna tematyka
Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.