WYBIERZ SALON:

Najnowsze artykuły

Złoto Maroka, czyli o właściwościach olejku arganowego!

Dobrze znany każdemu z nas olejek arganowy posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne, regenerujące oraz przeciwstarzeniowe.


Pękająca skóra na dłoniach - częsty problem każdej z nas!

Wizytówką każdej  kobiety powinna być zadbana, zdrowa, piękna skóra rąk. Niestety większość z nas ma problem związany z pękającą skórą na dłoniach


Pielęgnacja skóry wokół oczu u mężczyzn

Oczy są jednym z elementów, na których skupiamy największą uwagę podczas kontaktów z drugim człowiekiem.


Popularna tematyka




Wszystkie treści zamieszczone w serwisie objęte są prawem autorskim i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane lub rozpowszechniane dalej w jakiejkolwiek formie (elektronicznej i mechanicznej), w tym udostępniane w Internecie - bez zgody pisemnej Laser DeLux. Wykorzystanie treści w sposób niepożądany grozi konsekwencjami prawnymi. Strona internetowa Laser DeLux ma charakter edukacyjny, połączony z przedstawieniem oferty i usług. Zespół Laser DeLux dokłada wszelkich starań, by prezentowane treści miały jak największą wartość informacyjną. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w serwisie, który nie prowadzi działalności lekarskiej w postaci udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Zalecamy, by przed podjęciem wszelkiego rodzaju działań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.