WYBIERZ SALON:

Adres:

Białystok
ul. Nowy Świat 3 lok 9

tel.: 85 674 79 66
tel.: +48 795 483 418


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Placówka Laser DeLux w Białymstoku mieści się w samym centrum miasta - przy ul. Nowy Świat 3.

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET™ firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Można u nas już wykonać karboksyterapię oraz mezoterapię! W tych dziedzinach wykorzystujemy najnowsze dostępne na świecie technologie oraz współpracujemy z doświadczonymi specjalistami medycyny estetycznej.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Monika Karawajczyk

Kosmetolog

Tytuł magistra kosmetologii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Mam to szczęście, że wybrałam zawód który uwielbiam - dzięki temu praca jest jednocześnie moją pasją. Najbardziej lubię wykonywać zabiegi karboksyterapii i depilacji laserowej. Wolny czas poświęcam najbliższym, fotografii i gotowaniu. Bardzo cenię możliwość pracy z drugą osobą oraz nieustanne szkolenia w branży.

Marta Czech

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Praca jest moją pasją, a szczególnie praca z igłą. Zabiegi mezoterapii i karboksyterapii nie są mi więc obce. Specjalizuję się również w zabiegach laserowych. W wolnych chwilach lubię długie spacery oraz spotkania z przyjaciółmi. Uśmiech jest moją wizytówką, a zadowolenie klientów najlepszą nagrodą.

Adres:

Bielsko-Biała
ul. Szkolna 2

tel.: +48 785 100 736
tel.: +48 786 106 736


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

Wirtualny spacer

Adres:

Bydgoszcz
ul. Mieczysława Karłowicza 22 lok. 42

tel.: +48 506 610 131


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić salonu w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt z salonem.
Postaramy się dostosować godzinę zabiegu do Państwa oczekiwań 

O salonie

Salon Laser DeLux® w Bydgoszczy mieści się przy ul. Karłowicza 22 lok 42.

Nasz gabinet powstał z myślą o klientach świadomych i niezwykle wymagających. Oferujemy nowoczesne i profesjonalne zabiegi z obszaru kosmetyki estetycznej i laserowej.

Jesteśmy specjalistami w depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapii i kriolipolizie.

Depilację laserową wykonujemy najlepszym na rynku urządzeniem firmy Lumenis LIGHTSHEER® DESIRE™. Jest to najnowsza wersja renomowanego urządzenia LIGHTSHEER®. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe.

Podążanie za trendami branży oraz wieloletnie doświadczenie marki spowodowało, że do naszych zabiegów starannie selekcjonujemy dostępne na rynku preparaty i sprzęty wybierając tylko te, które wykazują się największą skutecznością i bezpieczeństwem. 

Obecnie w ofercie posiadamy zabiegi, które w kompleksowy sposób pozwolą zadbać o kondycję skóry twarzy, zniwelować niedoskonałości oraz wymodelować sylwetkę. Niebawem rozpoczniemy również współpracę z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii - tak, aby również w tej dziedzinie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Agnieszka Jakubicz

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jako kosmetolog pracuję od 2014r. Moją pasją są zabiegi z wykorzystaniem igieł.

Patrycja Melnyczek

Kosmetolog

Kosmetologia to moja pasja. W zawodzie kosmetologa pracuję 9 lat i nie wyobrażam sobie „siebie w innym miejscu”. Jestem szczęściarą, że mój zawód to jednocześnie moja pasja, dzięki temu nigdy tak naprawdę nie jestem w pracy. Specjalizuję się w depilacji laserowej i zabiegach iniekcyjnych.

Wirtualny spacer

Adres:

Częstochowa
ul. Dąbrowskiego 15

kom.: +48 518 290 740

 

e-mail: czestochowa@laserdelux.pl

 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

Adres:

Gdańsk
ul. Grunwaldzka 43

tel.: 58 719 58 41
tel.: +48 507 195 841


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 20:00
Sobota: od 8:00 do 15:00

O salonie

W 2010 roku otworzyliśmy placówkę Laser DeLux®® w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 43.

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET® firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o zabiegi medycyny estetycznej. Nasi Klienci mogą wykonać u nas już nie tylko depilację laserową, ale i mezoterapię, kriolipolizę, karboksyterapię, czy też zabiegi laserem ALMA®, które pozwalają na pozbycie się niedoskonałości skórnych.

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy!

Natalia Stańczyk-Dobrzeniecka

Kosmetolog

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Moją specjalnością są zabiegi z zakresu depilacji laserowej, usuwania rozstępów i blizn oraz mezoterapii. Mówią o mnie “artystyczna dusza” - kocham wizaż oraz sztukę dekorowania wnętrz.

Katarzyna Sierska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej oraz depilacji laserowej. Uwielbiam sport a jeszcze bardziej gotowanie i przygotowywanie deserów, którymi chętnie obdarowywuje innych.

Kamila Domżalska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra Kosmetologii. Z wykształcenia jestem nie tylko kosmetologiem ale i dietetykiem. Specjalistka w dziedzinie depilacji laserowej, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz mezoterapii. Prywatnie jestem miłośniczką tańca i podróżowania oraz szczęśliwą mamą.

Weronika Wierzchoń

Kosmetolog

Z zawodu jestem kosmetologiem - ukończyłam studia na tym kierunku na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Specjalistka w dziedzinie depilacji laserowej i karboksyterapii. Jestem wielką miłośniczką zdrowego stylu życia i wszelkich form aktywności fizycznej, a w szczególności - crossfitu.

Milena Pankiewicz

Kosmetolog

Ukończyłam uczelnię Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Specjalizuję się nie tylko w kosmetyce laserowej, ale także pielęgnacyjnej i upiększającej. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem oraz pasją. Czas wolny spędzam z przyjaciółmi i rodziną. Jestem miłośniczką tańca i siatkówki.

Patrycja Chlewicka

Kosmetolog

Wiedzę z zakresu kosmetologii zdobywałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Specjalizuję się w zabiegach laserowych. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka, które wynika z zainteresowania nie tylko odżywianiem, szeroko pojętą medycyną, ale i psychologią. Spacery lub przejażdżki rowerowe po lesie, joga oraz czytanie na plaży należą do moich ulubionych sposobów spędzania czasu.

Adres:

Gdynia
ul. Antoniego Abrahama 74

tel.: 58 535 06 35 
tel.: 517 281 241


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Placówka Laser DeLux w Gdyni mieści się przy ul. Antoniego Abrahama 74.

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET™ firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kosmetologów posiadających odpowiednie wykształcenie, szkolenia oraz wieloletnie doświadczenie. Wiedza w dziedzinie kosmetologii kadry jest wszechstronna i profesjonalna.

W najbliższym czasie planujemy poszerzyć zakres oferowanych przez nas usług o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Można będzie u nas wykonać karboksyterapię oraz mezoterapię! W tych dziedzinach będziemy wykorzystywać najnowsze dostępne na świecie technologie oraz współpracować z doświadczonymi specjalistami medycyny estetycznej.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy!

Marlena Ziętek

Kosmetolog

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, ukończyłam łódzką Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu o specjalizacji SPA i odnowa biologiczna. Zawód kosmetologa daje mi dużą możliwość rozwoju i poznawania nowych technik pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Ogromnym plusem pracy w tej branży jest brak monotonii a także poznawanie codziennie nowych ludzi. Jeżeli jestem w stanie poprawić ich samopoczucie a zarazem pomóc to dodatkowo motywuje mnie do działania. Wieczory spędzam przy dobrym filmie lub czytając ciekawy thriller. Uwielbiam także jazdę na rowerze oraz fitness

Emilia Szymula

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskałam tytuł magistra. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi mi zadowolenie pacjentów oraz fakt, że poprzez wykonywane przeze mnie zabiegi mogę poprawić ich samoocenę i komfort życia. Wolny czas poświęcam na spotkania z przyjaciółmi oraz podróże

Natalia Mościcka

Recepcjonistka

W Laser Delux pełnię funkcję recepcjonistki. Lubię swoją pracę bo dzięki niej codziennie poznaje nowych ludzi. W życiu prywatnym fascynuję się kynologią- od dzieciństwa towarzyszą mi czworonogi a w wolnym czasie dokształcam się jako dekorator wnętrz.

Adres:

Kalisz
ul. Majkowska 17a

tel.: 62 742 46 87
tel.: +48 607 055 524


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Laser DeLux® w Kaliszu istnieje od 2010 roku i już od pierwszego dnia usługi wykonywane w naszym salonie cieszą się dużym zainteresowaniem. Jako jedyni w rejonie wykonujemy zabiegi depilacji laserowej, laserem diodowym LIGHTSheer®, który trwale usuwa niechciane owłosienie - jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! To najskuteczniejsza, bezpieczna i bardzo efektywna metoda depilacji.

W naszym salonie wykonywane są również zabiegi mezoterapii igłowej systemem FUSION MESOTHERAPY®. Pozwala ona zniwelować problemy związane z przebarwieniami, zmarszczkami, suchością skóry, cellulitem oraz wypadaniem włosów.

Dużym zainteresowaniem w naszym salonie cieszy się od niedawna popularny w Polsce i przynoszący spektakularne efekty zabieg karboksyterapii wykonywany urządzeniem Julié®. Inteligentny System Julié, samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.

Zmarszczki, rozszerzone pory, przebarwienia lub popękane naczynka, niechciany tatuaż, czy szpecące blizny? Dla nas to nie problem. Dzięki laserowi ALMA® HARMONY XL naszym klientom problem nie będzie spędzał snu z powiek.

W naszej ofercie również posiadamy zabieg kriolipolizy wykonywany urządzeniem LIPOCRYO®. Jeśli chcesz odzyskać zgrabną sylwetkę lub wzmocnić efekt swoich ćwiczeń na siłowni, to idealnym rozwiązaniem jest zabieg kriolipolizy, po którym możesz stracić nawet do 5 cm w obwodzie.

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszym salonie poprzedzone są bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog ocenia stan skóry oraz wyklucza przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kosmetologów posiadających odpowiednie wykształcenie, szkolenia oraz wieloletnie doświadczenie. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Marta Poprawa

Kosmetolog

Jestem absolwentką kosmetologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Kosmetologia od dawna jest moją pasją i ciesze się, że wybrałam zawód, w którym mogę się rozwijać. Wykonuję zabiegi depilacji laserowej, lecz dodatkowo specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz oraz modelujących ciało. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, podróżować i spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny.

Agnieszka Kucharczyk

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, a z Laser DeLux związana jestem od 2012 roku. Posiadam długoletnie doświadczenie w depilacji laserowej, ale specjalizuję się również w mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Moją pasją jest moda i uroda, a także zdrowy styl życia. Uwielbiam chodzić po górach i odkrywać nowe miejsca.

Karolina Nawrocka

Kosmetolog

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Kosmetologia i kosmetyka, to jedno z wielu moich zainteresowań. Lubię podróże, spotkania rodzinne i spędzaniu wolnego czasu na dobrej książce. Interesuję się również zdrowym odżywianiem oraz sportem.

Monika Kurczyńska

Kosmetolog

Swoją pasje z kosmetologia zaczęłam w 2014r. Specjalizuję się nie tylko w kosmetyce laserowej ale także upiększającej i pielęgnacyjnej. Rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w różnych szkoleniach w zakresie zabiegów na twarz i ciało. Lubię podróżować i poznawać nowe miejsca.

Adres:

Katowice
ul. Francuska 2

tel.: +48 503 545 123

 Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić salonu w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt z salonem.
Postaramy się dostosować godzinę zabiegu do Państwa oczekiwań.

Adres:

Kielce
ul. Wesoła 13/15

tel.: +48 606 311 211


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00
Sobota: od 9:00 do 17:00

O salonie

Laser DeLux® w Kielcach przy ul. Wesołej 13/15 istnieje od 2010 roku. Od tego czasu z naszych usług skorzystało już ponad 20 tysięcy klientów, którzy mieli okazję przekonać się o najlepszej jakości świadczonych przez nas usług.

Wiodącym zabiegiem w naszym salonie jest trwała depilacja laserowa wykonywana laserem LIGHTSHEER DUET firmy Lumenis® - to najlepsze i najnowocześniejsze na świecie urządzenie do depilacji laserowej.

Rozwijając naszą ofertę wprowadziliśmy szereg pielęgnacyjnych i upiększających zabiegów, które wykonujemy urządzeniem ALMA. Jest to między innymi:

  • zamykanie naczyń
  • usuwanie przebarwień
  • fotoodmładzanie
  • usuwanie rozstępów i blizn
  • laserowe odmładzanie

Nasi klienci chętnie korzystają również z nowoczesnej i innowacyjnej metody modelowania sylwetki metodą kriolipolizy. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą aparatu LipoCryo, który pozwala osiągnąć spektakularne efekty w eliminacji tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest bezbolesna , a jednocześnie bardzo skuteczna i bezpieczna, w dodatku przynosi efekty już po jednym zabiegu.

Z kolei mezoterapia igłowa, którą również można u nas wykonać, jest zabiegiem dla osób chcących osiągnąć szybkie efekty w poprawieniu kondycji skóry, jak również doskonałym jako profilaktyka w zapobieganiu jej starzenia. Korzystają z niej również klientki borykające się z problemem cellulitu. Seria zabiegów to pewny sukces w zwalczeniu większości defektów naszej skóry.

Znaczną część naszych klientów stanowią mężczyźni, którzy oprócz depilacji laserowej korzystają z mezoterapii igłowej, w celu przeciwdziałania wypadaniu włosów na głowie oraz panowie chcący zadbać o twarz, by utrzymać ją w jak najlepszym stanie jak najdłużej to możliwe. Oferujemy im najlepsze zabiegi laserowe zamykające naczynia, usuwające blizny, przebarwienia, rumień, a także odmładzające.

Nasz personel składa się z kosmetologów po studiach medycznych. Nasi Klienci mogą być pewni, że są w dobrych rękach. Chcąc w pełni zaspokoić ich potrzeby cały czas wprowadzamy do salonu sprzęt i technologie najnowocześniejsze na świecie, co w połączeniu z profesjonalną kadrą przynosi zadowolenie wśród Klientów i daje doskonałe efekty naszej pracy.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Anna Więckowska

Kosmetolog

Kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Zdrowie Publiczne-studia magisterskie. Studia licencjackie ukończyłam w Wyższej Szkole Umiejętności - Specjalizacja Pielęgnacja Zdrowia i Urody. Swoje umiejętności doskonaliłam w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody. W zeposle Laser DeLux od 2012 roku.

Małgorzata Chmura

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Władysława Lipińskiego w Kielcach na kierunku kosmetologia. Posiadam również wykształcenie z zakresu farmacji

Paulina Bystranowska

Kosmetolog

Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Lipińskiego w Kielcach. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej oraz laserowych zabiegach upiększających. Mój ulubiony zabieg to mezoterapia (zadowolenie Klientów z odpowiednio nawilżonej, rozświetlonej i odmłodzonej skóry, sprawia dużą satysfakcję i radość). Do zespołu Laser DeLux dołączyłam w 2012 roku.

Justyna Adamczyk

Kosmetolog

Kosmetolog. Ukończyłam Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. W zawodzie pracuję od 2010 roku.

Wirtualny spacer

Adres:

Kraków
ul. Dietla 73

tel.: +48 533 220 062


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 20:00
Sobota: od 9:00 do 15:00


O salonie

Salon Laser DeLux® w Krakowie mieści się przy ul. Dietla 73.

Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego IGHTSHEER® DUET™, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich w tym ISO 9001.

Nasi Klienci mogą również skorzystać z fenomenalnego zabiegu KARBOKSYTERAPII - metody skutecznej przy usuwaniu cellulitu, rozstępów, redukcji zmarszczek oraz znacząco likwidującej tkankę tłuszczową.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi mezoterapii igłowej. Pozwala ona zniwelować problemy związane z przebarwieniami, zmarszczkami, suchością skóry, cellulitem oraz wypadaniem włosów.

Nasz salon gwarantuje skuteczność zabiegów z zakresu kosmetologii laserowej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Ponadto, nasza kadra składa się z osób wykwalifikowanych, które ukończyły studia medyczne oraz liczne szkolenia.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję.

Laser DeLux to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonywana jest bezpłatna próba i konsultacja medyczna, podczas której wykluczane są wszelkie przeciwwskazania - w taki sposób zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa w przeprowadzaniu zabiegów.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Agnieszka Kawalec

Kosmetolog

Ukończyłam Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu depilacji laserowej. Mam słabość do kuchni hiszpańskiej, a kiedy tylko czas mi na to pozwala - bardzo chętnie podróżuję po świecie i odkrywam nowe miejsca.

Diana Golińska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalistka w dziedzinie karboksyterapii. Uwielbiam podróże. Pasjonuje mnie odkrywanie nowych miejsc. W wolnych chwilach oddaję się również fotografowaniu. A połączenie podróży z fotografią, to dla mnie połączenie idealne.

Adres:

ul. Wieniawska 6
20-400 Lublin

tel. 511 601 221


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Adres:

Łódź
ul. Piotrkowska 224/226

tel.: 42 630 11 51
tel.: +48 603 611 866


Salon czynny:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Salon Laser DeLux® w Łodzi istnieje od 2008 roku. To właśnie w tym mieście po raz pierwszy zaproponowaliśmy Klientom profesjonalne podejście do zabiegów estetycznych, którego do tej pory nie znali.

Od 2008 roku cały czas się rozwijamy - poszerzamy zakres naszych usług, zapewniając naszej kadrze profesjonalne szkolenia i starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Zabiegiem, w którym jesteśmy zdecydowanie najlepsi w Polsce i w którym się specjalizujemy jest trwała i skuteczna depilacja laserowa praktycznie każdej części ciała. Wykonujemy ją najlepszym i najnowocześniejszym dostępnym na świecie sprzęcie do tego typu zabiegów – laserze LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Laser ten od wielu lat jest złotym standardem w depilacji laserowej na całym globie, a od ponad 10 lat również w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo również całkowicie nową i innowacyjną metodę modelowania sylwetki oraz usuwania cellulitu.

Wykonujemy również zabiegi mezoterapii igłowej systemami FUSION MESOTHERAPY®, które są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie medycyny estetycznej. Bardzo dużym powodzeniem wśród naszych Klientów cieszy się również karboksyterapia - zabieg wykonywany najnowocześniejszym urządzeniem CONCERTO®. To nowoczesna metoda pozwalająca usunąć rozstępy, cellulit, zmarszczki oraz znacząco zredukować tkankę tłuszczową.

Zajmujemy się również usuwaniem niedoskonałości skórnych takich jak rozstępy, przebarwienia, blizny, trądzik czy też zmarszczki lub porozszerzane naczynia krwionośne. Zabiegi te wykonujemy najlepszym i najbezpieczniejszym urządzeniami - laseremi frakcyjnymi firmy PALOMAR oraz FOTONA.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w 100% profesjonalnie przez naszą kadrę, która składa się wyłącznie z kosmetologów po studiach medycznych. Jakość usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zawsze będziemy wykorzystywać w naszej pracy najnowsze dostępne na świecie technologie oraz współpracować z doświadczonymi specjalistami różnych dziedzin medycyny estetycznej.

Katarzyna Grabarz

Kosmetolog

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Poza tym mam za sobą również 2-letnie studium kosmetyczne. Mam 10-letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa. Na co dzień uwielbiam spędzać czas z moim futrzastym pupilem - labradorem czekoladowym o wdzięcznym imieniu Bronisław :) Jestem również fanką dobrej literatury i spacerów po lesie.

Justyna Starosta

Kosmetolog

Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w depilacji laserowej. Jestem miłośniczką zwierząt i największą kociarą w rodzinie. W wolnym czasie uwielbiam długie wieczorne spacery, ale najbardziej ciepły koc, pyszną herbatę o wspaniałym aromacie i dobry film.

Patrycja Nowak

Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologia. W zawodzie pracuję od 2009 roku. Najbardziej lubię wykonywać zabiegi laserem Fotona - usuwanie rozstępów, przebudowa skóry czy usuwanie przebarwień. Ciągle sprawdzam pojawiające się na rynku nowinki i staram się być na bieżąco w temacie kosmetologii. W Laser DeLux biorę również udział w videoblogu. Uwielbiam oglądać horrory, jestem także wielką fanką “ekstremalnej kuchni”.

Ewa Kucharska

Kosmetolog

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, kierunek: Kosmetologia. Specjalizuję się w depilacji laserowej. Wolny czas poświęcam na gotowanie i testowanie nowych połączeń smakowych. A kiedy nie gotuję, przesiaduję w kinie, bo uwielbiam dobre filmy.

Wirtualny spacer

Adres:

Opole
ul. Reymonta 18

tel.: +48 77 459 39 79
tel.: +48 506 328 628


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Laser DeLux® w Opolu mieści się przy ul. Reymonta 18. Zabiegiem, w którym jesteśmy zdecydowanie najlepsi, jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego LIGHTSHEER® DUET™. To nowatorskie urządzenie, które posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.


W naszym salonie w Opolu można wykonać nie tylko zabieg depilacji laserowej. Specjalizujemy się również w mezoterapii igłowej, karboksyterapii, która polega na ostrzykiwaniu C02 i jako jedna z niewielu metod daje spektakularne efekty w walce z sińcami pod oczami, rewelacyjnie ujędrnia ciało i pozwala pozbyć się cellulitu.


Niedoskonałości skórne w naszym salonie przestają być problemem, nie mamy sobie równych w zamykaniu naczynek, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów, czy też odmładzaniu skóry, a wszystko to dzięki najnowocześniejszemu i najskuteczniejszemu urządzeniu Palomar, który jako jedyny na świecie został zatwierdzony przez FDA (restrykcyjny amerykański Urząd ds Żywności i Leków) jako skuteczny w redukcji rozstępów i blizn.


Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientek i klientów podjęliśmy także współpracę z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, który w profesjonalny sposób pomaga pozbyć się zmarszczek.
Dużą popularnością w naszym salonie cieszy się także zabieg modelowania sylwetki za pomocą urządzenia Ultracontour. (posiadającego Certyfikat bezpieczeństwa dla urządzeń medycznych ISO 9001 oraz CE). Podczas zabiegu urządzenie skutecznie walczy zarówno z tkanką tłuszczową jak i cellulitem, dając spektakularne efekty


Kadra w Opolu składa się wyłącznie z doświadczonych w zawodzie osób, które ukończyły studia medyczne i szereg szkoleń z zakresu zabiegów laserowych na urządzeniach, na których pracujemy.


Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję. Nasz salon to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy bezpłatną próbę i konsultację medyczną, aby zminimalizować do zera ryzyko powikłań po zabiegu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

 

Hanna Słodkowska

Kosmetolog

Ukończyłam Kosmetologię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Biotechnologię Kosmetologiczną na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodem kosmetologa jestem związana od 2009 roku. Specjalizuję się w zabiegach laserowych na twarz i ciało, a także w karboksyterapii.

Wirtualny spacer

Adres:

Płock
ul. 1 Maja 6

tel.: +48 737 836 092


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 20:00

Sobota: od 9:00 do 14:00

Istnieje możliwość wydłużenia godzin pracy na życzenie klienta. Terminy ustalamy telefonicznie.

O salonie

Specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze LIGHTSHEER DUET® firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Nasi Klienci mogą wykonać u nas już nie tylko depilację laserową, ale i mezoterapię, mikrodermabrazję czy makijaż permanentny oraz kriolipolizę.

Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach! Zapraszamy!

Ewelina Majchrzak

Manager Salonu / Kosmetolog

Ukończyłam Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuję od 2012 roku. Najbardziej lubię wykonywać mezoterapię igłową, karboksyterpię oraz makijaż permanentny. Do pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem, stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Prywatnie jestem młodą mężatką, w wolnym czasie uwielbiam kubek pysznej kawy, koc i dobry film.

Milena Kowalska

Kosmetolog

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Płocku, gdzie uzyskałam tytuł licencjata kosmetologii. Nie zaprzestałam tylko na tym, obecnie jestem w trakcie nauki o tytuł magistra kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jestem specjalistką w zakresie depilacji laserowej. Uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się zawodowo. W pracy stawiam na zadowolenie klientów. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Miłośniczka czekolady pod każdą postacią.

Aleksandra Rulkiewicz

Kosmetolog

Jestem absolwentką Toruńskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, kierunek kosmetologia. Na początku swojej drogi zawodowej specjalizowałam się w zabiegach pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Obecnie wykonuję m.in depilację laserową. Kosmetologia jest moją pasją, więc praca z ludźmi daje mi wiele radości i satysfakcji. W wolnym czasie spędzam czas z rodziną, śledzę nowinki kosmetyczne oraz doskonalę swoje umiejętności w zakresie wizażu.

Adres:

Poznań
ul. Kochanowskiego Jana 5

tel.: 61 293 91 74
tel.: +48 883 120 880


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 21:00
Sobota: od 08:00 do 17:00

O salonie

Specjalizujemy się w zabiegach: depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapi , kriolipolizy, usuwaniu rozstępów i blizn oraz odmładzaniem laserem ALMA® HARMONY XL.
Depilację laserową wykonujemy renomowanym, najlepszym na rynku urządzeniem firmy Lumenis LIGHTSHEER® DUET®. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe.


Wspaniałe rezultaty przynosi również mezoterapia igłowa. To zabieg, który polega na podaniu śródskórnie małych dawek substancji aktywnych w celu: spłycenia płytkich i głębokich zmarszczek, dogłębnego nawilżenia przesuszonej skóry, ujędrnienia, jak i uwydatnienia konturów twarzy. Zabieg doskonale działa również na cerę trądzikową, niweluje cellulit, worki pod oczami, minimalizuje wypadanie włosów oraz redukuje przebarwienia. Innym zbiegiem pozwalającym na pozbycie się rozstępów, cellulitu, obrzęku nóg, przywrócenia jędrności skóry jak i wielu innych problemów skórnych jest karboksyterapia. Obydwa zabiegi pozwalają cieszyć się fenomenalnymi i trwałymi efektami w bardzo krótkim czasie.


Posiadamy w naszej ofercie również najnowszy laser ALMA HARMONY XL , który doskonale sprawdza się w walce z rozstępom i bliznami. Dodatkowym jego atutem jest możliwość pozbycia się przebrawień, usunięcia tatuażu oraz zamknięcia naczyń. Znakomite efekty przynosi również zabieg laserowego odmładzania skóry.
Osoby zmagające sie z nadmierną tkanką tłuszczową, którą ciężko wyeliminować mogą poddać się w naszym gabinecie zabiegowi jakim jest Kriolipoliza LIPOCRYO®, który polega na niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą niskiej temperatury.


Dobro Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze, przed każdym pierwszym zabiegiem, przeprowadzana jest konsultacja z kosmetologiem w celu wykluczenia przeciwwskazań i uczulenia na światło lasera.
Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kosmetologów po ukończonych studiach medycznych oraz przebytych kursach i szkoleniach przygotowujących do pracy w Laser DeLux®.

Nasz salon to ciepła i przyjazna atmosfera, dlatego Klienci, których zaufanie już zdobyliśmy z chęcią wracają do nas na kolejne zabiegi.


Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Angelika Nowak

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuję się w kosmetyce laserowej, pielęgnacyjnej i upiększającej . Chętnie zdobywam nowe doświadczenia i rozwijam się zawodowo. Jestem miłośniczką dobrej kuchnii i pozdróży.

Aleksandra Rękas

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moją specjalnością jest depilacja laserowa i karboksyterapia. Z zawodem kosmetologa związana jestem od pięciu lat. Prywatnie miłośniczka psów i szczurków domowych. Moją pasją jest psychologia, gotowanie i stylizacja paznokci.

Dorota Dekiert

Kosmetolog

Jestem studentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Moją profesją są zabiegi depilacji laserowej oraz laserowa poprawa kondycji i wyglądu skóry. Jestem osobą uśmiechniętą, sympatyczną i spełnioną, ponieważ łączę pasje z zawodem. Od dzieciństwa interesowałam się tańcem towarzyskim, który trenowałam wiele lat.

Agata Ptak

Kosmetolog

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Kaliszu. Specjalizuje się w zabiegach laserowych. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt.

Sandra Janasz

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji. Wykonuje zabiegi depilacji laserowej,ale także specjalizuje się w zabiegach mezoterapii oraz karbokysterapii. Jestem certyfikowanym trychologiem. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem oraz pasją. Wolne chwile spędzam w fitness klubie, a także gotując zdrowe potrawy.

Wirtualny spacer

Adres:

Sosnowiec
ul. Targowa 9

tel.: 32 263 10 98
tel.: +48 512 234 512


Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Salon Laser DeLux®® w Sosnowcu przy ul. Targowej 9 został otwarty w 2010 roku.

Specjalizujemy się przede wszystkim w zabiegach depilacji laserowej, która pozwala szybko i skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia - na zawsze!

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie – laserze LIGHTSHEER®™ firmy Lumenis®. W naszej ofercie oprócz depilacji laserowej znajduje się również zabieg niwelujący tkankę tłuszczową za pomocą kriolipolizy.

Wykonujemy również zabiegi mezoterapii igłowej systemem FUSION MESOTHERAPY®® Specjalizujemy się także w KARBOKSYTERAPII, która jest rewolucyjną metodą pozwalającą uzyskać spektakularne efekty terapeutyczne przy wykorzystaniu czystego dwutlenku węgla w usuwaniu rozstępów, blizn, zmarszczek, cellulitu.

W naszym gabinecie wyznajemy filozofię holistycznego podejścia w trosce o wygląd i dobre samopoczucie naszych klientów. Dlatego można u nas skorzystać również z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, takich jak: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny oraz kwasy.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych i wykształconych kosmetologów po studiach medycznych i licznych szkoleniach przygotowujących do pracy w Laser DeLux®®.

Jesteśmy dumni, że spełniamy stale rosnące oczekiwania naszych Klientów, których zadowolenia jest dla nas ciągłą motywacją do wprowadzania nowych zabiegów i poszerzania naszej oferty.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Justyna Chrapońska

Kosmetolog

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie i Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Moją specjalnością jest depilacja laserowa i zabiegi z użyciem kwasów. W wolnych chwilach uwielbiam czytać kryminały. Pasjonuje mnie również zdrowa kuchnia.

Adres:

Szczecin
ul. Aleja Wojska Polskiego 36

tel.: +48 737 481 971


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 21:00
Sobota: od 9:00 do 17:00

O salonie

Salon Laser DeLux znajduje się w centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego 36.

 
Specjalizujemy się zabiegami depilacji laserowej zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Pracujemy na laserze diodowym LIGHTSHEER DUET, który jest najnowocześniejszym i zarazem najbezpieczniejszym urządzeniem dostępnym na rynku. Gwarantujemy skuteczność oraz trwałe efekty depilacji laserowej. 
 
W naszym salonie zapewniamy również efektywną walkę z przebarwieniami, rozstępami czy usuwaniem blizn za pomocą lasera ALMA HAMRONY XL. Dzięki temu urządzeniu skutecznie pozbywamy się rozszerzonych naczynek, jak i głębokich bruzd czy też zmarszczek.
 
Zajmujemy się również modelowaniem sylwetki oraz usuwaniem cellulitu metodą karboksyterapii. Jest to nowoczesny zabieg wykorzystujący lecznicze działanie dwutlenku węgla. Dedykowany jest dla osób chcących ujędrnić skórę oraz poprawić jej kondycję.
 
Ponadto oferujemy zabieg mezoterapii igłowej zapewniający skuteczną walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Sprawiamy, że skóra zostaje nawilżona, rozjaśniona oraz odżywiona, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Dzięki tej metodzie zapobiegamy również wypadaniu włosów , stymulujemy cebulki włosów, zagęszczając przerzedzone miejsca.
 
Kadra w Szczecinie składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych Kosmetologów, którzy zapewniają indywidualne i rzetelne podejście do klienta. W celu zwiększenia bezpieczeństwa każdego zabiegu, oferujemy bezpłatne konsultacje oraz dermokonsultacje, które obniżają ryzyko powstawania powikłań.
 
W naszych rękach czujesz się bezpiecznie.

Małgorzata Jabłońska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kierunek kosmetologia. Na swojej drodze zawodowej, początkowo specjalizowałam się w zabiegach pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, a obecnie zajmuję się kosmetyką laserową. Uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się zawodowo. Czas wolny spędzam z przyjaciółmi i rodziną. Kocham podróżować i prowadzić aktywny tryb życia.

Joanna Stępnik

Kosmetolog

Ukończyłam studia magisterskie na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, kierunek kosmetologia. Z zawodem związana jestem od 2009 roku. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem oraz pasją. W wolnych chwilach rozwijam umiejętności z wizażu i stylizacji.

Paulina Guzdaj

Kosmetolog

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Kosmetologiem jestem nie tylko z zawodu, ale jest to także moja pasja. W pracy stawiam na zadowolenie klientów. Specjalizuję się nie tylko w kosmetyce laserowej, ale także pielęgnacyjnej i upiększającej. Wolne chwile spędzam w Filharmonii Szczecińskiej i tam często można mnie spotkać.

Adres:

Toruń
ul. Lubicka 37

tel.: +48 56 612 60 95
tel.: +48 512 115 113


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 10:00 do 20:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

Jeżeli nie mogą Państwo odwiedzić salonu w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt z salonem.
Postaramy się dostosować godzinę zabiegu do Państwa oczekiwań 

O salonie

Salon Laser DeLux® w Toruniu mieści się przy ul. Lubickiej 37.

Nasz gabinet powstał z myślą o klientach świadomych i niezwykle wymagających. Torunianom oferujemy nowoczesne i profesjonalne zabiegi z obszaru kosmetyki estetycznej i laserowej.

Jesteśmy specjalistami w depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapii i kriolipolizie.

Depilację laserową wykonujemy renomowanym, najlepszym na rynku urządzeniem firmy Lumenis LIGHTSHEER®® DUET™™™®. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny i pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe.

Podążanie za trendami branży oraz wieloletnie doświadczenie marki spowodowało, że do naszych zabiegów starannie selekcjonujemy dostępne na rynku preparaty i sprzęty wybierając tylko te, które wykazują się największą skutecznością i bezpieczeństwem.

Oddział w Toruniu to przede wszystkim rzetelny i kompetentny personel. Istotą i miarą naszej pracy jest ciągłe dążenie do perfekcji w zawodzie, który jest przede wszystkim naszą pasją. Chcąc realizować Państwa potrzeby, toruńska kadra uczestniczy w nowatorskich szkoleniach stale poszerzając nabytą wiedzę i doskonaląc swoje umiejętności.

Mieszkańcy Torunia – to Wasze potrzeby wyznaczają ramy naszych działań. Obecnie w ofercie posiadamy zabiegi, które w kompleksowy sposób pozwolą zadbać o kondycję skóry twarzy, zniwelować niedoskonałości oraz wymodelować sylwetkę. Niebawem rozpoczniemy również współpracę z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii - tak, aby również w tej dziedzinie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Patrycja Sarnowska

Kosmetolog

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz Toruńskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Specjalizuję się w laserowym usuwaniu blizn, rozstępów oraz przebarwień. Prywatnie jestem miłośniczką włoskiej kuchni.

Agata Kwiatkowska

Kosmetolog

Absolwentka Toruńskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości. Moją specjalnością są zabiegi z dziedziny depilacji laserowej i karboksyterapii. Prywatnie fascynują mnie ludzkie twarze - uwielbiam fotografować portrety. Jestem też wielbicielką czekolady pod każdą postacią.

Magdalena Wesołowska

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu depilacji laserowej i karboksyterapii. Prywatnie mama i miłośniczka sportów ekstremalnych, którymi zaraża ją mąż.

Wirtualny spacer

Adres:

Warszawa
ul. Egejska 17, unit 5

tel.: +48 728 943 444


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002


Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Egejska 17, unit 5

tel.: +48 728 943 444


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002


Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

O salonie

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™™ firmy Lumenis®® bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser PALOMAR™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia.

Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA czyli odchudzanie zimnem.

Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Justyna Kardas-Tarnawska

Kosmetolog

Ukończyłam studia kosmetologiczne I i II stopnia na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie kosmetologa pracuję od 2010 roku. Specjalizuję się w zabiegach anti-aging, a do moich ulubionych należą mezoterapia igłowa i laserowe odmładzanie skóry. Perfekcjonistka i estetka. Prywatnie wielka fanka sportów ekstremalnych.

Aleksandra Ciskowska

Kosmetolog

Aneta Szeląg

Kosmetolog

Andżelika Nowak

Kosmetolog

Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie specjalizacji w zakresie Kosmetologii Medycznej. Biorę udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w nowoczesnych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem zaawansowanych procedur laseroterapii oraz laserowym usuwaniu zmian skórnych, blizn i tatuaży, jak również w zabiegach wzmacniających włosy i skórę głowy. W swojej pracy kładę szczególny nacisk na komfort pacjenta i wzajemne zaufanie. Nie boję się trudnych wyzwań, a zadowolenie klientów i osiągnięcie zamierzonych efektów terapii traktuję jako wyznacznik swojej pracy.

Marta Korycka

Kosmetolog

Wirtualny spacer

Adres:tl_files/img/mapka3.png

Warszawa
ul. Hanki Czaki 2 lok.10 vis a vis stacji Metra Marymont
(Wejście od ul. Ks.Popiełuszki)

kom.: +48 799 850 149

 


Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

O salonie

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™firmy Lumenis® bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser Alma™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia.

Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA, czyli odchudzanie zimnem.

Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Oliwia Wyszomirska

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Bardzo lubi zabiegi iniekcyjne, a jej numer jeden to osocze bogatopłytkowe. Poza kosmetologią uwielbia śpiew i muzykę. Jest również wielką fanką Kubusia Puchatka.

Olga Pośnik

Kosmetolog

Absolwentka wydziału Farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku-kierunek kosmetologia. Praca jest dla niej również pasją, dlatego nieustannie się rozwija biorąc udział w kongresach i szkoleniach. Najbardziej lubi zabiegi iniekcyjne, laser frakcyjny i dermapen. Kładzie nacisk na profesjonalizm, a uśmiech i zadowolenie pacjenta to dla niej największa satysfakcja. Prywatnie miłośniczka tatuaży i lisów.

Natalia Hudz

Kosmetolog

Absolwentka kierunku kosmetologia medyczna na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach poprawiających kondycję skóry - eksfoliacji chemicznej skóry trądzikowej oraz terapii anty age. Ceni sobie kontakt z klientem, a pracę kosmetologa traktuje jako hobby i pasję.

Joanna Jednous

Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuję się w zabiegach laserowych i iniekcyjnych - resurfacing, usuwanie blizn, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, depilacja laserowa, osocze bogatopłytkowe oraz mezoterapia igłowa. Interesuję się zdrowym trybem życia, a praca nie jest dla mnie obowiązkiem a wielką pasją.

Adres:

Warszawa
ul. Egejska 17, unit 5

tel.: +48 728 943 444


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002


Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Egejska 17, unit 5

tel.: +48 728 943 444


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 09:00 do 21:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

Adres:

Warszawa
ul. Widok 16

tel.: +48 881 962 002


Poniedziałek – Piątek: od 08:00 do 22:00
Sobota: od 09:00 do 17:00

Wybierz salon

O salonie

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™ bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser Alma™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia.

Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA, czyli odchudzanie zimnem.

Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

Inez Iwasiuk

Kosmetolog

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i technikiem farmaceutycznym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Podczas studiów odbyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii. Ze względu na to, że kosmetologia jest dziedziną, która wciąż się rozwija nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, kongresach i wykładach z zakresu laseroterapii, karboksyterapii i mezoterapii. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie, kierując się jego dobrem. W oparciu o moją wiedzę i doświadczenie dążę do poprawienia wyglądu i samopoczucia moich Klientów.

Aleksandra Flis

Kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Nagrodzona Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe. Autorka publikacji naukowych z dziedziny kosmetologii, brała udział w wielu konferencjach naukowych. Odbyła staż w laboratorium projektowym kosmetyków kolorowych co pogłębiło jej pasję do kosmetyków i makijażu. Interesuje się pielęgnacją włosów i skóry głowy, dietetyką, modą, wizażem, kinematografią i muzyką alternatywną. Praca z ludźmi, poprawa ich wyglądu i samopoczucia to jej pasja.

Emilia Głowacka

Kosmetolog

Absolwentka Instytutu Medycznego na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości oraz absolwentka Społecznej Akademii Nauk. Kosmetolog z pasji i wykształcenia. Liczne kursy i szkolenia z dziedziny kosmetologii pozwalają jej łączyć wiele technik zabiegowych i dzięki temu osiągnąć najlepsze rezultaty. Jej ulubioną techniką zabiegową jest wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w połączeniu z mikronakłuwaniem. Emilia lubi wyzwania, ale przede wszystkim cechuje ją poczucie humoru i pogoda ducha. Jej przyjazne nastawienie do klienta pozwala zmniejszyć dyskomfort podczas najbardziej inwazyjnych zabiegów.

Małgorzata Rosa

Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją Kosmetologia praktyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia to jej pasja o czym świadczą liczne kursy i szkolenia. Począwszy od zabiegów relaksacyjnych na ciało i twarz, aż po laseroterapię, karboksyterapię, zabiegi mikronakłuwania i mezoterapii igłowej. W pracy priorytetem jest dla niej dobre samopoczucie klienta oraz indywidualne podejście do jego potrzeb.

Magdalena Kubina

Kosmetolog

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Kosmetolog z zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Posiada liczne kursy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Stale rozwija się uczestnicząc w kongresach, seminariach oraz licznych szkoleniach. Posiada indywidualne podejście do każdego klienta. W wolnym czasie rozwija swoje hobby jakim jest rysunek.

Wirtualny spacer

Adres:

Wrocław
ul. Kołłątaja 8

tel.: 71 344 03 44
tel.: +48 537 007 089


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 22:00
Sobota: od 10:00 do 15:00

O salonie

Laser DeLux we Wrocławiu mieści się przy ul. Kołłątaja 8.

Zabiegiem, w którym jesteśmy zdecydowanie najlepsi, jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego LIGHTSHEER® DUET. To nowatorskie urządzenie, które posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

W naszym salonie we Wrocławiu można wykonać nie tylko zabieg depilacji laserowej. Specjalizujemy się również w mezoterapii igłowej, zamykaniu naczynek, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów, czy też odmładzaniu skóry. Wykonujemy również zabiegi karboksyterapii - to metoda, która świetnie sprawdza się w walce z cellulitem czy wypadającymi włosami.

Kadra we Wrocławiu składa się wyłącznie z doświadczonych w zawodzie osób, które ukończyły studia medyczne i szereg szkoleń z zakresu depilacji na urządzeniu, na którym pracujemy.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję. Nasz salon to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonywana jest bezpłatna próba laserowa i konsultacja medyczna, aby zminimalizować do zera ryzyko powikłań po zabiegu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Natalia Dubas

Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Medycznej w Opolu na kierunku kosmetologia. Od października 2015r studentka Wyższej szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Z zawodem kosmetologa związana jestem od 2013r.