WYBIERZ SALON:

Adres:

Białystok
ul. Nowy Świat 3 lok 9

tel.: 85 674 79 66
tel.: +48 795 483 418

Salon Laser Delux w Białymstoku znajduje się się na rogu ulic Tadeusza Mazowieckiego i Nowy Świat. Dosłownie 2 minuty od centrum w pomarańczowo - piaskowym apartamentowcu. Serdecznie zapraszamy do nas klietki z miejscowości: Augustów, Sokółka, Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz. Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Placówka Laser DeLux w Białymstoku mieści się w samym centrum miasta - przy ul. Nowy Świat 3.

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET™ firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Można u nas już wykonać karboksyterapię oraz mezoterapię! W tych dziedzinach wykorzystujemy najnowsze dostępne na świecie technologie oraz współpracujemy z doświadczonymi specjalistami medycyny estetycznej. 

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Monika Karawajczyk

Kosmetolog

Tytuł magistra kosmetologii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Mam to szczęście, że wybrałam zawód który uwielbiam - dzięki temu praca jest jednocześnie moją pasją. Najbardziej lubię wykonywać zabiegi karboksyterapii i depilacji laserowej. Wolny czas poświęcam najbliższym, fotografii i gotowaniu. Bardzo cenię możliwość pracy z drugą osobą oraz nieustanne szkolenia w branży.

Marta Czech

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Praca jest moją pasją, a szczególnie praca z igłą. Zabiegi mezoterapii i karboksyterapii nie są mi więc obce. Specjalizuję się również w zabiegach laserowych. W wolnych chwilach lubię długie spacery oraz spotkania z przyjaciółmi. Uśmiech jest moją wizytówką, a zadowolenie klientów najlepszą nagrodą.

Adres:

Bielsko-Biała
ul. Szkolna 2

bb@laserdelux.pl

tel.: +48 785 100 736
tel.: +48 786 106 736

Salon w Bielsku znajduje się na ulicy Szkolnej 2 (w godzinach 10-18 obowiązuje zakaz parkowania. Szkolna jest prostopadła do głównego deptaka - 11 Listopada i znajduje się niedaleko Ratusza oraz Szpitala Miejskiego przy ulicy Wyspiańskiego a także galerii handlowej Sfera (okolo 15 min pieszo od Sfery idąc 11 Listopada). Parkingi w pobliżu: ulica Wyzwolenia, 11 Listopada, plac Wolności, Szpital Miejski przy Wyspiańskiego, Ratusz, galeria Sfera.

 Zapraszamy Klientów z okolic Bielska: Bestwina, Wilamowice, Kozy, Porąbka, Wilkowice, Buczkowice, Jaworze, Jasienica oraz z pobliskich miast: Żory, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Oświęcim, Andrychów, Żywiec, Wisła, Ustroń

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 22:00
Sobota: od 9:00 do 17:00

O salonie

W Bielsku-Białej istniejemy od 2009 roku, nasza placówka mieści się przy ul. Szkolnej 2.

Specjalizujemy się w trwałej i skutecznej depilacji laserowej całego ciała kobiet i mężczyzn, którą wykonujemy laserem LIGHTSHEER DUET® firmy LUMENIS – najskuteczniejszym na świecie urządzeniem do walki ze zbędnym owłosieniem.™

W bielskim salonie oferujemy naszym Klientom również zabiegi medycyny estetycznej, w tym MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ, polegającą na iniekcyjnym, podskórnym podawaniu naturalnych koktajli firmy FUSION MESOTHERAPY® – lidera w tej dziedzinie. Dzięki tym zabiegom niweluje się różne problemy skórne, takie jak np. przebarwienia, odwodnienie, oznaki starzenia, jak również problemy skóry głowy. Efektem tych zabiegów jest znaczna poprawa kondycji skóry, kolorytu, rozświetlenie i spłycenie zmarszczek.

Bardzo dużym powodzeniem wśród naszych Klientów cieszy się również KARBOKSYTERAPIA - To nowoczesna metoda pozwalająca usunąć rozstępy, cellulit, zmarszczki oraz znacząco zredukować tkankę tłuszczową.

Oferujemy także innowacyjną metodę modelowania sylwetki, polegającą na nieinwazyjnej, selektywnej eliminacji komórek tłuszczowych w miejscach dotkniętych ich nagromadzeniem - KRIOLIPOLIZĘ. Zabiegi te są metodą w pełni bezpieczną, skuteczną i bezbolesną, wykonywaną najnowszym na rynku urządzeniem o nazwie LIPOCRYO®.

Zajmujemy się również usuwaniem niedoskonałości skórnych-laserowo, takich jak rozstępy, blizny, trądzik, przebarwienia czy rozszerzone naczynia krwionośne, a także zmarszczki, poprzez laserowe odmładzanie skóry. Zabiegi te wykonujemy najlepszym i najbezpieczniejszym urządzeniem - laserem frakcyjnym firmy PALOMAR.

Każdy pierwszy zabieg wykonywany w naszym salonie jest poprzedzony bezpłatną konsultacją z kosmetologiem, gdzie omawiane są indywidualne problemy skórne i wykluczane zostają przeciwwskazania. Następnie dobieramy odpowiednią metodę działania prowadzącą do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Serdecznie zachęcamy każdego Klienta do skorzystania z fotograficznej dokumentacji aby unaocznić metamorfozę po wykonanej serii zabiegów.

Godziny pracy dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Nasza kadra składa się wyłącznie z wykształconych kosmetologów po studiach medycznych i z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej.

Ewelina Gołuch

Kosmetolog

Kosmetologia jest dziedziną, w której najlepiej odnajduje się i spełniam zawodowo. Kocham ten zawód za to, że ciągle coś mnie zaskakuje, dzięki czemu nie poprzestaje na zdobytej wiedzy. Staram się być z każdym krokiem coraz lepszym kosmetologiem, ale też człowiekiem, bo wymiana doświadczeń z klientami w trakcie zabiegów również rozwija mnie jako osobę. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach igłowych - tych odmładzających i modelujących sylwetkę, ale też w laseroterapii. Sama na sobie testuje nowości, by móc jak najlepiej przekazać informacje o nich klientowi. Prywatnie pasjonatka podróży i motocykli. Rozwijam się również w makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej jako absolwentka Rocznej Szkoły Broadway Beauty College.

Agnieszka Kapuściok

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Podejmując naukę na tym kierunku utwierdziłam się w przekonaniu, że wybrałam właściwą drogę, która stała się moją pasją i chęcią ciągłego kształcenia. Aktualnie oprócz kosmetologii pogłębiam swoją wiedzę w zakresie akupunktury. Jestem osobą ambitną, empatyczną i zawsze dążącą do wyznaczonego celu. Największą motywację do pracy stanowi dla mnie zadowolenie klientów. Specjalizuję się w zabiegach na ciało, szczególnie tych modelujących sylwetkę.

Małgorzata Bogusz

Kosmetolog

Kosmetolog z zamiłowania i z zawodu, tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Moim priorytetem jest osiągniecie spektakularnych efektów zabiegu poprzez stosowanie indywidualnie dobranych do potrzeb Pacjenta terapii łączonych. Specjalizuję się w zabiegach anti-aging, takich jak laseroterapia oraz zabiegi igłowe. Nieustanny rozwój kosmetologii sprawia,że wciąż mogę poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności, co daje mi ogromną radość.

Wirtualny spacer

Adres:

Bydgoszcz
ul. Mieczysława Karłowicza 22 lok. 42

tel.: +48 506 610 131

Salon Laser Delux w Bydgoszczy znajduje się obok Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. W pobliżu znajduje się także Centrum Handlowe "Focus". Do salonu jest bardzo łatwy dojazd komunikacją publiczną - około 50m od przystanku tramwajowego "Łużycka".Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić salonu w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt z salonem.
Postaramy się dostosować godzinę zabiegu do Państwa oczekiwań 

O salonie

tl_files/kadra/bydgoszcz.jpg

Salon Laser DeLux® w Bydgoszczy mieści się przy ul. Karłowicza 22 lok 42.

Nasz gabinet powstał z myślą o klientach świadomych i niezwykle wymagających. Oferujemy nowoczesne i profesjonalne zabiegi z obszaru kosmetyki estetycznej i laserowej.

Jesteśmy specjalistami w depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapii i kriolipolizie.

Depilację laserową wykonujemy najlepszym na rynku urządzeniem firmy Lumenis LIGHTSHEER® DESIRE™. Jest to najnowsza wersja renomowanego urządzenia LIGHTSHEER®. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe.

Podążanie za trendami branży oraz wieloletnie doświadczenie marki spowodowało, że do naszych zabiegów starannie selekcjonujemy dostępne na rynku preparaty i sprzęty wybierając tylko te, które wykazują się największą skutecznością i bezpieczeństwem. 

Obecnie w ofercie posiadamy zabiegi, które w kompleksowy sposób pozwolą zadbać o kondycję skóry twarzy, zniwelować niedoskonałości oraz wymodelować sylwetkę. Niebawem rozpoczniemy również współpracę z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii - tak, aby również w tej dziedzinie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Patrycja Melnyczek

Kosmetolog

Kosmetologia to moja pasja. W zawodzie kosmetologa pracuję 9 lat i nie wyobrażam sobie „siebie w innym miejscu”. Jestem szczęściarą, że mój zawód to jednocześnie moja pasja, dzięki temu nigdy tak naprawdę nie jestem w pracy. Specjalizuję się w depilacji laserowej i zabiegach iniekcyjnych.

Wirtualny spacer

Adres:

Częstochowa
ul. Dąbrowskiego 15

kom.: +48 518 290 740

 

e-mail: czestochowa@laserdelux.pl


Salon Laser DeLux w Częstochowie, znajduje się ok.250 metrów od punktu centralnego miasta, którym jest Plac im.Władysława Biegańskiego oraz wiodąca do Klasztoru Jasnogórskiego III Aleja Najświętszej Marii Panny, w której można miło spędzić czas w licznych kawiarniach i restauracjach. Natomiast ok 1,5 km od Laser DeLux, znajduje się Jasna Góra- cel pielgrzymów i turystów.

Ze względu na lokalizację w centrum miasta, łatwo do nas dojechać samochodem czy też komunikacją miejską, z każdej dzielnicy miasta oraz z sąsiadujących z Częstochową miejscowości. Serdecznie zapraszamy  również Klientów z pobliskich miast: Kłobucka, Blachowni, Olsztyna, Myszkowa, Radomska, Pajęczna, Działoszyna, Lublińca."
 

 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego LIGHTSHEER® DUET™, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich w tym ISO 9001.

Nasi Klienci mogą również skorzystać z fenomenalnego zabiegu KARBOKSYTERAPII - metody skutecznej przy usuwaniu cellulitu, rozstępów, redukcji zmarszczek oraz znacząco likwidującej tkankę tłuszczową.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi mezoterapii igłowej. Pozwala ona zniwelować problemy związane z przebarwieniami, zmarszczkami, suchością skóry, cellulitem oraz wypadaniem włosów.

Nasz salon gwarantuje skuteczność zabiegów z zakresu kosmetologii laserowej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Ponadto, nasza kadra składa się z osób wykwalifikowanych, które ukończyły studia medyczne oraz liczne szkolenia.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję.

Laser DeLux to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonywana jest bezpłatna próba i konsultacja medyczna, podczas której wykluczane są wszelkie przeciwwskazania - w taki sposób zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa w przeprowadzaniu zabiegów.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Amelia Król

Kosmetolog

Z miłości do szeroko pojętego piękna zostałam kosmetologiem. Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Cieszę się, że moją pracą mogę pomóc Klientom uzyskać trwałe efekty: depilacji laserowej, usuwania przebarwień oraz remodelingu skóry. Lubię wykonywać zabiegi zwalczające tkankę tłuszczową i cellulit, jak również te które poprawiają kondycję skóry a także niwelują zmarszczki.Oprócz kosmetologii interesuję się również psychologią i masażem, prywatnie uwielbiam podróżować, kocham góry.

Katarzyna Leszczyńska

Kosmetolog

Ukończyłam kosmetologię na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.Każdy dzień jak i naszych Klientów witam z uśmiechem- jest to nieodłączny element mojej osobowości.Widząc efekty pozabiegowe i radość Klientów, czuję dumę, że mogłam się przyczynić do tego sukcesu.Zabiegi laserowe sprawiają mi ogromną przyjemność, oprócz tego pasjonują mnie zabiegi igłowe.Obok kosmetologii interesuję się także psychologią oraz sztuką makijażu.Nie zamieniłabym swojej pracy na inną, ponieważ kocham to, co robię.

Dominika Żurek

Kosmetolog

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach o kierunku kosmetologia.Odkąd pamiętam interesowałam się kosmetyką, a później kosmetologią estetyczną.Dzięki swojej pasji i możliwościom z zamiłowaniem wykonuję zabiegi, które przynoszą spektakularne efekty. Specjalizuję się w zabiegach igłowych oraz laserowych na twarz i ciało. Niezwykle ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Klienta, dobranie terapii zabiegowej zgodnie z potrzebami i oczekiwanymi efektami, a zadowolenie Klienta jest dla mnie największą nagrodą. Każdego dnia w mojej pracy towarzyszy mi uśmiech oraz pozytywne nastawienie do życia i ludzi.

Adres:

Gdańsk
ul. Grunwaldzka 41

tel.: 58 719 58 41
tel.: +48 507 195 841

Salon Laser DeLux w Gdańsku znajduje się w samym sercu Wrzeszcza, 100 metrów od skrzyżowania z ulicą Miszewskiego, tuż obok Baru Akademickiego.


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 21:00
Sobota: od 8:00 do 17:00

O salonie

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET® firmy Lumenis, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o zabiegi medycyny estetycznej. Nasi Klienci mogą wykonać u nas już nie tylko depilację laserową, ale i mezoterapię, kriolipolizę, karboksyterapię, czy też zabiegi laserem ALMA®, które pozwalają na pozbycie się niedoskonałości skórnych.

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy!

Natalia Stańczyk-Dobrzeniecka

Kosmetolog

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Moją specjalnością są zabiegi z zakresu depilacji laserowej, usuwania rozstępów i blizn oraz mezoterapii. Mówią o mnie “artystyczna dusza” - kocham wizaż oraz sztukę dekorowania wnętrz.

Katarzyna Sierska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz depilacji laserowej. Uwielbiam sport a jeszcze bardziej gotowanie i przygotowywanie deserów, którymi chętnie obdarowywuje innych.

Kamila Domżalska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra Kosmetologii. Z wykształcenia jestem nie tylko kosmetologiem ale i dietetykiem. Specjalistka w dziedzinie depilacji laserowej, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz mezoterapii. Prywatnie jestem miłośniczką tańca i podróżowania oraz szczęśliwą mamą.

Adres:

Gdynia
ul. Antoniego Abrahama 74

tel.: 58 535 06 35 
tel.: 517 281 241

Salon Laser DeLux Gdynia znajduje się pomiędzy dwoma głównymi ulicami Śródmieścia Gdyni.Ulicą Świętojańską - tętniące serce miasta i ulicą Władysława IV - główna ulica przelotowa miasta ( łącząca prawie wszystkie linie autobusowe).Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 20:00
Sobota: od 09:00 do 16:00

O salonie

Placówka Laser DeLux w Gdyni mieści się przy ul. Antoniego Abrahama 74.

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET™ firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kosmetologów posiadających odpowiednie wykształcenie, szkolenia oraz wieloletnie doświadczenie. Wiedza w dziedzinie kosmetologii kadry jest wszechstronna i profesjonalna.

W najbliższym czasie planujemy poszerzyć zakres oferowanych przez nas usług o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Można będzie u nas wykonać karboksyterapię oraz mezoterapię! W tych dziedzinach będziemy wykorzystywać najnowsze dostępne na świecie technologie oraz współpracować z doświadczonymi specjalistami medycyny estetycznej.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy!

Marlena Ziętek

Kosmetolog

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, ukończyłam łódzką Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu o specjalizacji SPA i odnowa biologiczna. Zawód kosmetologa daje mi dużą możliwość rozwoju i poznawania nowych technik pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Ogromnym plusem pracy w tej branży jest brak monotonii a także poznawanie codziennie nowych ludzi. Jeżeli jestem w stanie poprawić ich samopoczucie a zarazem pomóc to dodatkowo motywuje mnie do działania. Wieczory spędzam przy dobrym filmie lub czytając ciekawy thriller. Uwielbiam także jazdę na rowerze oraz fitness

Emilia Szymula

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskałam tytuł magistra. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi mi zadowolenie pacjentów oraz fakt, że poprzez wykonywane przeze mnie zabiegi mogę poprawić ich samoocenę i komfort życia. Wolny czas poświęcam na spotkania z przyjaciółmi oraz podróże

Natalia Mościcka

Recepcjonistka

W Laser Delux pełnię funkcję recepcjonistki. Lubię swoją pracę bo dzięki niej codziennie poznaje nowych ludzi. W życiu prywatnym fascynuję się kynologią- od dzieciństwa towarzyszą mi czworonogi a w wolnym czasie dokształcam się jako dekorator wnętrz.

Adres:

Kalisz
ul. Majkowska 17a

tel.: 62 742 46 87
tel.: +48 607 055 524

Salon Laser Delux w Kaliszu znajduje się ok. 100 m od Przychodni MEDIX oraz ok. 300 m od Galerii Tęcza - centrum handlowego często odwiedzanego przez mieszkańców Kalisza i okolic. W pobliżu Laser Delux na ulicy Majkowskiej znajduje się market Tesco oraz Fabryka Pieczywa Cukierniczego Kaliszanka Grześki. Naszym klientom udostępniamy bezpłatny parking bezpośrednio przed salonem.

Zapraszamy też klientów z pobliskich miejscowości: Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski, Gołuchów, Pawłówek, Pleszew, Godziesze Wielkie, Brzeziny, Grabów, Krotoszyn, Błaszki, Opatówek, Koźminek, Kościelna Wieś, Stawiszyn.Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00
Sobota: od 9:00 do 15:00

O salonie

Laser DeLux® w Kaliszu istnieje od 2010 roku i już od pierwszego dnia usługi wykonywane w naszym salonie cieszą się dużym zainteresowaniem. Jako jedyni w rejonie wykonujemy zabiegi depilacji laserowej, laserem diodowym LIGHTSheer®, który trwale usuwa niechciane owłosienie - jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! To najskuteczniejsza, bezpieczna i bardzo efektywna metoda depilacji.

W naszym salonie wykonywane są również zabiegi mezoterapii igłowej systemem FUSION MESOTHERAPY®. Pozwala ona zniwelować problemy związane z przebarwieniami, zmarszczkami, suchością skóry, cellulitem oraz wypadaniem włosów.

Dużym zainteresowaniem w naszym salonie cieszy się od niedawna popularny w Polsce i przynoszący spektakularne efekty zabieg karboksyterapii wykonywany urządzeniem Julié®. Inteligentny System Julié, samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.

Zmarszczki, rozszerzone pory, przebarwienia lub popękane naczynka, niechciany tatuaż, czy szpecące blizny? Dla nas to nie problem. Dzięki laserowi ALMA® HARMONY XL naszym klientom problem nie będzie spędzał snu z powiek.

W naszej ofercie również posiadamy zabieg kriolipolizy wykonywany urządzeniem LIPOCRYO®. Jeśli chcesz odzyskać zgrabną sylwetkę lub wzmocnić efekt swoich ćwiczeń na siłowni, to idealnym rozwiązaniem jest zabieg kriolipolizy, po którym możesz stracić nawet do 5 cm w obwodzie.

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszym salonie poprzedzone są bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog ocenia stan skóry oraz wyklucza przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kosmetologów posiadających odpowiednie wykształcenie, szkolenia oraz wieloletnie doświadczenie. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Agnieszka Kucharczyk

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, a z Laser DeLux związana jestem od 2012 roku. Posiadam długoletnie doświadczenie w depilacji laserowej, ale specjalizuję się również w mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Moją pasją jest moda i uroda, a także zdrowy styl życia. Uwielbiam chodzić po górach i odkrywać nowe miejsca.

Roksana Matura

Kosmetolog

Nazywam się Roksana Matura, jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Z branżą beauty jestem związana od 9 lat. Do kosmetologii podchodzę holistycznie, uważam, że całościowe spojrzenie na ludzki organizm przynosi odpowiednie efekty. Specjalizuje się w peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej, karboksyterapii i endermologii. Biorę udział w licznych szkoleniach, kongresach i warsztatach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Prywatnie żona, mama półtorarocznej Marysi. Lubię podróże, dobrą książkę, muzykę i obcowanie z naturą.

Monika Kurczyńska

Kosmetolog

Swoją pasje z kosmetologia zaczęłam w 2014r. Specjalizuję się nie tylko w kosmetyce laserowej ale także upiększającej i pielęgnacyjnej. Rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w różnych szkoleniach w zakresie zabiegów na twarz i ciało. Lubię podróżować i poznawać nowe miejsca.

Weronika Jałoszyńska

Kosmetolog

Przyszłość z kosmetologią wiązałam od dziecka. Uwielbiam wykonywać zabiegi na ciało i twarz oraz depilacje laserową. Zabiegi te są bardzo inspirujące, szczególnie kiedy pojawiają się pierwsze efekty widoczne gołym okiem. Nie lubię stać w miejscu, więc ciągle rozwijam swoją życiową pasje, jeżdżąc na różne kursy i szkolenia. Moim hobby jest wizaż oraz szeroko pojętą dziedzina artystyczna.

Adres:

Katowice
ul. Francuska 2

tel.: +48 503 545 123

Gabinet Laser DeLux w Katowicach zlokalizowany jest tuż obok ulicy Mariackiej będącej centum rozrywki w mieście. W pobliżu ok. 200 metrów znajduje się przystanek tramwajowy. Nieopodal , bo zaledwie 10 minut spacerem jest Galeria Katowicka , oraz dworzec PKP. Bardzo łatwo dojechać do nas komunikacją miejską z każdej dzielnicy Katowic.

Zapraszamy także klientki z pobliskich miejscowości: Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice. 

 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić salonu w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt z salonem.
Postaramy się dostosować godzinę zabiegu!

Adres:

Kielce
ul. Wesoła 13/15

tel.: +48 606 311 211


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8:00 - 20:00

Salon Laser Delux w Kielcach znajduje się w ścisłym centrum miasta, ok 500 m od rynku, pomiędzy ul. Leonarda a ul. Bodzentyńską. Ze względu na lokalizację salonu, która znajduje się w samym centrum miasta, bardzo łatwo dojechać do nas z każdej dzielnicy Kielc.

Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Skarżysko Kamienna, Końskie, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Busko-Zdrój czy Starachowice. 

O salonie

Monika Iwan

Kosmetolog

Ukończyła studia w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, z tytułem magister kosmetologii. Ma również doświadczenie, jako nauczyciel kosmetologii w szkole policealnej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz igłowych. Kosmetologia to jej pasja, a swoją pracę wykonuje z największym zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wsłuchując się w jego potrzeby. Przyjaciele mówią, że nie znika jej uśmiech z twarzy,a zabiegi przez nią są wykonywane w przyjemnej i wesołej atmosferze.

Iwanna Diaczok

Kosmetolog

Ukończyła studia w Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, z tytułem magister kosmetologii. W pracy najbardziej cieszy ją możliwość indywidualnego doboru zabiegów dostosowanych do potrzeb Klientów. Jej mocną stroną są zabiegi igłowe oraz modelujące sylwetkę.

Sara Sowińska

Kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i z zamiłowania. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie, a do zespołu Laser DeLux dołączyła w 2017 roku.W pracy stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do Klientów, dokłada wszelkich starań, aby każdy z Nich mógł poczuć się wyjątkowo.

Aleksandra Cichecka

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na kierunku Kosmetologia. Praca, którą wykonuje przynosi jej ogrom radości i jest jednocześnie jej największą pasją. Z sercem i uśmiechem podchodzi do każdego Klienta. W zespole Laser DeLux pracuje od 2015 roku.

Anna Więckowska

Kosmetolog

Kosmetolog oraz specjalista pielęgnacji zdrowia i urody. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych. Swoje kompetencje doskonaliła w czasie studiów licencjackich w Wyższej Szkole Umiejętności oraz w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody. Uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kieruje się holistycznym podejściem do każdego Klienta. W swojej pracy czuje się spełniona. W Laser Delux od 2012 roku .

Małgorzata Chmura

Kosmetolog

Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Władysława Lipińskiego w Kielcach na kierunku kosmetologia. Posiada również wykształcenie z zakresu farmacji

Agnieszka Józefowska

Kosmetolog

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Kosmetologia. Podczas swojej codziennej pracy dba o zadowolenie klienta i stawia je na pierwszym miejscu.Kosmetologia jest jej pasją. Interesuje się medycyną naturalną i propagowaniem zdrowego stylu życia.

Wirtualny spacer

Adres:

Kraków
ul. Dietla 73

tel.: +48 533 220 062

Salon w Krakowie znajduje się na ulicy Dietla 73- między przystankami Stradom a Starowiślna, przy Świetego Sebastiana, po stronie Kazimierza (nie Starego Miasta!) 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00


O salonie

Salon Laser DeLux® w Krakowie mieści się przy ul. Dietla 73.

Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego IGHTSHEER® DUET™, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich w tym ISO 9001.

Nasi Klienci mogą również skorzystać z fenomenalnego zabiegu KARBOKSYTERAPII - metody skutecznej przy usuwaniu cellulitu, rozstępów, redukcji zmarszczek oraz znacząco likwidującej tkankę tłuszczową.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi mezoterapii igłowej. Pozwala ona zniwelować problemy związane z przebarwieniami, zmarszczkami, suchością skóry, cellulitem oraz wypadaniem włosów.

Nasz salon gwarantuje skuteczność zabiegów z zakresu kosmetologii laserowej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Ponadto, nasza kadra składa się z osób wykwalifikowanych, które ukończyły studia medyczne oraz liczne szkolenia.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję.

Laser DeLux to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonywana jest bezpłatna próba i konsultacja medyczna, podczas której wykluczane są wszelkie przeciwwskazania - w taki sposób zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa w przeprowadzaniu zabiegów.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Natalia Kurek

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog oraz magister biologii. Studia kosmetologiczne ukończyła na PWSZ w Nysie, studia magisterskie kontynuowała na UP w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach igłowych, a jej ulubionym zabiegiem jest mezoterapia igłowa, ponieważ: "niezależnie od rodzaju i potrzeb skóry mezoterapia igłowa zawsze jest niezawodna!" Wolny czas poświęca na różnego rodzaju aktywności fizycznej. Uwielbia wszelkie firmy sportu, zwłaszcza te połączone z podróżowaniem. Jej motto to: "W zdrowym ciele, zdrowy duch" :)

Justyna Rams

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego z Krakowie na kierunku Kosmetologia. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją, a ciągły rozwój w dziedzinie kosmetologii daje jej dużo satysfakcji. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny. Specjalizuje się w terapii cer problematycznych oraz zabiegach igłowych. Prywatnie zakochana w zwierzakach i muzyce. Na co dzień nie lubi nudy i ceni aktywny tryb życia.

Sandra Myśliwiec

Recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, uwielbia kontakt z ludźmi. Chętnie służy pomocą i radą, dba o profesjonalną obsługę oraz komfort każdego klienta. Jak sama mówi: "Uważam, że najlepszą inwestycją jest inwestycją w siebie :) dlatego obsługa i zadowolenie klientów sprawia mi codziennie tyle radości." Prywatnie szczęśliwa żona i mama, która uwielbia dzieci i podróże - zakochana w Chorwacji.

Kinga Jędrasik

Właściciel

Anita Żywicka

Kosmetolog/Manager

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z tytułem magistra kosmetologii. Stale zainteresowana branżowymi nowinkami i śledząca trendy na rynku kosmetologicznym. Jej specjalnością są terapie łączone w celu maksymalizacji efektów. Osoba o ciepłym usposobieniu, która traktuje każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo. Na co dzień uwielbia spędzać czas z najbliższymi w aktywny sposób.

Katarzyna Palka - Dubowska

Kosmetolog

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. Jest osobą radosną i pełną energii. Praca w zawodzie sprawia jej wiele radości. Najlepszą nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest dla niej uśmiech zadowolonej klientki. Jej ulubionymi zabiegami są zabiegi laserowe i estetyczne. Uwielbia zdobywać nową wiedzę i umiejętności na szkoleniach, ponieważ rozwój stawia na pierwszym miejscu.

Adres:

ul. Wieniawska 6
20-071 Lublin

tel. 511 601 221


Salon Laser DeLux w Lublinie mieści się na rogu kamienicy przy skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiej (boczna Krakowskiego Przedmieścia) i Jasnej. W najbliższym sąsiedztwie mamy znany wszystkim malowniczy Ogród Saski. :) Serdecznie zapraszamy!   

Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Świdnika, Lubartowa, Puław, Łęcznej, Kraśnika czy Nałęczowa. 


Godziny otwarcia Laser DeLux w Lublinie:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

O salonie

Salon Laser DeLux - położony centrum Lublina, tuż przy Krakowskim Przedmieściu na ul. Wieniawskiej 6, od listopada 2017 spełnia marzenia o pięknym wyglądzie jego mieszkańców. Co takiego robimy, że klienci wracają i polecają Nas  znajomym?

Nie jest to żadną tajemnicą, że depilację laserową wykonujemy certyfikowanym, medycznym laserem diodowym Light Sheer Duet, który jest najskuteczniejszy w trwałym usuwaniu owłosienia i przynosi rewelacyjne efekty. To naprawdę najlepsza metoda usuwania zbędnych włosków - kto raz spróbuje depilacji laserowej, docenia jej zalety na zawsze! 

Poza depilacją laserową naprawiamy także inne defekty skóry, takie jak: przebarwienia, cienie pod oczami, popękane naczynka, zmarszczki, cellulit czy rozstępy. W celu ich zredukowania wykonujemy zabiegi z zakresu:

  • mezoterapii igłowej – polegającej na podawaniu wyselekcjonowanych pod konkretne potrzeby skóry, w
  • karboksyterapii – polegającej na podawaniu CO2, który nie ma sobie równych w walce z cellulitem i
  • lasera frakcyjnego z głowicami IPL, ResurFX i yagową, który fantastycznie działa nawet na głębokie i od dawna istniejące zmiany

Wyróżnia Nas indywidualne podejście do Klienta, dyskrecja i profesjonalizm. Dokładamy wszelkich starań w dobranie terapii tak, aby efekty były dokładnie „w punkt” założonych oczekiwań. Szczegółowy wywiad i konsultacja z wykwalifikowanym kosmetologiem gwarantują dobranie parametrów zabiegowych tak,aby otrzymać najlepsze efekty w krótkim czasie.

Do zobaczenia!

Zespół LaserDeLux Lublin 

Sylwia Krawczyk

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii bioestetycznej w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia to dla mnie coś więcej niż zawód, to pasja oraz dziedzina, w której dążę do ciągłego rozwoju osobistego. Fascynują mnie pojawiające się na rynku nowości związane z zawodem, które zawsze chętnie poznaję i testuję. W pracy stawiam na wysoką jakość, dokładność oraz precyzję wykonywanych usług. Najważniejsze jest dla mnie indywidualne odejście do klienta i dobór najskuteczniejszej terapii.

Adres:

Łódź
ul. Piotrkowska 224/226

tel.: 42 630 11 51
tel.: +48 603 611 866

Salon Laser Delux w Łodzi znajduje się ok. 200 m od Galerii Łódzkiej w stronę Katedry Łódzkiej, w pobliżu Off Piotrkowska Centrum 138/140, które jest miejscem częstych spotkań towarzyskich mieszkańców Łodzi. Obok salonu Laser Delux  jest także główny przystanek tramwajowy, zwany “Stajnią Jednorożców”, który jest punktem przesiadkowym do każdej części Łodzi.

Ze względu na lokalizację salonu, która znajduje się w samym centrum miasta, bardzo łatwo dojechać do nas z każdej dzielnicy miasta: Łódź - Widzew, Łódź - Górna, Łódź - Polesie, Łódź - Śródmieście i Łódź Bałuty. 

Zapraszamy też klientów z pobliskich miast: Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa, Pabianic, Ksawerowa, Nowosolnej czy Rąbienia. 


Salon czynny:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Wszystko zaczęło się w 2008 r. w Łodzi od depilacji laserowej - marzyliśmy o miejscu, w którym można trwale, bezboleśnie i w rozsądnej cenie usunąć niechciane owłosienie. To właśnie w tym mieście po raz pierwszy zaoferowaliśmy zupełnie nowe podejście do zabiegów estetycznych.

Za sukcesem Laser Delux, prócz nowatorskich technologii, stoją przede wszystkim ludzie - doświadczeni kosmetolodzy, po studiach medycznych i licznych szkoleniach. To oni tworzą przyjazną, swobodną atmosferę podczas zabiegów i służą swoją radą na bezpłatnych konsultacjach. Możesz mieć pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach!

Depilacja nóg, pach, okolic bikini, pleców czy depilacja wąsika - to nie są dla nas tematy tabu. Usuniemy włoski z każdej partii ciała. Chcemy kompleksowo troszczyć się o cerę, skórę i sylwetkę naszych klientów, dlatego ciągle się rozwijamy - udoskonalamy naszą ofertę i powiększamy sieć salonów. Otworzyliśmy już 22 gabinetów Laser DeLux w całej Polsce!

Usuwamy przebarwienia, piegi, tatuaże, redukujemy rozstępy i blizny (np. po trądziku), zamykamy naczynka. Dzięki laseroterapii skutecznie pozbywamy się niechcianych śladów na ciele i twarzy. Nowością w naszych salonach są zabiegi trychologiczne, które wzmacniają kondycję włosów i pomagają w walce z schorzeniami, takimi jak wypadanie włosów czy łysienie.

Katarzyna Grabarz

Kosmetolog

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku Kosmetologia. W zawodzie pracuję od 2005 roku, a swoją przygodę z Laser Delux zaczęłam w 2012 roku. Specjalizuję się zarówno w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej, jak i w makijażu permanentnym. Najważniejszy jest dla mnie uśmiech i zadowolenie klienta oraz jego zaufanie zdobyte podczas zabiegów.

Monika Pikul

Kosmetolog

Edyta Kabulska

Kosmetolog

Wirtualny spacer

Adres:

Opole
ul. Reymonta 18

tel.: +48 77 459 39 79
tel.: +48 506 328 628


Salon Laser DeLux w Opolu znajduje się  w niedalekiej odległości ok 300m od Dworca Głównego. Po przeciwnej stronie Salonu Laser DeLux znajduje się przystanek MZK oraz Publiczna Szkoła Podatawowa nr 1.  

Znajdujemy się centrum miasta, jest to lokalizacja dogodna dla wszystkich, łatwo trafia do nas mieszkańcy dzielnic: Opole-Chabry, Opole-Malina, Opole-ZWM, Opole-Zaodrze, Opole-Chmielowice. Zapraszamy także mieszkańców pobliskich miejscowości: Nysa, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Olesno, Kluczbork, Namysłów, Brzeg
 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00
Sobota: od 9:00 do 15:00

O salonie

Laser DeLux® w Opolu mieści się przy ul. Reymonta 18. Zabiegiem, w którym jesteśmy zdecydowanie najlepsi, jest trwała depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego LIGHTSHEER® DUET™. To nowatorskie urządzenie, które posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.


W naszym salonie w Opolu można wykonać nie tylko zabieg depilacji laserowej. Specjalizujemy się również w mezoterapii igłowej, dużym zainteresowaniem wśród klientek cieszy się zabieg zwany potocznie „wampirzym liftingiem”, a jest to nic innego jak podanie podskórne osocza bogatopłytkowego, uzyskanego poprzez odwirowanie krwi własnej klienta – wykonanie serii zabiegów przynosi znakomite efekty w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Dla osób borykających się z obrzękami, sińcami pod oczami, lub chcących ujędrnić swoje ciało i pozbyć się cellulitu polecamy zabieg karboksyterapii, który polega na podskórnym podaniu niedużych, kontrolowanych dawek C02 (dwutlenku węgla) i jako jedna z niewielu metod daje spektakularne efekty.


Niedoskonałości skórne w naszym salonie przestają być problemem, nie mamy sobie równych w zamykaniu naczynek, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów, czy też odmładzaniu skóry, a wszystko to dzięki laserowi frakcyjnemu FOTONA SPECTRO SP. Laser FOTONA to najbardziej zaawansowany technologicznie system laserowy na świecie i najpotężniejsza kombinacja laserów neodymowo-yagowego Nd-Yag i erbowo-yagowego Er-Yag.Dużą popularnością w naszym salonie cieszą się także zabiegi modelowania sylwetki za pomocą urządzenia CRYOLIPOLYSIS IV PRO. Urządzenie dzięki 4 niezależnym głowicom pomaga walczyć z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, poprzez schłodzenie tkanki do temperatury -5 stopni.


Kadra w Opolu składa się wyłącznie z doświadczonych w zawodzie osób, które ukończyły studia medyczne i szereg szkoleń z zakresu zabiegów laserowych na urządzeniach, na których pracujemy.


Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję. Nasz salon to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy bezpłatną próbę i konsultację medyczną, aby zminimalizować do zera ryzyko powikłań po zabiegu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

 

Hanna Słodkowska

Kosmetolog

Ukończyłam kosmetologię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Biotechnologię Kosmetologiczną na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodem kosmetologa związana jestem od 2009 roku, a w Laser Delux pracuję od 5 lat. Specjalizuję się w profilaktyce anti-aging oraz wykorzystaniu zaawansowanych metod, technologii i urządzeń medycznych w niwelowaniu objawów starzenia się skóry. Największa satysfakcja dla mnie to uśmiech i zadowolenie klienta.

Monika Szubert

Kosmetolog

Ukończyłam Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu na kierunku Kosmetologia. W Laser Delux pracuję od 2 lat. Specjalizuję się w peelingach chemicznych oraz w zabiegach łączonych, które przynoszą znakomite rezultaty w wielu defektach skórnych. Sama wcześniej wykonuję zabiegi na sobie, żeby zaoferować klientom to, co najskuteczniejsze

Aleksandra Stańczyk

Kosmetolog

Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku kosmetologia specjalistyczna. W mojej pracy najważniejszy dla mnie jest klient i jego potrzeby, do których zawsze podchodzę indywidualnie. Specjalizuję się w zabiegach z wykorzystaniem laserów medycznych i zabiegach modelowania sylwetki. W Laser DeLux pracuję od ponad 2 lat.

Natalia Koy

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Opolu, którą ukończyłam w 2014 roku. Z Laser DeLux jestem związana od 2016 roku. Specjalizuję się w laseroterapii. Wykonywanie depilacji laserowej, redukcja blizn, rozstępów i innych zabiegów laserowych sprawia mi dużo radości i satysfakcji bo zawsze widzę zadowolenie klientów oraz doskonale efekty.

Wirtualny spacer

Adres:

Płock
ul. 1 Maja 6

tel.: +48 737 836 092

Salon Laser DeLux w Płocku znajduje się tuż obok Urzędu Skarbowego w Płocku oraz w pobliżu ulicy Tumskiej która jest głównym "deptakiem" dla mieszkańców Płocka. Obok salonu Laser DeLux mieści się także potocznie zwana "Jagielonka" czyli Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku.

Zapraszamy do nas także klientów z miejscowości: Kutno, Gostynin, Łąck, Sierpc, Biała, Maszewo, Słupno, Bielsk, Drobin, Płońsk, Ciechanów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00

Sobota: od 9:00 do 14:00

Istnieje możliwość wydłużenia godzin pracy na życzenie klienta. Terminy ustalamy telefonicznie.

O salonie

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET® firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Nasi Klienci mogą wykonać u nas już nie tylko depilację laserową, ale i mezoterapię, mikrodermabrazję czy makijaż permanentny oraz kriolipolizę. 

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy! 

Ewelina Majchrzak

Manager Salonu / Kosmetolog

Ukończyłam Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuję od 2012 roku. Najbardziej lubię wykonywać mezoterapię igłową, karboksyterpię oraz makijaż permanentny. Do pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem, stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Prywatnie jestem młodą mężatką, w wolnym czasie uwielbiam kubek pysznej kawy, koc i dobry film.

Aleksandra Rulkiewicz

Kosmetolog

Jestem absolwentką Toruńskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, kierunek kosmetologia. Na początku swojej drogi zawodowej specjalizowałam się w zabiegach pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Obecnie wykonuję m.in depilację laserową. Kosmetologia jest moją pasją, więc praca z ludźmi daje mi wiele radości i satysfakcji. W wolnym czasie spędzam czas z rodziną, śledzę nowinki kosmetyczne oraz doskonalę swoje umiejętności w zakresie wizażu.

Adres:

Poznań
ul. Zwierzyniecka 32/35
60-814 Poznań 

tel.: 61 293 91 74
tel.: +48 883 120 880

Salon Laser Delux w Poznaniu znajduje się 350 m od Rynku Jeżyckiego - jednego z najpopularniejszych targowisk owocowo-warzywnych i kwiaciarskich w Poznaniu, zlokalizowany blisko centrum. W pobliżu salonu około 400 m przy ulicy Polnej znajduje się Ginekologiczno- Położniczy Szpital Kliniczny. Od jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych - Ronda Kaponiera dzieli nas zaledwie 500 metrów. Wejście do salonu znajduje się od ulicy Kraszewskiego. 

Zapraszamy też klientów z pobliskich miejscowości: Kościana, Swarzędza, Suchego Lasu, Obornik, Kórnika, śremu, Tarnowa Podgórnego.


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 21:00
Sobota: od 08:00 do 16:00

O salonie

Specjalizujemy się w zabiegach: depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapi, kriolipolizy, redukcji rozstępów i blizn oraz usuwaniu przebarwień oraz zamykaniu naczynek. Posiadamy świetne zabiegi laserowego odmładzania skóry i redukcji zmarszczek, które wykonujemy laserem ALMA® HARMONY XL.


Depilację laserową wykonujemy renomowanym, najlepszym na rynku urządzeniem firmy Lumenis LIGHTSHEER® DUET®. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe! Wspaniałe rezultaty przynosi również mezoterapia igłowa. To zabieg, który polega na podaniu śródskórnie małych dawek substancji aktywnych w celu: spłycenia płytkich i głębokich zmarszczek, dogłębnego nawilżenia przesuszonej skóry, ujędrnienia, jak i uwydatnienia konturów twarzy. Zabieg doskonale działa również na cerę trądzikową, niweluje cellulit, worki pod oczami, minimalizuje wypadanie włosów oraz redukuje przebarwienia. Innym zbiegiem pozwalającym na pozbycie się rozstępów, cellulitu, obrzęku nóg, przywrócenia jędrności skóry jak i wielu innych problemów skórnych jest karboksyterapia. Obydwa zabiegi pozwalają cieszyć się fenomenalnymi i trwałymi efektami w bardzo krótkim czasie.


Posiadamy w naszej ofercie również najnowszy laser ALMA HARMONY XL , który doskonale sprawdza się w walce z rozstępom i bliznami. Dodatkowym jego atutem jest możliwość pozbycia się przebrawień, usunięcia tatuażu oraz zamknięcia naczyń. Znakomite efekty przynosi również zabieg laserowego odmładzania skóry.


Osoby zmagające sie z nadmierną tkanką tłuszczową, którą ciężko wyeliminować mogą poddać się w naszym gabinecie zabiegowi jakim jest Kriolipoliza LIPOCRYO®, który polega na niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą niskiej temperatury.


Dobro Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze, przed każdym pierwszym zabiegiem, przeprowadzamy darmową konsultacja z kosmetologiem w celu wykluczenia przeciwwskazań i uczulenia na światło lasera. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kosmetologów po ukończonych studiach medycznych oraz przebytych kursach i szkoleniach przygotowujących do pracy w Laser DeLux®.

Nasz salon to ciepła i przyjazna atmosfera, dlatego Klienci, których zaufanie już zdobyliśmy z chęcią wracają do nas na kolejne zabiegi.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Izabela Kamińska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Poza kosmetologią jestem miłośniczką aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.

Klaudia Wojtowicz

Kosmetolog

Ukończyłam studia kosmetologiczne na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji. Specjalizuję się w depilacji laserowej. Cechuje mnie ambicja oraz zaangażowanie. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt i dobrej kuchni.

Agata Ptak

Kosmetolog

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Kaliszu. Specjalizuje się w zabiegach laserowych. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt.

Jolanta Dawidziak

Kosmetolog

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz studia magisterskie- kierunek dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prywatnie staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem miłośniczką górskich wędrówek.

Anna Manujłow

Kosmetolog \ Manager

Ukończyłam Wyższą Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach laserowych. W wolnym czasie najbardziej lubię bawić się z córka, uprawiać sport, czytać książki i podróżować.

Zuzanna Kowalczak

Kosmetolog

Ukończyłam studia na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.Jestem doświadczonym kosmetologiem, szczególnie w depilacji laserowej. W chwilach wolnych zajmuje się fotografią, muzyka oraz wizażem. Moim zainteresowaniem jest także immunologia, w szczególności immunologia skóry.

Adres:

Sosnowiec
ul. Targowa 9

tel.: +48 512 234 512

Drodzy Klienci!

Od 28.06.2019 r. salon w Laser DeLux Sosnowcu łączy siły z salonem Laser DeLux w Katowicach. Wszystkie zabiegi będą kontynuuowane w salonie w Katowicach na ul. Francuskiej 2. Nie zmienia się nic, poza lokalizacją - w Katowicach również wykonujemy depilację laserową i inne zabiegi, pracujemy na tym samym sprzęcie!Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

Adres:

Szczecin
ul. Aleja Wojska Polskiego 36

tel.: 737 481 971

 

Salon Laser Delux w Szczecinie mieści się na al. Wojska Polskiego, która jest najdłuższą szczecińską ulicą, pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Bramą Portową. Nieopodal znajduje się Pasaż Bogusława, który jest miejscem częstych spotkań biznesowych i towarzyskich mieszkańców SzczecinaNiedaleko salonu mieści się Galeria Sztuki Henryka Sawki i kultowy już Bar „Szczeciński Pasztecik”.

Dogodna lokalizacja salonu, pozwala mieszkańcom łatwo dojechać z każdej części miasta, dzielnic: Śródmieście, Stare Miasto, Pogodno, Niebuszewo, Krzekowo. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z zachodnimi sąsiadami, Niemcami. Od Berlina dzieli nas zaledwie 150km.

Zapraszamy klientów z okolicznych miast: Goleniów, Nowogard, Stargard, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia, Międzyzdrojów, Pyrzyc. 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 21:00
Sobota: od 9:00 do 17:00

Adres:

Toruń
ul. Lubicka 37

tel.: +48 56 612 60 95
tel.: +48 512 115 113

Salon Laser Delux w Toruniu znajduje się ok 200 m od Lidla na ulicy Targowej w stronę starego miasta. Cenną wskazówka dla osób poruszających się komunikacją miejską jest znajdujący się nieopodal przystanek tramwajowy Gołębia. Charakterystycznym punktem odniesienia dla kierowców jest fotoradar przy ulicy Lubickiej mieszczący się 10 m od naszego gabinetu. 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić salonu w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt z salonem.
Postaramy się dostosować godzinę zabiegu do Państwa oczekiwań 

O salonie

tl_files/kadra/torun.jpg

Nasz gabinet powstał z myślą o klientach świadomych i niezwykle wymagających. Torunianom oferujemy nowoczesne i profesjonalne zabiegi z obszaru kosmetyki estetycznej i laserowej.

Jesteśmy specjalistami w depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapii i kriolipolizie.

Depilację laserową wykonujemy renomowanym, najlepszym na rynku urządzeniem firmy Lumenis LIGHTSHEER® DUET™. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe.

Podążanie za trendami branży oraz wieloletnie doświadczenie marki spowodowało, że do naszych zabiegów starannie selekcjonujemy dostępne na rynku preparaty i sprzęty wybierając tylko te, które wykazują się największą skutecznością i bezpieczeństwem.

Oddział w Toruniu to przede wszystkim rzetelny i kompetentny personel. Istotą i miarą naszej pracy jest ciągłe dążenie do perfekcji w zawodzie, który jest przede wszystkim naszą pasją. Chcąc realizować Państwa potrzeby, toruńska kadra uczestniczy w nowatorskich szkoleniach stale poszerzając nabytą wiedzę i doskonaląc swoje umiejętności.

Mieszkańcy Torunia – to Wasze potrzeby wyznaczają ramy naszych działań. Obecnie w ofercie posiadamy zabiegi, które w kompleksowy sposób pozwolą zadbać o kondycję skóry twarzy, zniwelować niedoskonałości oraz wymodelować sylwetkę. Niebawem rozpoczniemy również współpracę z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii - tak, aby również w tej dziedzinie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Patrycja Sarnowska

Kosmetolog

Jest osobą ambitną, pracowitą, skrupulatną i zadaniową. To ona stawia co rusz nowe wyzwania nie tylko przed sobą, ale i resztą naszego zespołu. Zawsze pogodnie patrzy w przyszłość, pełna pozytywnej energii, zdecydowanie ciężko się z nią nudzić. Ekspert do zadań specjalnych, każda terapia wybrana przez Patrycję poprzedzona jest wnikliwą analizą, tak aby każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. Do szaleństwa zakochana w trzylatce o imieniu Michalina.

Martyna Szczucka

Kosmetolog

Nasza specjalistka od stylizacji. O dłoniach i stopach wie niemal wszystko.Temu co robi towarzyszy ogromne zaangażowanie poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Niezwykle precyzyjna, staranna, z wnikliwą dokładnością wyczarowuje cuda na dłoniach i stopach naszych klientów. Prywatnie mama dwójki chłopców. Dzień bez kremu do rak i balsamu do ust uważa za stracony. Wulkan pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta, zdecydowanie kocha to co robi.

Sonia Lewandowska

Kosmetolog

Na pierwszy rzut oka dość tajemnicza, nieco romantyczna, bardzo uprzejma, taktowna i sympatyczna. W towarzystwie Soni, każdy nawet najmniej przyjemny zabieg, przebiega w miłej atmosferze. Doskonale łączy to co w zawodzie kosmetologa najważniejsze: umiejętność słuchania oraz wewnętrzną determinację. Poza tym, że doskonale zna się na swojej pracy jest naszym człowiekiem od trudnych wyzwań. " Pierwiastkiem męskim" w babskim zespole, przykręci, wywierci, powiesi ramkę - jednym słowem człowiek orkiestra.

Agata Sokół

Kosmetolog

Jest osobą niezwykle pilną, pracowitą i rzetelną. Kosmetologia jest przede wszystkim jej pasją, a ciągłe poszerzanie wiedzy uważa wręcz za obowiązek. Oddając się w ręce Agaty, możecie być naprawdę spokojni. Doskonale zadba o wasze ciała i kondycję skóry twarzy. Z nią sukces jest wręcz gwarantowany. Zdradzimy w zaufaniu, że jest absolutną fanką czekolady i powieści romantycznych.

Aleksandra Brodzik

Kosmetolog

Zdecydowanie najbardziej kolorowa dusza zespołu. Jej zaraźliwy śmiech słychać nawet za murami naszego gabinetu. W zawodzie kosmetologa wyróżnia ją dbałość o szczegóły, staranność i skrupulatność. Nie boi się wyznaczać sobie nowych celów oraz ciężkiej pracy potrzebnej do ich realizacji. W praktyce zawodowej najbardziej stawia na sprawdzone rozwiązania, kocha pracę z laserami i to jakie efekty przynoszą.

Wirtualny spacer

Posiadamy aż 3 salony Laser Delux w Warszawie. Dojazd do naszych salonów jest dostępny z każdej dzielnicy Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów,  Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.


Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002

Salon Laser DeLux przy ulicy Widok 16 znajduję się ok. 120m od Warszawskiej Rotundy. W samym sercu miasta ok 80m od salonu znajduję się kawiarnia Starbucks, w której można rozkoszować się pyszną kawą z przyjaciółmi. W niedalekiej odległości od naszego gabinetu znajduję się Pasaż Handlowy Centrum z licznymi sklepami takimi jak: H&M, TKMaxx, Mango i Zara.

Ze względu na lokalizację, do naszego salonu można dojechać z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.
Przystanek tramwajowy i autobusowy 'Centrum" umożliwia przesiadki do dowolnej dzielnicy Warszawy tj. Wola, Ochota, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Gocław. 
W odległości 900m od naszego salonu znajduję się Dworzec Centralny. Dzięki, tej lokalizacji odwiedzają nas klienci z podwarszawskich miejscowości takich jak : Sochaczew, Skierniewice, Legionowo, Łomianki czy Otwock.
Niedaleko gabinetu ok 800m znajduję się linia metra M1 - łącząca ze sobą Młociny i Kabaty, a w drugim kierunku od salonu ok 750m znajduję się druga linia metra M2 - łącząca prawo i lewo brzeżną Warszawę.

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Posiadamy aż 3 salony Laser Delux w Warszawie. Dojazd do naszych salonów jest dostępny z każdej dzielnicy Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów,  Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.


Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002

Salon Laser DeLux przy ulicy Widok 16 znajduję się ok. 120m od Warszawskiej Rotundy. W samym sercu miasta ok 80m od salonu znajduję się kawiarnia Starbucks, w której można rozkoszować się pyszną kawą z przyjaciółmi. W niedalekiej odległości od naszego gabinetu znajduję się Pasaż Handlowy Centrum z licznymi sklepami takimi jak: H&M, TKMaxx, Mango i Zara.

Ze względu na lokalizację, do naszego salonu można dojechać z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.
Przystanek tramwajowy i autobusowy 'Centrum" umożliwia przesiadki do dowolnej dzielnicy Warszawy tj. Wola, Ochota, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Gocław. 
W odległości 900m od naszego salonu znajduję się Dworzec Centralny. Dzięki, tej lokalizacji odwiedzają nas klienci z podwarszawskich miejscowości takich jak : Sochaczew, Skierniewice, Legionowo, Łomianki czy Otwock.
Niedaleko gabinetu ok 800m znajduję się linia metra M1 - łącząca ze sobą Młociny i Kabaty, a w drugim kierunku od salonu ok 750m znajduję się druga linia metra M2 - łącząca prawo i lewo brzeżną Warszawę.

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Egejska 17, unit 5

tel.: +48 728 943 444

Salon Laser Delux Egejska znajduje się ok 800 m od centrum handlowego Sadyba Best mall. Obok salonu znajduje się przystanek św.Bonifacego oraz Trudkawiecka. W pobliżu salonu znajduje się dużo bezpłatnych miejsc postojowych

Ze względu na lokalizację salonu łatwo i szybko można dojechać do nas z Wilanowa, Mokotowa, Ursynowa, Wawra, Gocławia, Rembertowa. Niewątpliwie duym atutem jest duża dostępność, bezpłatnych miejsc parkingowych. 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

O salonie

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™™ firmy Lumenis®® bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser PALOMAR™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia.

Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA czyli odchudzanie zimnem.

Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Aleksandra Ciskowska

Kosmetolog

Andżelika Nowak

Kosmetolog

Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie specjalizacji w zakresie Kosmetologii Medycznej. Biorę udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w nowoczesnych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem zaawansowanych procedur laseroterapii oraz laserowym usuwaniu zmian skórnych, blizn i tatuaży, jak również w zabiegach wzmacniających włosy i skórę głowy. W swojej pracy kładę szczególny nacisk na komfort pacjenta i wzajemne zaufanie. Nie boję się trudnych wyzwań, a zadowolenie klientów i osiągnięcie zamierzonych efektów terapii traktuję jako wyznacznik swojej pracy.

Marta Korycka

Kosmetolog

Wirtualny spacer

Adres:tl_files/img/mapka3.png

Warszawa
ul. Hanki Czaki 2 lok.10 vis a vis stacji Metra Marymont
(Wejście od ul. Ks.Popiełuszki)

kom.: +48 799 850 149

Salon Laser DeLux w Warszawie przy ul. Hanki Czaki 2 w Warszawie znajduje się w pobliżu stacji Metra M1 Marymont. Wejście do salonu od ul. Popiełuszki stanowiącej trasę przelotową do Trasy Toruńskiej. Salon mieści się w budynku Apartamenty Stary Żoliborz.

 


Serdecznie zapraszamy klientów z pobliskich miast: Legionowo, Płońsk, Wyszków, Pruszków, Marki, Jabłonna, Łomianki, Wołomin.

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

O salonie

Naszą chlubą są zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™firmy Lumenis® bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser Alma™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia.

Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA, czyli odchudzanie zimnem.

Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Paulina Bagińska

Kosmetolog

Kosmetolog z wyboru , przygodę z kosmetologią zaczęła od kursu wizażu. Kolejnym naturalnym krokiem był wybór kierunku Kosmetologia. Tytuł Magistra uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jest wielbicielka naturalnej pielęgnacji i stymulacji pracy skóry. Według niej systematyczność to podstawa efektu!

Zuzanna Chodubska

Kosmetolog

Pracuje jako kosmetolog od niespełna 4 lat. Specjalizuje się w zabiegach fotoodmładzania i DermaPen. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki i spacerować na świeżym powietrzu.

Julia Kononowicz

Kosmetolog

Pracuje jako kosmetolog od ponad 5 lat. Najlepiej czuje się wykonując zabiegi modelujące sylwetkę, jak chociażby Endermologia Alliance. Zafascynowana kosmetologią od czasów szkolnych, spełnia się w zawodzie. W wolnych chwilach poświęca się podróżom.

Nadia Keller

Kosmetolog

Pracuje, jako kosmetolog od 2 lat. Uwielbia wykonywać zabiegi mezoterapii igłowej i osocza bogatopłytkowego. W wolnych chwilach po prostu odpoczywa przy dobrym filmie.

Anna Rogulska

Kosmetolog

Absolwentka Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie. Kosmetolog z pasji i powołania już od maleńkości. Lubi pracę z ludźmi i dba o to, by za pomocą wykonywanych przez nią zabiegów podnosić Klientom pewność siebie, poprawiać nastrój. Jej ulubionymi zabiegami są zabiegi depilacyjne i mezoterapia igłowa.

Posiadamy aż 3 salony Laser Delux w Warszawie. Dojazd do naszych salonów jest dostępny z każdej dzielnicy Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów,  Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.


Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002

Salon Laser DeLux przy ulicy Widok 16 znajduję się ok. 120m od Warszawskiej Rotundy. W samym sercu miasta ok 80m od salonu znajduję się kawiarnia Starbucks, w której można rozkoszować się pyszną kawą z przyjaciółmi. W niedalekiej odległości od naszego gabinetu znajduję się Pasaż Handlowy Centrum z licznymi sklepami takimi jak: H&M, TKMaxx, Mango i Zara.

Ze względu na lokalizację, do naszego salonu można dojechać z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.
Przystanek tramwajowy i autobusowy 'Centrum" umożliwia przesiadki do dowolnej dzielnicy Warszawy tj. Wola, Ochota, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Gocław. 
W odległości 900m od naszego salonu znajduję się Dworzec Centralny. Dzięki, tej lokalizacji odwiedzają nas klienci z podwarszawskich miejscowości takich jak : Sochaczew, Skierniewice, Legionowo, Łomianki czy Otwock.
Niedaleko gabinetu ok 800m znajduję się linia metra M1 - łącząca ze sobą Młociny i Kabaty, a w drugim kierunku od salonu ok 750m znajduję się druga linia metra M2 - łącząca prawo i lewo brzeżną Warszawę.

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Posiadamy aż 3 salony Laser Delux w Warszawie. Dojazd do naszych salonów jest dostępny z każdej dzielnicy Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów,  Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.


Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002

Salon Laser DeLux przy ulicy Widok 16 znajduję się ok. 120m od Warszawskiej Rotundy. W samym sercu miasta ok 80m od salonu znajduję się kawiarnia Starbucks, w której można rozkoszować się pyszną kawą z przyjaciółmi. W niedalekiej odległości od naszego gabinetu znajduję się Pasaż Handlowy Centrum z licznymi sklepami takimi jak: H&M, TKMaxx, Mango i Zara.

Ze względu na lokalizację, do naszego salonu można dojechać z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.
Przystanek tramwajowy i autobusowy 'Centrum" umożliwia przesiadki do dowolnej dzielnicy Warszawy tj. Wola, Ochota, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Gocław. 
W odległości 900m od naszego salonu znajduję się Dworzec Centralny. Dzięki, tej lokalizacji odwiedzają nas klienci z podwarszawskich miejscowości takich jak : Sochaczew, Skierniewice, Legionowo, Łomianki czy Otwock.
Niedaleko gabinetu ok 800m znajduję się linia metra M1 - łącząca ze sobą Młociny i Kabaty, a w drugim kierunku od salonu ok 750m znajduję się druga linia metra M2 - łącząca prawo i lewo brzeżną Warszawę.

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

O salonie

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™ bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser Alma™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia.

Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA, czyli odchudzanie zimnem.

Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Emilia Głowacka

Kosmetolog

Absolwentka Instytutu Medycznego na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości oraz absolwentka Społecznej Akademii Nauk. Kosmetolog z pasji i wykształcenia. Liczne kursy i szkolenia z dziedziny kosmetologii pozwalają jej łączyć wiele technik zabiegowych i dzięki temu osiągnąć najlepsze rezultaty. Jej ulubioną techniką zabiegową jest wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w połączeniu z mikronakłuwaniem. Emilia lubi wyzwania, ale przede wszystkim cechuje ją poczucie humoru i pogoda ducha. Jej przyjazne nastawienie do klienta pozwala zmniejszyć dyskomfort podczas najbardziej inwazyjnych zabiegów.

Małgorzata Rosa

Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją Kosmetologia praktyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia to jej pasja o czym świadczą liczne kursy i szkolenia. Począwszy od zabiegów relaksacyjnych na ciało i twarz, aż po laseroterapię, karboksyterapię, zabiegi mikronakłuwania i mezoterapii igłowej. W pracy priorytetem jest dla niej dobre samopoczucie klienta oraz indywidualne podejście do jego potrzeb.

Magdalena Kubina

Kosmetolog

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Kosmetolog z zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Posiada liczne kursy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Stale rozwija się uczestnicząc w kongresach, seminariach oraz licznych szkoleniach. Posiada indywidualne podejście do każdego klienta. W wolnym czasie rozwija swoje hobby jakim jest rysunek.

Wirtualny spacer

Adres:

Laser DeLux Wrocław
ul. Kołłątaja 8

tel.: +48 537 007 089

 

Salon Laser DeLux we Wrocławiu jest położony przy ulicy Hugona Kołłątaja 8, przy skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki, pomiędzy Dworcem Głównym a Galerią Dominikańską. Najbliższe przystanki tramwajowe to Wzgórze Partyzantów oraz Dworzec Główny. Dzięki położeniu salonu w samym centrum Wrocławia i bliskości Dworca Głównego.
 
Dogodny dojazd mają do nas klienci ze wszystkich dzielnic i okolic miasta, jak również z Oleśnicy, Kłodzka, Obornik Śląskich, Trzebnicy, Świdnicy, Oławy, Dzierżoniowa, Środy Śląskiej i innych regionów całego Dolnego Śląska.

Posiadamy bardzo dobry dojazd dla naszego salonu z każdej części Wrocławia: Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki, Partynice, Jagodno  Wysoka, Biskupin, Zalesie, Zacisze


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 22:00

Sobota: od 8:00 do 17:00

O salonie

Laser DeLux we Wrocławiu mieści się przy ul. Kołłątaja 8. Zabiegiem, w którym jesteśmy zdecydowanie najlepsi, jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego LIGHTSHEER® DUET. To nowatorskie urządzenie, które posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA  oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

W naszym salonie Laser DeLux we Wrocławiu można wykonać nie tylko zabieg bezbolesnej depilacji  laserowej. Specjalizujemy się również w mezoterapii igłowej, zamykaniu naczynek, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów, czy też odmładzaniu skóry. Wykonujemy również zabiegi karboksyterapii - to metoda, która świetnie sprawdza się w walce z cellulitem czy wypadającymi włosami.

Kadra we Wrocławiu składa się wyłącznie z doświadczonych w zawodzie osób, które ukończyły studia medyczne i szereg szkoleń z zakresu depilacji na urządzeniu, na którym pracujemy.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję. Nasz salon to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonywana jest bezpłatna próba laserowa i konsultacja medyczna, aby zminimalizować do zera ryzyko powikłań po zabiegu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Alicja Pawlak

Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii z kilkuletnim doświadczeniem. W Laser Delux pracuję od 2018r. Specjalizuję się w laseroterapii oraz iniekcji. W swoją pracę angażuję całą zdobytą wiedzę, pasje oraz serce. Niesienie pomocy pacjentom stawiam na pierwszym miejscu, a radość każdej osoby zadowolonej z zabiegu sprawią, że z uśmiechem witam każdy nowy dzień w pracy. Moim hobby jest wizaż, podróże, a nudę zabijam dobrą książką.

Natalia Dubas

Kosmetolog

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Medycznej oraz Wyższej Szkoły fizjoterapii, gdzie uzyskałam tytuł magistra. W Laser Delux pracuję od 2015r., specjalizuję się w zabiegach iniekcyjnych oraz laseroterapii. Bezustannie poszerzam swoją wiedzę,nie tylko z zakresu kosmetologii, wierząc że ciągły rozwój pozwoli mi holistyczne zadbać o klienta. W czasie wolnym,najlepszym sposobem na relaks jest dla mnie kubek czarnej kawy i książka.

Aleksandra Wolańska

Kosmetolog

Jestem absolwentką WSSP w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, z tytułem magistra kosmetologii. Jestem osobą pełną pasji do tego co robię z ukierunkowaniem na dobro oraz lepsze samopoczucie moich klientów, co w konsekwencji daję mi ogromna satysfakcje z wykonywanej pracy. Do każdego mojego klienta podchodzę bardzo indywidualnie oraz profesjonalne, co skutkuje sukcesem oraz zadowoleniem zarówno pacjenta jak i moim. Jestem wielką miłośniczką psów, a wolne chwile najchętniej spędzam przy dobrym filmie z rodziną lub bliskimi :)

Historia firmy Laser Delux

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2008 roku w mieście Łodzi. Właśnie w tym mieście powstała idea stworzenia miejsca, które pokochają kobiety. Chcieliśmy dać Paniom możliwość wykonywania profesjonalnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią ich komfort i samopoczucie. To miało być miejsce tylko dla nich!

Swoje działania zaczęliśmy od zabiegów bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej. To właśnie dzięki niej kobiety wybrały salony Laser Delux, których z roku na rok w całej Polsce przybywało.Chcieliśmy zaoferować najlepszy sprzęt dostępny na rynku, aby wykonywać usługi na światowym poziomie. Zdecydowaliśmy się na laser LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę ponieważ od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej.

W tej chwili posiadamy 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn: karboksyterapię, mezoterapię igłową, kriolipolizę, zabiegi laserami frakcyjnymi, termolifting Zaffiro, endermologię alliance i wiele innych . Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę fachowo zadbają o Twoją urodę. Podczas pierwszej wizyty nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla Twojej skóry i wykona próbę laserową, jeżeli celem Twoich wizyt w naszym salonie ma być depilacja laserowa.