WYBIERZ SALON:

Najnowsze artykuły

Depilacja laserowa brody

W przypadku mężczyzn mocne włosy na brodzie nie stanowią problemu natury estetycznej. Wręcz jest to teraz bardzo w modzie! Mimo wszystko wielu panów wybiera się do salonów depilacji laserowej


Porównanie laserów diodowych Light Sheer Duet oraz Light Sheer Desire

Dwa znakomite lasery diodowe, które od lat są obecne w salonach depilacji laserowej Laser Delux


Depilacja laserowa łydek

Gładkie i piękne nogi latem, to chyba marzenie każdej kobiety. Zwłaszcza kiedy w grę wchodzi założenie ulubionej sukienki czy spódniczki.


Popularna tematyka
Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.